Yeni Albüm : Mustafa Ceceli Remixes

Haberi Paylaş:
25 Ağustos 2012 Cumartesi
Mustafa Ceceli yeni şarkılarının remixlerinden oluşan ES REMİXES ile müzik marketlerde!
Mustafa Ceceli geçtiğimiz günlerde sunulan son albümü Es`te yer alan şarkılarının remixlerinden oluşan Es remixes albümüyle müzik marketlerde yerini aldı. "Bir Zamanlar Deli Gönlüm" ve "Dünyanın Bütün Sabahları" isimli yeni şarkıları da albümüne ekleyen Mustafa Ceceli ,Sinan Ceceli, David Şaboy, Cenker Bayrak gibi aranjörlerin remixlerine yer verdi.  ”ES RemixES” isimli albümde sanatçı son albümünde yer alan “Gel de Sen Konuş”, “Rahat Rahat”, “Oyun Olmazdı Aşkla”, “Es”, “Sevgilim”, “Zillerime Basıp Kaçıyor”, “Aman”, “Bir Yanlış Kaç Doğru” şarkılarının remix versiyonlarının yanı sıra Eflatun imzalı ”Dünyanın Bütün Sabahları” isimli yepyeni bir şarkıya yer verdi ve Sezen Aksu’nun “Bir Zamanlar Deli Gönlüm” şarkısını yeniden seslendirdi.

arkıların yeni versiyonlarını Mustafa Ceceli’nin kendisinin yanı sıra Sinan Ceceli, David Şaboy, Ender Çabuker, Behzad Motallebi ve Cenker Bayrak hazırlaken, Pit10 da “Es”in bir rap şarkısına dönüştüğü “Tornado Mix”i Ceceli ile birlikte seslendirdi. Orijinal “ES” albümüyle birlikte tek CD fiyatına satılan çift CD’den oluşan albümün ilk video klibi Uygur Akkaya yönetmenliğinde “Bir Zamanlar Deli Gönlüm”e çekildi.


Bu haber 2590 kez okundu.
Haber Arşivi
GENÇLER LİGİNİN ŞAMPİYONLUĞUNA KOŞUYOR GENÇLER LİGİNİN ŞAMPİYONLUĞUNA KOŞUYOR
06 Kasım 2017 Pazartesi
Arka arkaya çıkardığı şarkılarla milyonların kalbinde taht kuran İrem Derici; yeni single`ı `Bazı Aşklar Yarım Kalmalı`yı 3 Kasım`da çıkardı.
KENAN DOĞULU - İLK ADIMI SEN AT KENAN DOĞULU - İLK ADIMI SEN AT
06 Kasım 2017 Pazartesi
Kenan Doğulu, yayınlandığı günden itibaren müzik listelerinde üst sıralardaki yerini koruyan `İlk Adımı Sen At` şarkısının yeni düzenlemesi ile müzikseverlerle buluşuyor.
Orhan Ölmez&Canan Çal - Yar Ağladı Ben Ağladım Orhan Ölmez&Canan Çal - Yar Ağladı Ben Ağladım
06 Kasım 2017 Pazartesi
Orhan Ölmez ve Canan Çal, `Yar Ağladı Ben Ağladım` isimli duygusal çalışma ile sizlerle.
FERHAT GÖÇER VE VOLGA TAMÖZ `GÜNAH`A GİRDİLER FERHAT GÖÇER VE VOLGA TAMÖZ `GÜNAH`A GİRDİLER
28 Ekim 2017 Cumartesi
Ferhat Göçer ve Volga Tamöz`ün yeni çalışması `Günah` bugün çıktı.
SILA - MUHBİR SILA - MUHBİR
24 Ekim 2017 Salı
Türk Pop Müziği`nin başarılı şarkı yazarı ve yorumcusu Sıla, müzik kariyerinde 10 yılı geride bırakırken yepyeni şarkısı `Muhbir`i de 10. yıl hediyesi olarak dinleyicilerle buluşturdu.
Tüm haberler için tıklayın..

Facebook

Twitter

Toolbar

Mobil