Radyo Hiraş - Hayatın Frekansı 90.8 | 0236 2 340 340 Home

Recent posts: yeni klip

Yeni Klip : Aydoğan Topal: “Kalanı Bana Bırak”

Karadeniz’in genç ve yetenekli temsilcisi Aydoğan Topal, yayınlandığı günden itibaren müzikseverler tarafından yoğun ilgi gören, “Kuzey” albümünün ikinci klibini sözleri İbrahim Karaca’ya, müziği kendisine ait olan, düzenlemelerini Aycan Yeter’in yaptığı “Kalanı Bana Bırak” adlı eserine çekti.

Emrah Saltık yönetmenliğinde İstanbul’da iki günde çekilen klip, Beyoğlu Tünel, Beşiktaş sahili ve Ümraniye platolarında çekildi.

“Kalanı Bana Bırak” klibinde, Aydoğan Topal’a sanatçı arkadaşları Mustafa Topaloğlu, Resul Dindar, Niyazi Koyuncu, Çağlayan Topaloğlu, Volkan Arslan, Adem Gümüşkaya, Gökhan Uzunali, Ömer Aykut, Salih Yılmaz, Bülent Şimşek, Timur Ölkebaş, Şevket Çapkınoğlu, Naz Akagündüz ve koreografilerini Yeşim Çinçeoğlu’nun hazırladığı profesyonel dansçılar eşlik ederek destek verdiler.

24 Nisan 2018 Genel Read more

Linet’den yeni klip

Linet’in Seyhan Müzik GOLD etiketiyle müzik marketlerde yerini alan “BİLİR MİSİN” isimli son albümünün ikinci video klip çalışması “HİKAYE” isimli şarkısına çekildi.

Albümün çıkış şarkısı “Kandıra Kandıra”nın ardından yoğun bir radyo turu yapan Linet ulusal ve yerel radyocu dostlarının önerileri doğrultusunda söz ve müziği Zeki Güner’e ait olan “Hikaye” şarkısına Kemal Başbuğ yönetmenliğinde klip çekti.

Bostancı Gösteri Merkezi’nde yaptığı lansman konserindeki renkli görüntülerden oluşan video klipte, ünlü oryantal Didem danslarıyla Linet’e eşlik etti. Şarkının düzenlemesi Okan Akı’ya ait.

23 Nisan 2018 Genel Read more

40 derecede Klip Çekti

Sosyal medyadan gelen yoğun istekleri geri çevirmeyerek bu şarkıya klip çekmeye karar verdiğini söyleyen güzel sanatçı “Sosyal medya ve radyolardan gelen talepleri değerlendirdik ve ‘Başkasını Seviyorum’ şarkıma şıkır şıkır bir yaz klibi çektik. Biz çok beğendik, umarım dinleyicimin de hoşuna gider” diye konuştu. Tuğba Özerk, ‘Aynı Semtin Çocukları’ albümünün ikinci video klibini ‘Başkasını Seviyorum’ adlı şarkısına Kilyos’ta çekti. Klibin yönetmen koltuğunda Erkan Nas ve Tuğba Özerk birlikte otururken, projede büyük beğeni toplayan kostümlerin tasarımını da Dilek Sarı yaptı.

22 Haziran 2016 Genel Read more