Radyo Hiraş - Hayatın Frekansı 90.8 | 0236 2 340 340 Home

Recent posts: said dağdeviren

Baran Bayraktar’dan Yepyeni Şarkı: ‘Zaman Aşımı’

Baran Bayraktar, Gülden Mutlu imzalı ilk single’ı ‘Salla Gitsin’ ve hemen ardından yayınladığı Kenan Doğulu bestesi ‘Gol’ ile dikkatleri üzerine çekmeyi başardıktan sonra şimdi de, yeni şarkısı ‘Zaman Aşımı’ ile dinleyicisinin karşısına çıkıyor.

Söz ve bestesi İsra Gülümser’e, düzenlemesi Bedük’e ait ‘Zaman Aşımı’ şarkısı; önümüzdeki günlerin en heyecan verici çalışmalarından biri olmaya aday.

Baran Bayraktar’ın yeni single’ı ‘Zaman Aşımı’nın video klibi, İdil Dizdar ve Said Dağdeviren yönetmenliğinde Mardin’de çekildi. Tarihi dokusu ve büyüleyici güzelliği ile Mardin, ‘Zaman Aşımı’ videosunu izleyenleri kendine yine hayran bırakacak.

‘Salla Gitsin’ ve ‘Gol’ şarkıları ile dijital müzik platformları, radyolar ve müzik televizyonlarında yakaladığı başarı ile adından 2017’de sıkça bahsettiren Baran Bayraktar, ‘Zaman Aşımı’ şarkısı ile yeniden listelerin üst sıralarına aday.

Baran Bayraktar, samimi tavrıyla son zamanların en hızlı çıkışını yakalamıştı. Müzik sahnesinin en önemli figürlerinden olma yolunda emin adımlarla ilerleyen Bayraktar, genç ve yenilikçi soundu ile fark yaratmaya devam ediyor.

21 Nisan 2018 Genel Read more