Radyo Hiraş - Hayatın Frekansı 90.8 | 0236 2 340 340 Home

SONER ARICA LIVE & PIANO VOLUME 1

Tracks:


 

Pop müziğin başarılı ismi Soner Arıca, bu ay içinde yayınlayacağı yeni single’ının hazırlıklarını sürdürürken, “Soner Arıca Live & Piano Volume 1” isimli proje albümünü dijital müzik platformları ve YouTube kanalı aracılığıyla müzikseverlerle buluşturdu.

Soner Arıca’nın farklı yıllarda seslendirdiği 10 şarkının yer aldığı “Soner Arıca Live & Piano Volume 1” albümü İzzet Aksoy’un çaldığı piyano eşliğinde, Babajim İstanbul Stüdyoları’nda canlı kaydedildi.

Sanatçının geçtiğimiz ay albümün habercisi olarak “Kurtar Beni” isimli şarkısını paylaştığı “Soner Arıca Live & Piano Volume 1” isimli proje albümünde; “Dön”, “Yalnızım”, “Vefasız”, “Kaç Kere”, “Yüreğime Ektim Seni”, “Saklı”, “Gitme”, “Hayat Yorgunu”, “Sen Türküler Söyle” isimli sevilen şarkıları yer alıyor.

Şarkıların her biri Gökhan Özdemir’in yönetmenliğinde kliplendirildi. Şarkıların canlı performans kaydına uygun şekilde ve arka arkaya izlendiğinde mini bir konser gibi olması amaçlanarak çekilen kliplerde Arıca’ya, piyanoda İzzet Aksoy eşlik etti.

“SONER ARICA LIVE & PIANO VOLUME 1”; ARICA MÜZİK etiketiyle, 19.6.2020 Cuma günü tüm yasal dijital müzik platformları ve Sone Arıca YouTube kanalı aracılığıyla müzikseverlerle buluştu.