Hüseyin Karadayı`nın `DİSKOMATİK` 8. Albümü Çıktı

Haberi Paylaş:
04 Ekim 2012 Perşembe
DJ - Prodüktör Hüseyin Karadayı'nın merakla beklenen sekizinci albümü DİSKOMATİK, tüm Türkiye'de müzik marketlerdeki yerini aldı.

Türkiye ve Avrupa'da tarzı ve yarattığı farklı sound'uyla beğenileri üzerine toplayan DJ - Prodüktör Hüseyin Karadayı, müzik ve dans severlerin gönlünü fethetmeye devam ediyor. Karadayı'nın uzun süredir beklenen sekizinci albümü"DİSKOMATİK" DMC Müzik etiketiyle şimdi tüm müzik marketlerde...

Cover, remix ve orjinal bestelerden oluşan albümde birbirinden iddialı isimler de sevilen yorumlarıyla Hüseyin Karadayı'ya eşlik ediyor. Funda Arar, Ferhat Göçer,Emre Aydın,Ziynet Sali, Burcu Güneş Cahit Berkay, Gülten Mutlu, Giorgio Sopidi, DJ Tarkan, SezzY ve Serdar Ayyıldız gibi isimlerin ustalıkla renk kattığı albümü, DJ-Prodüktör Hüseyin Karadayı "ruh onarıcı, ruhun multivitamini" olarak tanımlıyor ve devam ediyor: "Albümü dinlediğinizde ruhunuz tüm negatif enerjilerden arınacak, ortamın elektriği bile pozitife dönüşecek."

DJ - Prodüktör Hüseyin Karadayı, DİSKOMATİK albümünde Ziynet Sali ile meşhur Feridun Hürel bestesi "Sevenler Ağlarmış"ı yeniden yorumlarken, Funda Arar'lar birlikte bir Arar bestesi olan "Seni Düşünürüm"ü, Moğollar grubunun kurucularından büyük usta Cahit Berkay ile Yeşilçam filmlerinden hatırladığımız '"Güler misin Ağlar mısın?" eserini tekrar düzenledi. 3 Hürel'in efsane eseri "Sevenler Ağlarmış" üzerinde tam 3 sene çalışan Karadayı, eseri yeniden cover'ladı. Şarkı albümde Ziynet Sali tarafından yorumlandı.

Albümün diğer bir sürprizi, Necdet Tokatlıoğlu bestesi "Bir Sevgi İstiyorum". Bu harika esere sesiyle güç veren ise Burcu Güneş... Türkiye'nin en önemli seslerinden Ferhat Göçer de Karadayı'ya "Ayrılsak Ölürüz Biz"de eşlik ediyor. Albümde cover ve remix'ler haricinde ayrıca biri tamamen Karadayı'ya ait olan, diğerlerini ise Serdar Ayyıldız'la birlikte hazırladıkları eserler bulunuyor.

Bu haber 2597 kez okundu.
Haber Arşivi
Mabel Matiz - Öyle Kolaysa Mabel Matiz - Öyle Kolaysa
17 Şubat 2018 Cumartesi
Mabel Matiz `Maya` adını verdiği ve yeni bir dönemin başlangıcı olarak nitelediği 4. stüdyo albümünün `Öyle Kolaysa` isimli ikinci teklisini yayınladı.
Sadık Karan - Vazgeçtim Bizden Sadık Karan - Vazgeçtim Bizden
17 Şubat 2018 Cumartesi
Sadık Karan geride bıraktığı 4 albüm ve 5 tekliden sonra, 2018 yılının ilk aylarında yepyeni şarkısı `VAZGEÇTİM BİZDEN` ile dinleyicileriyle buluştu.
Orhan Ölmez & Derya Derin - Doya Doya Orhan Ölmez & Derya Derin - Doya Doya
17 Şubat 2018 Cumartesi
Orhan Ölmez söz ve müziği Derya Derin`e ait olan `Doya Doya` isimli romantik şarkıyı yine Derya Derin`le birlikte yorumlayarak 14 Şubat Sevgililer Günü`nde müzikseverlerle buluşturdu.
Gülşah Gemiz - Susturamazsın Gülşah Gemiz - Susturamazsın
17 Şubat 2018 Cumartesi
Gülşah Gemiz, bitmiş bir aşkın ardından Susturamazsın diyor.
Yalın - Hele Bi Başla Yalın - Hele Bi Başla
17 Şubat 2018 Cumartesi
Yalın bu yılda Sevgililer Günü`ne özel şarkısı `Hele Bi Başla` ile hayranlarının karşısına çıktı.
Tüm haberler için tıklayın..

Facebook

Twitter

Toolbar

Mobil