Radyo Hiraş - Hayatın Frekansı 90.8 | 0236 2 340 340 Home

Recent posts: konser

Rap müziğin dünyaca ünlü ismi Wiz Khalifa 4 Temmuz’da ilk kez İstanbul’da!

Rap müziğin dünyaca ünlü ismi Wiz Khalifa 4 Temmuz’da ilk kez İstanbul’da!

İlk albümü Show and Prove’u 2006 yılında çıkaran ve kısa süre içerisinde rap müziğin zirve isimleri arasına yükselmeyi başaran Cameron Jibril Thomaz, sahne adıyla Wiz Khalifa, 4 Temmuz’da KüçükÇiftlik Park’ta!

“Black and Yellow”, “Young, Wild & Free”, “We Dem Boyz”, “Roll Up” gibi onlarca liste başı şarkı ile başarısını katlayan; Furios 7 filmi için Charlie Puth ile birlikte yayınladığı ve 26 farklı ülkede 12 hafta boyunca liste başı kalmayı başardığı “See You Again” adlı şarkısıyla yalnızca YouTube’da 3,5 milyara yakın dinlenen ve bu başarısını Grammy ve Golden Globe adaylıklarıyla taçlandıran Wiz Khalifa, ilk Türkiye performansını sunmaya hazırlanıyor!

Yalnızca kendi hit şarkıları ile değil, aynı zamanda Bruno Mars, Maroon 5, The Weeknd, Snoop Dogg, will.i.am, Imagine Dragons, Miley Cyrus gibi dünya starlarıyla birlikte yayınladığı çalışmalarla bir fenomen haline gelen dünyaca ünlü rap müzik sanatçısı Wiz Khalifa’nın 4 Temmuz’da KüçükÇiftlik Park’ta gerçekleşecek ilk Türkiye performansına davetlisiniz!

Wiz Khalifa’nın iki saatlik muhteşem canlı performansına sahne olacak etkinliğin tam programı çok yakında!

9 Mayıs 2018 Genel Read more

Gilad Atzmon, konser verdi…

Ünlü İngiliz caz müzisyeni, yazar ve tanınmış Filistin aktivistlerinden Gilad Atzmon, İstanbul’da konser verdi.

İsrail doğumlu sanatçı, “Baba Konser” serisi kapsamında Kadıköy’deki Baba Sahne’de müzikseverlerle buluştu.

Türkiye’de bulunduğu için memnuniyetini dile getiren sanatçı, “Gaza Mon Amour” (Aşkım Gazze) adlı şarkısıyla başladığı konserde, “Bu şarkı açıkçası benim için çok önemli. Yeryüzünün en cesur halkı için söyleyeceğiz. Filistin halkından bahsediyorum.” diye konuştu.

“In a Sentimental Mood” ile “The Romantic Church” adlı şarkılarının da aralarında bulunduğu bir repertuvarı yorumlayan sanatçıya, davulda Volkan Öktem, piyanoda Serkan Özyılmaz, bas gitarda Alp Ersönmez, gitarda Sarp Maden eşlik etti.

Gilad Atzmon, Kudüs’teki Rubin Müzik Akademisi’nde Caz ve Beste Bölümü’nde eğitim aldı. Exile (Sürgün) adlı albümü, BBC tarafından 2003’ün müzik albümü seçilen sanatçı, kariyeri boyunca 12 albüme imza attı.

Saksafonun yanı sıra klarnet ve farklı yerel sesli çalgılar da çalabilen Atzmon, eserlerinde siyasi temalar ile Ortadoğu müziğine yer verdi.

Sanatçının, “Kafası Karışıklar için Kılavuz” ile “Tek ve Biricik Aşkım” adlı romanları 24 dile çevrilirken, 2011’de yayınlanan “Göçebe Kimlik” kitabı ise 11 dilde yayımlanmıştı.

26 Nisan 2018 Genel Read more

Kıraç, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nda Sahnede!

Kıraç’ın, konserin bir bölümünde, klasikleşmiş hit şarkılarını ÇKSS Korosu ile seslendireceği bayrama yakışır konser, 23 Nisan Pazartesi saat 20:00’de İzmir Bornova Aşık Veysel Rekreasyon Alanı Amfi Tiyatro’da! ÇKSS Korosu, şef Saide Feray’ın 8 yıl önce kurduğu çocuk genç ve yetişkinler karmasından oluşan, yaş sınırı olmayan Türkiye’nin tek korosu.

Kıraçve ÇKSS Korosu, 3 ay süren çalışmalarının ardından, ilk konserlerini 23 Nisan’da İzmir’de verecek. Koro, katılımcılara müzik eğitimi vermesinin yanısıra, çocukların hem gençlerle, hem de ebeveynleri yaşındaki bireylerle bir arada olmasından dolayı, onlara faydalı bir sosyal olgunlaşma ortamı da sunuyor,

Kıraç, 28 Nisan Eskişehir, 4 Mayıs Çankırı, 6 Mayıs Antalya ve 12 Mayıs’ta Manisa’da konser programına devam edecek.

21 Nisan 2018 Genel Read more

Bengü’nün Yaz Konserleri Başlıyor!

Bengü’nün Yaz Konserleri Başlıyor!

Son çıkardığı ‘Altın Çağ’ adlı albümüyle beğeni toplayan Bengü, yaz konserlerine hazırlanıyor. 

Bengü, ilk olarak Kral Pop medya sponsorluğunda 12 Mayıs’ta Mall of İstanbul’un içerisinde yer alan MOİ Sahne’de sevenleriyle buluşacak. Ardından Türkiye’nin dört bir yanını dolaşıp konserler verecek.

Zengin repertuvarının yanında dans ekibiyle birlikte özel şovlar hazırlayan Bengü, konserlerinde izleyicilerine görsel bir şölen sunacak.

13 Nisan 2018 Genel Read more