Radyo Hiraş - Hayatın Frekansı 90.8 | 0236 2 340 340 Home

Recent posts: bengü

Bengü’nün Yaz Konserleri Başlıyor!

Bengü’nün Yaz Konserleri Başlıyor!

Son çıkardığı ‘Altın Çağ’ adlı albümüyle beğeni toplayan Bengü, yaz konserlerine hazırlanıyor. 

Bengü, ilk olarak Kral Pop medya sponsorluğunda 12 Mayıs’ta Mall of İstanbul’un içerisinde yer alan MOİ Sahne’de sevenleriyle buluşacak. Ardından Türkiye’nin dört bir yanını dolaşıp konserler verecek.

Zengin repertuvarının yanında dans ekibiyle birlikte özel şovlar hazırlayan Bengü, konserlerinde izleyicilerine görsel bir şölen sunacak.

13 Nisan 2018 Genel Read more

Bengü’den ‘Geçmiş Olsun’

Bengü, ‘Altın Çağ’ albümünün üçüncü klibini ‘Geçmiş Olsun’ adlı şarkısına çekti.

Sevilen şarkıcı, Büyükada’daki bir otelde kamera karşısına geçti. Söz ve müziği Melda Gürbey’e ait olan, aranjesini Volga Tamöz’ün yaptığı şarkının yönetmenliğini ise Gülşen Aybaba üstlendi.

Çekimleri 17 saat süren klipte uzun saç modeliyle dikkat çeken Bengü’nün “twigy” adı verilen klip makyajı 60’lı yıllardan esinlenilerek yapıldı. Sanatçının stil danışmanlığını ise Aslıgül Arslanalp gerçekleştirdi.

5 Nisan 2018 Genel Read more

Bengü – Sığamıyorum

Türk Pop Müziği’nin en sevilen kadın seslerinden Bengü yeni şarkısı Sığamıyorum ile yaza iddialı giriyor.  Arka arkaya çıkardığı dinlenme rekorları kıran single albümlerine bir yenisini daha ekleyen Bengü, şimdi de Sığamıyorum adını verdiği yeni şarkısıyla kendinden söz ettiriyor. Söz ve müziği  Zeki Güner’e düzenlemesi Mustafa Ceceli’ye ait olan yeni şarkısı ile yeni bir rekor kırmaya hazırlanan Bengü, bu yazın hitini yarattığını söylüyor.

Geçtiğimiz yılın en çok dinlenen şarkısına imza atarak “Altın Plak” ödülünün sahibi olan  Bengü  yeni single’ı Sığamıyorum için  “Şarkımın söz, müzik ve düzenlemesini yapan Zeki ve Mustafa’yla birlikte Voltran’ı oluşturuyoruz. Yaralı ve Sahici’den sonra şimdi sıra büyük kardeş Sığamıyorum’da…İşte şimdi yaz geldi! ” cümlelerini kuruyor. Sığamıyorum için tam bir yaz klibi de çeken Bengü, Ulaş Elgin’in kamerasının karşısına geçti. Bir malikanede gerçekleşen klip çekimlerinde kalabalık bir ekip çalışırken, çekimler 2 gün sürdü. Stylingini Aslıgül Aslanalp’ın yaptığı klibin fotoğrafları ise Cem Talu tarafından çekildi. Bengü’nün 2016 yazına damga vuracak şarkısı Sığamıyorum, BNG Müzik ve DMC etiketiyle müzik severlerle buluşuyor.

28 Haziran 2016 Genel Read more