Radyo Hiraş - Hayatın Frekansı 90.8 | 0236 2 340 340 Home

DEEPRİSE & PATRON VE YAPRAK ÇAMLICA

Tracks:


 

 

Deeperise, Patron ve Yaprak Çamlıca “Unut Geçmişi” İle Müzik Listelerini Alt Üst Edecek!

Deephouse tarzında yayınladığı başarılı çalışmalarla Türk Müzik sektöründe adından söz ettiren elektro müzik tutkunu yeni nesil Dj ve Prodüktör Deeperise, 5 Haziran Cuma günü Avrupa Müzik markasıyla yayımladığı “Unut Geçmişi” adlı yeni şarkısı için Patron ve Yaprak Çamlıca ile bir araya geldi.

Türk enstrümanlarının öne çıktığı ve rap müziğin de yer aldığı “Unut Geçmişi”, deephouse soundu ile harmanlandı. Dinleyicilere tam bir müzik şöleni yaşatan eserin sözü Yaprak Çamlıca ile Patron, müziği Yaprak Çamlıca ile Deeperise, düzenlemesi ise Deeperise’a ait.

“Raf (feat. Jabbar)”, “Move On (feat. Jabbar)”, “Geçmiş Değişmez (feat. Jabbar)”, İngilizce versiyonu “One By One (feat. Jabbar)”, “Bildiğim Gibi (feat. Nilipek.)” ve “Güzelliğin On Para Etmez (feat. Jabbar)” single’ları ile müzikseverlere deephouse soundu’nu sevdiren Deeperise aynı zamanda video klipleriyle 130 milyon izlenme rakamına sahip.

Deeperise & Patron & Yaprak Çamlıca’nın ortak çalışması “Unut Geçmişi” tüm dijital platformlarda kanalında bulabilirsiniz.