Yeni Single : Ege Çubukçu: Parti İstanbul

Haberi Paylaş:
07 Ağustos 2012 Salı
Bu yaz Ege Çubukçu çok konuşulacak.
Ege Çubukçu`nun yeni single çalışması "Parti İstanbul" Dokuz Sekiz Müzik etiketiyle müzik marketlerde yerini aldı. Müziğini Emrah Karaduman`nın hazırladığı şarkının sözleri Ege Çubukçu`ya ait. Parti İstanbul'un remixleri iki özel isim Bedük ve Hüseyin Karadayı tarafından hazırlandı. Ayrıca bu şarkı yakında çıkacak olan yeni Ege Çubukçu albümünün ilk single olma özelliğini de taşıyor.

Ege Çubukçu sadece hitiyle değil, İstanbul`un eğlence hayatını, konserlerini, kültürel faaliyetlerini ve şehrin estetiğini konu alan videosu ile de bu yaz en çok konuşulacak isimlerin başında geliyor.

Video çekimleri Harun Işık yönetmenliğinde, The Edition Hotel`de gerçekleştirildi. 11 gün süren çekimlerde Ege, İstanbul`un birbirinden prestijli eğlence mekanlarını ve organizasyonlarını, sevdiği dostlarıyla ziyaret etti. Bulutsuzluk Özlemi, maNga grubundan Efe Yılmaz, Ferman Akgül, rap sanatçıları Ramiz, Pit10, Dj/Prodüktörler Hüseyin Karadayı, DJ Tarkan, son dönemin başarılı isimleri Eflatun, Multitap, Fresh B ve dünyaca ünlü dans grubu Flying Steps, bu özel video klibinde Ege`yle kamera karşısına geçen isimler oldu.

Ege Çubukçu Kimdir, Biyografisi

Ege Çubukçu Müzik hayatına amatör olarak lisede başladı Liseler arası Tiyatrolara müzikler hazırladı 2B adlı gurubuyla İzmir çevresinde yabancı Rap/Hip Hop parçaların coverlarından oluşan konserler verdi Ege Çubukçu Radyoculuk yıllarında elde ettiği samplelarla kendi müziğini de hazırlamaya başladı Bu süreçte İzmir Coast adında köklü bir grupla çalışmaya başladı Bu grup Türkçe Hip Hop konusunda Ege’nin ufkunu açtı, yabancı parçaların dışında Türkçe parçalarda hazırlamaya başladı Ege Çubukçu Ses ve tarz oIarak bir çok Mc’den farklı olduğunu düşünerek amatör olarak sürdürdüğü müziği profesyonelliğe taşıyabileceğine inandı Bu dönemde Özkan Ulusoy ile tanıştı ve şehirlerarası birçok konser verdi Ege Çubukçu Bu dönemin ardından konserlerin başarısı ve Özkan Ulusoy’un da katkısıyla daha fazla ses getirmeye başladı ki, konserler artık bir şirket poIitikasına dönüştü ve Ege Çubukçu Knorr, Avon gibi firmaların RoadShow’larında konserler verdi Ege Çubukçu 2004 yazının sonunda Özkan Ulusoy`la beraber albüm kararını aldılar ve bu projeyi de ünlü aranjör Erdem Kınay ile beraber hayata geçirdiler 2005 Ağustos ayında Bir Gün adlı aIbümünü piyasaya çıkardı ve profesyonelliğe ilk adımını attı...


Bu haber 2097 kez okundu.
Haber Arşivi
GENÇLER LİGİNİN ŞAMPİYONLUĞUNA KOŞUYOR GENÇLER LİGİNİN ŞAMPİYONLUĞUNA KOŞUYOR
06 Kasım 2017 Pazartesi
Arka arkaya çıkardığı şarkılarla milyonların kalbinde taht kuran İrem Derici; yeni single`ı `Bazı Aşklar Yarım Kalmalı`yı 3 Kasım`da çıkardı.
KENAN DOĞULU - İLK ADIMI SEN AT KENAN DOĞULU - İLK ADIMI SEN AT
06 Kasım 2017 Pazartesi
Kenan Doğulu, yayınlandığı günden itibaren müzik listelerinde üst sıralardaki yerini koruyan `İlk Adımı Sen At` şarkısının yeni düzenlemesi ile müzikseverlerle buluşuyor.
Orhan Ölmez&Canan Çal - Yar Ağladı Ben Ağladım Orhan Ölmez&Canan Çal - Yar Ağladı Ben Ağladım
06 Kasım 2017 Pazartesi
Orhan Ölmez ve Canan Çal, `Yar Ağladı Ben Ağladım` isimli duygusal çalışma ile sizlerle.
FERHAT GÖÇER VE VOLGA TAMÖZ `GÜNAH`A GİRDİLER FERHAT GÖÇER VE VOLGA TAMÖZ `GÜNAH`A GİRDİLER
28 Ekim 2017 Cumartesi
Ferhat Göçer ve Volga Tamöz`ün yeni çalışması `Günah` bugün çıktı.
SILA - MUHBİR SILA - MUHBİR
24 Ekim 2017 Salı
Türk Pop Müziği`nin başarılı şarkı yazarı ve yorumcusu Sıla, müzik kariyerinde 10 yılı geride bırakırken yepyeni şarkısı `Muhbir`i de 10. yıl hediyesi olarak dinleyicilerle buluşturdu.
Tüm haberler için tıklayın..

Facebook

Twitter

Toolbar

Mobil