Radyo Hiraş - Hayatın Frekansı 90.8 | 0236 2 340 340 Home

Saleh Sabr’dan yeni single “Aşkım Adın Olsun”

Saleh Sabr’dan yeni single “Aşkım Adın Olsun”

Saleh Sabr’dan yeni single “Aşkım Adın Olsun”

Saleh Sabr’ın “Aşkım Adın Olsun” isimli tekli çalışması Wolagada etiketiyle tüm dijital müzik platformlarında dinleyicilerle buluştu.

Söz ve Bestesi Duha Enes’e ait olan “Aşkım Adın Olsun” eserinin aranjörlüğünü Saleh Sabr, müzik yönetmenliğini Fikret Hasani yaptı.

Gençlerin, yetişkinlerin müzik tasavvuruna gelmelerini beklemektense, onların ayağına kendi müzikleri ile gitme parolasını düstur edinen Saleh Sabr, ülkemizde ilk olarak Sufi&Rock sentezli albüm çıkartan sanatçıdır.

Aşkım Adın Olsun eseri tüm dijital platformlarda dinleyiciyle buluşurken yönetmenliğini Gökmen Tosun’un yaptığı klibi de Wolagada Youtube sayfasında yayınlanacaktır.

Saleh Sabr,

TRT ekranlarında yer alan “Ya Nasip Ya Kısmet” sinema filmi ve “Ramazan Güzeldir” dizi müziklerini hazırladı. “Kardeş Payı” gibi birçok diziye özel olarak besteler yaptı.

T.C Cumhurbaşkanlığı ve Kültür ve Turizm Bakanlığı’nın düzenlediği “Zamanın Kudüsü, Kudüsün Zamanı”, Çevre ve Şehircilik Bakanlığı’nın organize ettiği “Miras” vb resmi, özel kurumların düzenlediği birçok etkinliğin müziklerini besteledi.

Vatana olan minnettarlığı da had safhada ola sanatçı, 15 Temmuz darbe girişimine kayıtsız kalmayarak, girişim sonrası demokrasi nöbetlerinde en çok dinlenen eserler arasındaki “Vatan Bizimdir” ve “Bu Halk Direndi” eserlerini besteleyip seslendirdi.

Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın katılım gösterdiği ve manevi olarak önem arz eden birçok projede sahne alan sanatçı, Aşk-ı Reyyan orkestrasının şefliğini de yapmaktadır.

Saleh Sabr, Birçok sanatçının aranjörlüğünü ve müzik direktörlüğünü yaptı. Çeşitli radyo ve televizyonlarda program yapımcılığı yaptı.

Saleh Sabr, Müziğin tesir ettiği her alanda verdiği eserler ile kaliteli yapısını daha da güçlendirdi. Sanatçı, Doğru sonuç, doğru başlangıçla olur düsturu ile çıktığı bu yolda emin adımlarla ilerlemeye devam ediyor.

21 Nisan 2018 Genel , , , ,

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

TAKVİM

Ocak 2021
P S Ç P C C P
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031