Kimse Bilmez...

Haberi Paylaş:
03 Eylül 2012 Pazartesi
Unutulmaz şarkılara saksafonuyla yeniden hayat veren Kürşat Başar`ın “Keşke Burada Olsaydın” albümünün ikinci video klibi, Yaşar`ın seslendirdiği 'Kimse Bilmez' şarkısına çekildi.
İki yıldır canlı performanslarıyla devam eden müzik serüvenini, “Keşke Burada Olsaydın” adlı albümüne taşıyan gazeteci-yazar Kürşat Başar, albümünde unutulmaz şarkıların caz versiyonlarını saksafonuyla yeniden canlandırıyor. Albümde Kürşat Başar`a; İlhan Şeşen, Erol Evgin, Zeynep Talu, Yeşim Salkım, Yaşar, Levent Yüksel, Sezen Aksu, Şenay Lambaoğlu, Ayşen ve Berkay Özideş eşlik ediyor.
 
Albümle aynı adı taşıyan 'Keşke Burada Olsaydın' video klibinin ardından albümün ikinci video klibi; sözleri Ömer Hayyam, müziği Mehmet Güreli`ye ait olan ve Yaşar`ın seslendirdiği 'Kimse Bilmez' şarkısına çekildi .
 
Kemal Başbuğ yönetmenliğinde çekilen klibin görüntü yönetmenliğini ise Varol Şahin üstlendi. Jazz Bar dekoru ile, Kürşat Başar ve Yaşar`ın performans görüntülerinden oluşan klibin çekimleri bir günde tamamlandı.

Bu haber 1516 kez okundu.
Haber Arşivi
Mabel Matiz - Öyle Kolaysa Mabel Matiz - Öyle Kolaysa
17 Şubat 2018 Cumartesi
Mabel Matiz `Maya` adını verdiği ve yeni bir dönemin başlangıcı olarak nitelediği 4. stüdyo albümünün `Öyle Kolaysa` isimli ikinci teklisini yayınladı.
Sadık Karan - Vazgeçtim Bizden Sadık Karan - Vazgeçtim Bizden
17 Şubat 2018 Cumartesi
Sadık Karan geride bıraktığı 4 albüm ve 5 tekliden sonra, 2018 yılının ilk aylarında yepyeni şarkısı `VAZGEÇTİM BİZDEN` ile dinleyicileriyle buluştu.
Orhan Ölmez & Derya Derin - Doya Doya Orhan Ölmez & Derya Derin - Doya Doya
17 Şubat 2018 Cumartesi
Orhan Ölmez söz ve müziği Derya Derin`e ait olan `Doya Doya` isimli romantik şarkıyı yine Derya Derin`le birlikte yorumlayarak 14 Şubat Sevgililer Günü`nde müzikseverlerle buluşturdu.
Gülşah Gemiz - Susturamazsın Gülşah Gemiz - Susturamazsın
17 Şubat 2018 Cumartesi
Gülşah Gemiz, bitmiş bir aşkın ardından Susturamazsın diyor.
Yalın - Hele Bi Başla Yalın - Hele Bi Başla
17 Şubat 2018 Cumartesi
Yalın bu yılda Sevgililer Günü`ne özel şarkısı `Hele Bi Başla` ile hayranlarının karşısına çıktı.
Tüm haberler için tıklayın..

Facebook

Twitter

Toolbar

Mobil