Hüseyin Karadayı`nın `DİSKOMATİK` 8. Albümü Çıktı

Haberi Paylaş:
04 Ekim 2012 Perşembe
DJ - Prodüktör Hüseyin Karadayı'nın merakla beklenen sekizinci albümü DİSKOMATİK, tüm Türkiye'de müzik marketlerdeki yerini aldı.

Türkiye ve Avrupa'da tarzı ve yarattığı farklı sound'uyla beğenileri üzerine toplayan DJ - Prodüktör Hüseyin Karadayı, müzik ve dans severlerin gönlünü fethetmeye devam ediyor. Karadayı'nın uzun süredir beklenen sekizinci albümü"DİSKOMATİK" DMC Müzik etiketiyle şimdi tüm müzik marketlerde...

Cover, remix ve orjinal bestelerden oluşan albümde birbirinden iddialı isimler de sevilen yorumlarıyla Hüseyin Karadayı'ya eşlik ediyor. Funda Arar, Ferhat Göçer,Emre Aydın,Ziynet Sali, Burcu Güneş Cahit Berkay, Gülten Mutlu, Giorgio Sopidi, DJ Tarkan, SezzY ve Serdar Ayyıldız gibi isimlerin ustalıkla renk kattığı albümü, DJ-Prodüktör Hüseyin Karadayı "ruh onarıcı, ruhun multivitamini" olarak tanımlıyor ve devam ediyor: "Albümü dinlediğinizde ruhunuz tüm negatif enerjilerden arınacak, ortamın elektriği bile pozitife dönüşecek."

DJ - Prodüktör Hüseyin Karadayı, DİSKOMATİK albümünde Ziynet Sali ile meşhur Feridun Hürel bestesi "Sevenler Ağlarmış"ı yeniden yorumlarken, Funda Arar'lar birlikte bir Arar bestesi olan "Seni Düşünürüm"ü, Moğollar grubunun kurucularından büyük usta Cahit Berkay ile Yeşilçam filmlerinden hatırladığımız '"Güler misin Ağlar mısın?" eserini tekrar düzenledi. 3 Hürel'in efsane eseri "Sevenler Ağlarmış" üzerinde tam 3 sene çalışan Karadayı, eseri yeniden cover'ladı. Şarkı albümde Ziynet Sali tarafından yorumlandı.

Albümün diğer bir sürprizi, Necdet Tokatlıoğlu bestesi "Bir Sevgi İstiyorum". Bu harika esere sesiyle güç veren ise Burcu Güneş... Türkiye'nin en önemli seslerinden Ferhat Göçer de Karadayı'ya "Ayrılsak Ölürüz Biz"de eşlik ediyor. Albümde cover ve remix'ler haricinde ayrıca biri tamamen Karadayı'ya ait olan, diğerlerini ise Serdar Ayyıldız'la birlikte hazırladıkları eserler bulunuyor.

Bu haber 2517 kez okundu.
Haber Arşivi
GENÇLER LİGİNİN ŞAMPİYONLUĞUNA KOŞUYOR GENÇLER LİGİNİN ŞAMPİYONLUĞUNA KOŞUYOR
06 Kasım 2017 Pazartesi
Arka arkaya çıkardığı şarkılarla milyonların kalbinde taht kuran İrem Derici; yeni single`ı `Bazı Aşklar Yarım Kalmalı`yı 3 Kasım`da çıkardı.
KENAN DOĞULU - İLK ADIMI SEN AT KENAN DOĞULU - İLK ADIMI SEN AT
06 Kasım 2017 Pazartesi
Kenan Doğulu, yayınlandığı günden itibaren müzik listelerinde üst sıralardaki yerini koruyan `İlk Adımı Sen At` şarkısının yeni düzenlemesi ile müzikseverlerle buluşuyor.
Orhan Ölmez&Canan Çal - Yar Ağladı Ben Ağladım Orhan Ölmez&Canan Çal - Yar Ağladı Ben Ağladım
06 Kasım 2017 Pazartesi
Orhan Ölmez ve Canan Çal, `Yar Ağladı Ben Ağladım` isimli duygusal çalışma ile sizlerle.
FERHAT GÖÇER VE VOLGA TAMÖZ `GÜNAH`A GİRDİLER FERHAT GÖÇER VE VOLGA TAMÖZ `GÜNAH`A GİRDİLER
28 Ekim 2017 Cumartesi
Ferhat Göçer ve Volga Tamöz`ün yeni çalışması `Günah` bugün çıktı.
SILA - MUHBİR SILA - MUHBİR
24 Ekim 2017 Salı
Türk Pop Müziği`nin başarılı şarkı yazarı ve yorumcusu Sıla, müzik kariyerinde 10 yılı geride bırakırken yepyeni şarkısı `Muhbir`i de 10. yıl hediyesi olarak dinleyicilerle buluşturdu.
Tüm haberler için tıklayın..

Facebook

Twitter

Toolbar

Mobil