Radyo Hiraş - Hayatın Frekansı 90.8 | 0236 2 340 340 Home

Recent posts: teoman

“Yüzlerce Konser Verdim Ama Sahne Korkusunu Yenemedim”

“Yüzlerce Konser Verdim Ama Sahne Korkusunu Yenemedim”

Teoman, önceki gün bir alışveriş merkezinde görüntülendi. Teoman , “Bu yaşıma geldim yüzlerce konser​ verdim ama sahne korkusunu yenemedim” şeklinde konuştu

Anılarını derlediği yeni kitabı ‘Fasa Fiso’ ile ilgili konuşan Teoman, “Kitapta beni etkileyen müzisyenler, tanışmalar ve benimle ilgili hikayeler var. Fasa fiso işte ama sadece benim için” dedi. Bugüne kadar yüzlerce konser vermesine rağmen hala sahne korkusu yaşadığını söyleyen sanatçı, “Bu yaşıma geldim, sahne korkumu yenemedim, detayları kitapta” dedi.

13 Nisan 2018 Genel Read more

Cem Karaca Merhaba Gençler

8 Şubat 2004’te aramızdan ayrılan Türk rock müziğinin efsanesi Cem Karaca’nın anısına hazırlanan saygı albümü yayınlandı. 14 yıl önce kaybettiğimiz usta yorumcu için hazırlanan ‘Merhaba Gençler 2018’ isimli albümde ünlü isimler bir araya geldi. Cem Karaca’nın şarkılarını kendi tarzlarıyla yorumlayanlar arasında Sıla, Teoman, Haluk Levent, Halil Sezai, Kolpa, Mehmet Erdem, Yüksek Sadakat, Can Bonomo, Cemil Demirbakan, Kök ve Gökcan Sanlıman gibi müzik dünyasından isimler dışında Fırat Tanış, Ayşen Gruda ve Şevket Çoruh gibi oyuncular da yer aldı.

4 Nisan 2018 Genel Read more