Radyo Hiraş - Hayatın Frekansı 90.8 | 0236 2 340 340 Home

Recent posts: etkinlik

Rap müziğin dünyaca ünlü ismi Wiz Khalifa 4 Temmuz’da ilk kez İstanbul’da!

Rap müziğin dünyaca ünlü ismi Wiz Khalifa 4 Temmuz’da ilk kez İstanbul’da!

İlk albümü Show and Prove’u 2006 yılında çıkaran ve kısa süre içerisinde rap müziğin zirve isimleri arasına yükselmeyi başaran Cameron Jibril Thomaz, sahne adıyla Wiz Khalifa, 4 Temmuz’da KüçükÇiftlik Park’ta!

“Black and Yellow”, “Young, Wild & Free”, “We Dem Boyz”, “Roll Up” gibi onlarca liste başı şarkı ile başarısını katlayan; Furios 7 filmi için Charlie Puth ile birlikte yayınladığı ve 26 farklı ülkede 12 hafta boyunca liste başı kalmayı başardığı “See You Again” adlı şarkısıyla yalnızca YouTube’da 3,5 milyara yakın dinlenen ve bu başarısını Grammy ve Golden Globe adaylıklarıyla taçlandıran Wiz Khalifa, ilk Türkiye performansını sunmaya hazırlanıyor!

Yalnızca kendi hit şarkıları ile değil, aynı zamanda Bruno Mars, Maroon 5, The Weeknd, Snoop Dogg, will.i.am, Imagine Dragons, Miley Cyrus gibi dünya starlarıyla birlikte yayınladığı çalışmalarla bir fenomen haline gelen dünyaca ünlü rap müzik sanatçısı Wiz Khalifa’nın 4 Temmuz’da KüçükÇiftlik Park’ta gerçekleşecek ilk Türkiye performansına davetlisiniz!

Wiz Khalifa’nın iki saatlik muhteşem canlı performansına sahne olacak etkinliğin tam programı çok yakında!

9 Mayıs 2018 Genel Read more

Kıraç, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nda Sahnede!

Kıraç’ın, konserin bir bölümünde, klasikleşmiş hit şarkılarını ÇKSS Korosu ile seslendireceği bayrama yakışır konser, 23 Nisan Pazartesi saat 20:00’de İzmir Bornova Aşık Veysel Rekreasyon Alanı Amfi Tiyatro’da! ÇKSS Korosu, şef Saide Feray’ın 8 yıl önce kurduğu çocuk genç ve yetişkinler karmasından oluşan, yaş sınırı olmayan Türkiye’nin tek korosu.

Kıraçve ÇKSS Korosu, 3 ay süren çalışmalarının ardından, ilk konserlerini 23 Nisan’da İzmir’de verecek. Koro, katılımcılara müzik eğitimi vermesinin yanısıra, çocukların hem gençlerle, hem de ebeveynleri yaşındaki bireylerle bir arada olmasından dolayı, onlara faydalı bir sosyal olgunlaşma ortamı da sunuyor,

Kıraç, 28 Nisan Eskişehir, 4 Mayıs Çankırı, 6 Mayıs Antalya ve 12 Mayıs’ta Manisa’da konser programına devam edecek.

21 Nisan 2018 Genel Read more