Aslızen`in yeni albümü hazır

Haberi Paylaş:
03 Eylül 2012 Pazartesi
Bugüne kadar söz yazarı ve besteci kimliği ile tanıdığımız ve ilk albümü ''Şerefe''yi yayımlayan Aslızen, uzun bir aradan sonra ''Işık'' adını taşıyan ikinci solo albümü ile yola devam ediyor.
Aslızen "Şerefe" isimli ilk albümünden sonra, dört yıllık bir aranın ardından ikinci stüdyo albümü "Işık" ile müzik marketlerde yerini almaya hazırlanıyor. Albümde yer alan şarkıların sözleri Aslızen`e müzikleri ise Burak Saltan ve Aslızen`e ait. 6 şarkı ve bir remixin yer aldığı albümün düzenlemeleri Bahadır Tanrıvermiş ve Burak Saltan tarafından yapıldı.

Albümün ilk klibi Tamer Aydoğdu yönetmenliğinde "Çamur" isimli şarkıya çekildi. Seyhan Müzik etiketi ile raflardaki yerini alacak olan albüm dijital platformlarda müzikseverlerin beğenisine sunuldu.


Bugüne kadar söz yazarı ve besteci kimliği ile tanıdığımız ve ilk albümü ''Şerefe''yi yayımlayan Aslızen, uzun bir aradan sonra ''Işık'' adını taşıyan ikinci solo albümü ile yola devam ediyor. Seyhan Müzik etiketi taşıyan albümde yer alan şarkıların sözleri Aslızen`e, müzikler ise Burak Saltan ve Aslızen`e ait. Toplam 7 şarkının yer aldığı albümün düzenlemelerinde Bahadır Tanrıvermiş ve Burak Saltan imzalarını görüyoruz. Söz konusu albümün ilk klibi ise Tamer Aydoğdu yönetmenliğinde ''Çamur'' şarkısına çekildi.


Bu haber 1994 kez okundu.
Haber Arşivi
Soner Sarıkabadayı - Gel de Uyu Soner Sarıkabadayı - Gel de Uyu
23 Aralık 2017 Cumartesi
Soner Sarıkabadayı `Gel de Uyu` isimli yeni teklisini ve video klibini sevenleriyle buluşturdu.
Gülben Ergen - Yansın Bakalım Gülben Ergen - Yansın Bakalım
23 Aralık 2017 Cumartesi
Gülben Ergen, söz ve müziği Sezen Aksu`ya ait tek şarkılık single projesi `Yansın Bakalım` ile müzik marketlerde ve dijital platformlarda yerini aldı!
GENÇLER LİGİNİN ŞAMPİYONLUĞUNA KOŞUYOR GENÇLER LİGİNİN ŞAMPİYONLUĞUNA KOŞUYOR
06 Kasım 2017 Pazartesi
Arka arkaya çıkardığı şarkılarla milyonların kalbinde taht kuran İrem Derici; yeni single`ı `Bazı Aşklar Yarım Kalmalı`yı 3 Kasım`da çıkardı.
KENAN DOĞULU - İLK ADIMI SEN AT KENAN DOĞULU - İLK ADIMI SEN AT
06 Kasım 2017 Pazartesi
Kenan Doğulu, yayınlandığı günden itibaren müzik listelerinde üst sıralardaki yerini koruyan `İlk Adımı Sen At` şarkısının yeni düzenlemesi ile müzikseverlerle buluşuyor.
Orhan Ölmez&Canan Çal - Yar Ağladı Ben Ağladım Orhan Ölmez&Canan Çal - Yar Ağladı Ben Ağladım
06 Kasım 2017 Pazartesi
Orhan Ölmez ve Canan Çal, `Yar Ağladı Ben Ağladım` isimli duygusal çalışma ile sizlerle.
Tüm haberler için tıklayın..

Facebook

Twitter

Toolbar

Mobil