Radyo Hiraş - Hayatın Frekansı 90.8 | 0236 2 340 340 Home

SURA İSKENDERLİ

Tracks:


 

Geçtiğimiz aylarda yayınlamış olduğu “Bir Daha Yak” şarkısıyla müzik sektörüne iddialı bir giriş yaptıktan sonra geçtiğimiz aylarda yayınladığı “Hayalet” şarkısı ile adından sıkça söz ettiren ve listelerin üst basamaklarında kalarak büyük beğeni toplayan genç sanatçı “Sura İskenderli” yepyeni şarkısı “Dinle” ile sevenlerine sürpriz yaptı.
Her şarkısını kendisi yazan ”Sura İskenderli”nin yeni şarkısının da sözü ve müziği kendisine ait.
Aranjesinde Samir Cabbaraov imzası olan şarkının prodüktörlüğünü ise LilO Group üstlendi.
Türkiye’nin en büyük dağıtım şirketi olan Wediacorp işbirliği ile ”Sura İskenderli”nin yeni şarkısı tüm dijital platformlarda yerini alarak sevenleriyle buluştu.
‘Şarkılarımla güzel anılar biriktirin böylece bolca anımız olsun, her şarkım trendlerde sayenizde’ diyerek dinleyicilerine sosyal medya hesaplarından teşekkür mesajı yollayan ”Sura İskenderli”nin yeni şarkısı ”Dinle”nin videosu ise kısa zamanda ‘YouTube Trendler’ arasında yerini aldı.
Pandemi sürecinde ara vermeyerek üretmeye devam eden, her paylaşımıyla milyonlarca beğeni ve yorum alan genç şarkıcı ”Sura İskenderli”; yeni şarkısı ”Dinle” ile önümüzdeki günlerde adından yine sıklıkla bahsettirerek dinleyicisinin kalbine ve ruhuna dokunacak.
”Sura İskenderli”nin yeni şarkısı ”Dinle” tüm müzik platformlarında yayında!