Yeni Single : Ege Çubukçu: Parti İstanbul

Haberi Paylaş:
07 Ağustos 2012 Salı
Bu yaz Ege Çubukçu çok konuşulacak.
Ege Çubukçu`nun yeni single çalışması "Parti İstanbul" Dokuz Sekiz Müzik etiketiyle müzik marketlerde yerini aldı. Müziğini Emrah Karaduman`nın hazırladığı şarkının sözleri Ege Çubukçu`ya ait. Parti İstanbul'un remixleri iki özel isim Bedük ve Hüseyin Karadayı tarafından hazırlandı. Ayrıca bu şarkı yakında çıkacak olan yeni Ege Çubukçu albümünün ilk single olma özelliğini de taşıyor.

Ege Çubukçu sadece hitiyle değil, İstanbul`un eğlence hayatını, konserlerini, kültürel faaliyetlerini ve şehrin estetiğini konu alan videosu ile de bu yaz en çok konuşulacak isimlerin başında geliyor.

Video çekimleri Harun Işık yönetmenliğinde, The Edition Hotel`de gerçekleştirildi. 11 gün süren çekimlerde Ege, İstanbul`un birbirinden prestijli eğlence mekanlarını ve organizasyonlarını, sevdiği dostlarıyla ziyaret etti. Bulutsuzluk Özlemi, maNga grubundan Efe Yılmaz, Ferman Akgül, rap sanatçıları Ramiz, Pit10, Dj/Prodüktörler Hüseyin Karadayı, DJ Tarkan, son dönemin başarılı isimleri Eflatun, Multitap, Fresh B ve dünyaca ünlü dans grubu Flying Steps, bu özel video klibinde Ege`yle kamera karşısına geçen isimler oldu.

Ege Çubukçu Kimdir, Biyografisi

Ege Çubukçu Müzik hayatına amatör olarak lisede başladı Liseler arası Tiyatrolara müzikler hazırladı 2B adlı gurubuyla İzmir çevresinde yabancı Rap/Hip Hop parçaların coverlarından oluşan konserler verdi Ege Çubukçu Radyoculuk yıllarında elde ettiği samplelarla kendi müziğini de hazırlamaya başladı Bu süreçte İzmir Coast adında köklü bir grupla çalışmaya başladı Bu grup Türkçe Hip Hop konusunda Ege’nin ufkunu açtı, yabancı parçaların dışında Türkçe parçalarda hazırlamaya başladı Ege Çubukçu Ses ve tarz oIarak bir çok Mc’den farklı olduğunu düşünerek amatör olarak sürdürdüğü müziği profesyonelliğe taşıyabileceğine inandı Bu dönemde Özkan Ulusoy ile tanıştı ve şehirlerarası birçok konser verdi Ege Çubukçu Bu dönemin ardından konserlerin başarısı ve Özkan Ulusoy’un da katkısıyla daha fazla ses getirmeye başladı ki, konserler artık bir şirket poIitikasına dönüştü ve Ege Çubukçu Knorr, Avon gibi firmaların RoadShow’larında konserler verdi Ege Çubukçu 2004 yazının sonunda Özkan Ulusoy`la beraber albüm kararını aldılar ve bu projeyi de ünlü aranjör Erdem Kınay ile beraber hayata geçirdiler 2005 Ağustos ayında Bir Gün adlı aIbümünü piyasaya çıkardı ve profesyonelliğe ilk adımını attı...


Bu haber 2204 kez okundu.
Haber Arşivi
Mabel Matiz - Öyle Kolaysa Mabel Matiz - Öyle Kolaysa
17 Şubat 2018 Cumartesi
Mabel Matiz `Maya` adını verdiği ve yeni bir dönemin başlangıcı olarak nitelediği 4. stüdyo albümünün `Öyle Kolaysa` isimli ikinci teklisini yayınladı.
Sadık Karan - Vazgeçtim Bizden Sadık Karan - Vazgeçtim Bizden
17 Şubat 2018 Cumartesi
Sadık Karan geride bıraktığı 4 albüm ve 5 tekliden sonra, 2018 yılının ilk aylarında yepyeni şarkısı `VAZGEÇTİM BİZDEN` ile dinleyicileriyle buluştu.
Orhan Ölmez & Derya Derin - Doya Doya Orhan Ölmez & Derya Derin - Doya Doya
17 Şubat 2018 Cumartesi
Orhan Ölmez söz ve müziği Derya Derin`e ait olan `Doya Doya` isimli romantik şarkıyı yine Derya Derin`le birlikte yorumlayarak 14 Şubat Sevgililer Günü`nde müzikseverlerle buluşturdu.
Gülşah Gemiz - Susturamazsın Gülşah Gemiz - Susturamazsın
17 Şubat 2018 Cumartesi
Gülşah Gemiz, bitmiş bir aşkın ardından Susturamazsın diyor.
Yalın - Hele Bi Başla Yalın - Hele Bi Başla
17 Şubat 2018 Cumartesi
Yalın bu yılda Sevgililer Günü`ne özel şarkısı `Hele Bi Başla` ile hayranlarının karşısına çıktı.
Tüm haberler için tıklayın..

Facebook

Twitter

Toolbar

Mobil