Can Bonomo'dan ikinci albüm: Aşktan ve Gariplikten

Haberi Paylaş:
20 Aralık 2012 Perşembe
Can Bonomo`nun ikinci albümü `Aşktan ve Gariplikten` We Play etiketiyle yayımlandı!
İlk albümü Meczup ile dikkatleri üzerine çeken Can Bonomo, yeni albümü "Aşktan ve Gariplikten"i Aralık ayında müzikseverlerle buluşturuyor. TheFatlap'de kayıtları yapılan albümün prodüktörlüğünü ve müzik direktörlüğünü, ilk albümde de beraber çalıştığı Can Saban üstlendi. 

     Kendi tanımlamasıyla İstanbul Müziği tarzında olan albümü "Aşktan ve Gariplikten"de 13 şarkı yer alıyor. Albümdeki şarkıların biri dışında, tüm şarkılar Can Bonomo imzası taşıyor. Parçaların miksing ve mastering’i TheFatLab’in sahibi Ali Rıza Şahenk tarafından yapıldı. 

    "Aşktan ve Gariplikten"in kapak fotoğrafı Bora Bekiroğlu, kitapçık fotoğrafları ise Berfu Merve Bolulu ve Emrah Kavlak tarafından çekildi. Kartonet tasarımı Emrah Kavlak tarafından yapılan albümde Can Bonomo’ya ait özel bir illüstrasyon da bulunuyor. 

     Albümün çıkış şarkısı olan Başkan'ın klibi, Meczup, Bana Bir Saz Verin, Love Me Back ve Ali Baba kliplerinin yönetmeni Can Saban tarafından çekildi. 
Bu haber 1565 kez okundu.
Haber Arşivi
GENÇLER LİGİNİN ŞAMPİYONLUĞUNA KOŞUYOR GENÇLER LİGİNİN ŞAMPİYONLUĞUNA KOŞUYOR
06 Kasım 2017 Pazartesi
Arka arkaya çıkardığı şarkılarla milyonların kalbinde taht kuran İrem Derici; yeni single`ı `Bazı Aşklar Yarım Kalmalı`yı 3 Kasım`da çıkardı.
KENAN DOĞULU - İLK ADIMI SEN AT KENAN DOĞULU - İLK ADIMI SEN AT
06 Kasım 2017 Pazartesi
Kenan Doğulu, yayınlandığı günden itibaren müzik listelerinde üst sıralardaki yerini koruyan `İlk Adımı Sen At` şarkısının yeni düzenlemesi ile müzikseverlerle buluşuyor.
Orhan Ölmez&Canan Çal - Yar Ağladı Ben Ağladım Orhan Ölmez&Canan Çal - Yar Ağladı Ben Ağladım
06 Kasım 2017 Pazartesi
Orhan Ölmez ve Canan Çal, `Yar Ağladı Ben Ağladım` isimli duygusal çalışma ile sizlerle.
FERHAT GÖÇER VE VOLGA TAMÖZ `GÜNAH`A GİRDİLER FERHAT GÖÇER VE VOLGA TAMÖZ `GÜNAH`A GİRDİLER
28 Ekim 2017 Cumartesi
Ferhat Göçer ve Volga Tamöz`ün yeni çalışması `Günah` bugün çıktı.
SILA - MUHBİR SILA - MUHBİR
24 Ekim 2017 Salı
Türk Pop Müziği`nin başarılı şarkı yazarı ve yorumcusu Sıla, müzik kariyerinde 10 yılı geride bırakırken yepyeni şarkısı `Muhbir`i de 10. yıl hediyesi olarak dinleyicilerle buluşturdu.
Tüm haberler için tıklayın..

Facebook

Twitter

Toolbar

Mobil