Radyo Hiraş - Hayatın Frekansı 90.8 | 0236 2 340 340 Home

Recent posts: yeni single

Yeni Single : Sinan Akçıl: “Güzel Şeyler”

Sinan Akçıl “Seni Böyle Sevmediler” ve “Demesinler” isimli 2 şarkı ve 2 versiyondan oluşan “Güzel Şeyler” isimli maxi single çalışmasını sevenleriyle buluşturdu. Söz ve müziklerde Sinan Akçıl’a Zülfi Badalov, Hakan Erol ve Leyli Erol’un eşlik ettiği çalışmanın aranjeleri Elvin Musayevin, Tarık İster ve Alper Atakan imzası taşıyor…

Albümün çıkış şarkısı “Demesinler” de Sinan Akçıl Melda Gürbey ile düet yaptı. Murat Joker yönetmenliğinde film tadında çekilen sürprizlerle dolu video klibin çekimleri 2 günde tamamlandı. Akçıl’ın fotoğraflarını ise Türkiye’nin tek spor fotoğrafçısı Uğur Utku Sezer çekti. Birçok ilki barındıran albüm için Akçıl; “Hayatımda güzel şeylerin olduğu bir dönem olduğu için adını ‘Güzel Şeyler’ koydum”

14 Nisan 2018 Genel Read more

Gürcan Ersoy’dan Yeni Single: Kalbin Yok mu?

Gürcan Ersoy’dan Yeni Single: Kalbin Yok mu?

Alternatif müziğin sevilen seslerinden Gürcan Ersoy, yeni video klibiyle hayranlarının karşısında…

Gürcan Ersoy, sözleri Fecri Ebcioğlu, müziği Marc Aryan imzası taşıyan “Kalbin Yok mu?” şarkısının yeniden yorumuyla dinleyiciyle buluşuyor. Sony Music etiketiyle yayınlanan şarkının düzenlemesi ise Selim Öztürk’e ait.

Yeni Bir Hikayem Var Ep’sinin ardından heyecanla beklenen yeni çalışmasını müzikseverlere sunan Gürcan Ersoy’un “Kalbin Yok mu?” şarkısının bu yeniden yorumunda mixi Murat Bulut, mastering’i Çağlar Türkmen imzası taşıyor.

“Kalbin Yok mu?” şarkısının yönetmen koltuğunda ise Bilal Eroğlu oturuyor. Haydapaşa Garı’nda çekimleri 16 saat süren ve görsel estetiğiyle de dikkat çeken klibin stil danışmanlığını ise Nihan Buruk yaptı.

12 Nisan 2018 Genel Read more