Levent Dörter, Öpmek Lazım adlı yeni maxi single çalışması ile yeniden karşınızda!

Haberi Paylaş:
09 Temmuz 2012 Pazartesi
ÖPMEK LAZIM ...
Nisan 2011`de çıkardığı “Aşka Saygımdan” albümü ile yoğun bir takipçi sayısına ulaşan ve şarkıları geniş kitlelerce kabul gören Levent Dörter, yeni maxi single çalışması ile yeniden karşınızda!

Sözü ve müziği Tan Taşçı`ya ait olan “Öpmek Lazım” ile sözü ve müziği Mert Ekren`e ait “Yazık” adlı 2 şarkının bulunduğu maxi single`da, David Şaboy imzalı bir remix de bulunmakta. Müzik kanallarındaki yerini alan Öpmek Lazım`ın çekimleri Antalya ve İstanbul`da 3 günlük bir çalışma ile gerçekleşti. Romantik ve sade görüntülerden oluşan klip, yazın pozitif ve aşk dolu enerjisi ile hazırlandı.

Levent Dörter “Duvaksız Gelin”, “Gel Al Anılarımı”, “Aşka Saygımdan” ve “Kalabalığa Karışırım” ile müzik dünyasına başarılı bir giriş yaptı ve şimdi başarısını “Öpmek Lazım” ile sürdürmeye hazırlanıyor.
Bu haber 1976 kez okundu.
Haber Arşivi
Mabel Matiz - Öyle Kolaysa Mabel Matiz - Öyle Kolaysa
17 Şubat 2018 Cumartesi
Mabel Matiz `Maya` adını verdiği ve yeni bir dönemin başlangıcı olarak nitelediği 4. stüdyo albümünün `Öyle Kolaysa` isimli ikinci teklisini yayınladı.
Sadık Karan - Vazgeçtim Bizden Sadık Karan - Vazgeçtim Bizden
17 Şubat 2018 Cumartesi
Sadık Karan geride bıraktığı 4 albüm ve 5 tekliden sonra, 2018 yılının ilk aylarında yepyeni şarkısı `VAZGEÇTİM BİZDEN` ile dinleyicileriyle buluştu.
Orhan Ölmez & Derya Derin - Doya Doya Orhan Ölmez & Derya Derin - Doya Doya
17 Şubat 2018 Cumartesi
Orhan Ölmez söz ve müziği Derya Derin`e ait olan `Doya Doya` isimli romantik şarkıyı yine Derya Derin`le birlikte yorumlayarak 14 Şubat Sevgililer Günü`nde müzikseverlerle buluşturdu.
Gülşah Gemiz - Susturamazsın Gülşah Gemiz - Susturamazsın
17 Şubat 2018 Cumartesi
Gülşah Gemiz, bitmiş bir aşkın ardından Susturamazsın diyor.
Yalın - Hele Bi Başla Yalın - Hele Bi Başla
17 Şubat 2018 Cumartesi
Yalın bu yılda Sevgililer Günü`ne özel şarkısı `Hele Bi Başla` ile hayranlarının karşısına çıktı.
Tüm haberler için tıklayın..

Facebook

Twitter

Toolbar

Mobil