Can Bonomo'dan ikinci albüm: Aşktan ve Gariplikten

Haberi Paylaş:
20 Aralık 2012 Perşembe
Can Bonomo`nun ikinci albümü `Aşktan ve Gariplikten` We Play etiketiyle yayımlandı!
İlk albümü Meczup ile dikkatleri üzerine çeken Can Bonomo, yeni albümü "Aşktan ve Gariplikten"i Aralık ayında müzikseverlerle buluşturuyor. TheFatlap'de kayıtları yapılan albümün prodüktörlüğünü ve müzik direktörlüğünü, ilk albümde de beraber çalıştığı Can Saban üstlendi. 

     Kendi tanımlamasıyla İstanbul Müziği tarzında olan albümü "Aşktan ve Gariplikten"de 13 şarkı yer alıyor. Albümdeki şarkıların biri dışında, tüm şarkılar Can Bonomo imzası taşıyor. Parçaların miksing ve mastering’i TheFatLab’in sahibi Ali Rıza Şahenk tarafından yapıldı. 

    "Aşktan ve Gariplikten"in kapak fotoğrafı Bora Bekiroğlu, kitapçık fotoğrafları ise Berfu Merve Bolulu ve Emrah Kavlak tarafından çekildi. Kartonet tasarımı Emrah Kavlak tarafından yapılan albümde Can Bonomo’ya ait özel bir illüstrasyon da bulunuyor. 

     Albümün çıkış şarkısı olan Başkan'ın klibi, Meczup, Bana Bir Saz Verin, Love Me Back ve Ali Baba kliplerinin yönetmeni Can Saban tarafından çekildi. 
Bu haber 1634 kez okundu.
Haber Arşivi
Mabel Matiz - Öyle Kolaysa Mabel Matiz - Öyle Kolaysa
17 Şubat 2018 Cumartesi
Mabel Matiz `Maya` adını verdiği ve yeni bir dönemin başlangıcı olarak nitelediği 4. stüdyo albümünün `Öyle Kolaysa` isimli ikinci teklisini yayınladı.
Sadık Karan - Vazgeçtim Bizden Sadık Karan - Vazgeçtim Bizden
17 Şubat 2018 Cumartesi
Sadık Karan geride bıraktığı 4 albüm ve 5 tekliden sonra, 2018 yılının ilk aylarında yepyeni şarkısı `VAZGEÇTİM BİZDEN` ile dinleyicileriyle buluştu.
Orhan Ölmez & Derya Derin - Doya Doya Orhan Ölmez & Derya Derin - Doya Doya
17 Şubat 2018 Cumartesi
Orhan Ölmez söz ve müziği Derya Derin`e ait olan `Doya Doya` isimli romantik şarkıyı yine Derya Derin`le birlikte yorumlayarak 14 Şubat Sevgililer Günü`nde müzikseverlerle buluşturdu.
Gülşah Gemiz - Susturamazsın Gülşah Gemiz - Susturamazsın
17 Şubat 2018 Cumartesi
Gülşah Gemiz, bitmiş bir aşkın ardından Susturamazsın diyor.
Yalın - Hele Bi Başla Yalın - Hele Bi Başla
17 Şubat 2018 Cumartesi
Yalın bu yılda Sevgililer Günü`ne özel şarkısı `Hele Bi Başla` ile hayranlarının karşısına çıktı.
Tüm haberler için tıklayın..

Facebook

Twitter

Toolbar

Mobil