Radyo Hiraş - Hayatın Frekansı 90.8 | 0236 2 340 340 Home

EZGİ OTMANOĞLU

Tracks:


 

EZGİ OTMANOĞLU’NUN YENİ TEKLİSİ “TECELLİ ” ŞİMDİ BÜTÜN PLATFORMLARDA YAYINDA.

“Tecelli ” isimli üçüncü teklisi ile müzik piyasasına başarılı bir giriş yapan yazar, besteci, yorumcu ve söz yazarı Ezgi , “Tecelli ” çalışması ile hedefini gerçekleştirdi ve dinleyenlerin beğenisini kazandı.

Ezgi’nin bu yeni teklisi “TECELLİ “ Topsakal Stüdyo Production etiketiyle tüm dijital platformlarda müzik dinleyicisiyle buluştu.

Şarkının sözleri Ezgi, müziği ise Selim Topsakal’a ait. Aranje, mix ve mastering çalışması ise yine Selim Topsakal tarafından gerçekleştirildi.

İkinci kitabı “Dokunmadım Say”, ilk kitabı “Sev”in ve üçüncü kitabı olan “Sisteki Salıncak “ konusundan esinlenerek senaryosu yine kendisince yazılan renkli ve duygulu klibin yönetmenliğini Efe Cansoy üstlendi. Kitabın içinden çeşitli sahnelerin yer aldığı bu klip, Aşkın vedasından sonra yalnızlığı ile baş başa kalan bir kadının acılı ama mutlu olduğu anları anlatıyor .

EZGİ

Müziğe ilgisi çok küçük yaşlarda koro çalışmalarında yer alması ve bütün okul aktivitelerinde şarkı söylemesiyle başladı. Müzik dinlemek onun ruhunun ilacı oldu. Sonra gerçek bir aşk hikayesini yansıtan ve ilk eseri olan “Sev” adlı romanı yazdı. Ardından, her kitabına bir şarkı sloganıyla “Sev” şarkısını bütün platformlarda yayınladı. Kitaplarının ve şarkılarının insanların kalbine dokunması çok zaman almadı.

Sonrasında şarkı sözü ve beste yapmaya daha fazla yoğunlaştı.Artık müzik onun hayatı olmuştu. Bu yüzden bu alanda başarılı kişilerle çalışmaya başladı. “Sev”in ardından bugüne kadar 200 civarı şarkı sözü ve bestesi olan Ezgi şarkıları müzik sektöründe farklı isimler tarafından da yorumlandı.