KONU SENDEN AÇILINCA

Haberi Paylaş:
18 Haziran 2012 Pazartesi
Türk Pop Müziği`nin başarılı ismi Özgün, 3 yıl aradan sonra 4. stüdyo albümü "Konu Senden Açılınca" ile 2012 yazını selamlıyor.
Türk Pop Müziği`nin başarılı ismi Özgün, 3 yıl aradan sonra 4. stüdyo albümü "Konu Senden Açılınca" ile 2012 yazını selamlıyor.

Bugüne kadar çıkardığı hitlerle adından söz ettiren, Türk Pop Müziği`nin başarılı ismi Özgün, 3 yıl aradan sonra 4. stüdyo albümü "Konu Senden Açılınca" ile 2012 yazını selamlıyor.

Yaklaşık 2 yıllık bir çalışmanın ürünü olan "Konu Senden Açılınca", 11 yeni şarkı ve Özgün`ün öncesinde yayınladığı "Sadece Arkadaşız" ve "Sen ve Ben" singellarının da yer aldığı 13 şarkıdan oluşuyor.

Uzun bir çalışma sonrası hazırlanan Özgün`ün yepyeni albümü "Konu Senden Açılınca", Haziran 2012`nin ilk haftası Avrupa Müzik etiketiyle müzik marketlerde yerini alacak. Albümden radyolar aracılığıyla müzik severlerle paylaşılan ilk şarkı söz ve bestesi Özgün`e ait "Şike" oldu. Listelerde hızla yükselen "Şike", albümün ilk video klip şarkısı olacak.

"Konu Senden Açılınca" da ağırlıkla Özgün`ün söz ve besteleri yer alırken Nezih Üçler, Onur Koç, Volkan Asyalı ve Nedim Caner gibi söz yazarı ve bestecilerinin de şarkıları yer almakta. Müzik direktörlüğünü Tolga Kılıç`ın yaptığı albümde düzenlemelerde ise yine Tolga Kılıç ve Alper Kömürcü`nün imzaları var.
Bu haber 1546 kez okundu.
Haber Arşivi
GENÇLER LİGİNİN ŞAMPİYONLUĞUNA KOŞUYOR GENÇLER LİGİNİN ŞAMPİYONLUĞUNA KOŞUYOR
06 Kasım 2017 Pazartesi
Arka arkaya çıkardığı şarkılarla milyonların kalbinde taht kuran İrem Derici; yeni single`ı `Bazı Aşklar Yarım Kalmalı`yı 3 Kasım`da çıkardı.
KENAN DOĞULU - İLK ADIMI SEN AT KENAN DOĞULU - İLK ADIMI SEN AT
06 Kasım 2017 Pazartesi
Kenan Doğulu, yayınlandığı günden itibaren müzik listelerinde üst sıralardaki yerini koruyan `İlk Adımı Sen At` şarkısının yeni düzenlemesi ile müzikseverlerle buluşuyor.
Orhan Ölmez&Canan Çal - Yar Ağladı Ben Ağladım Orhan Ölmez&Canan Çal - Yar Ağladı Ben Ağladım
06 Kasım 2017 Pazartesi
Orhan Ölmez ve Canan Çal, `Yar Ağladı Ben Ağladım` isimli duygusal çalışma ile sizlerle.
FERHAT GÖÇER VE VOLGA TAMÖZ `GÜNAH`A GİRDİLER FERHAT GÖÇER VE VOLGA TAMÖZ `GÜNAH`A GİRDİLER
28 Ekim 2017 Cumartesi
Ferhat Göçer ve Volga Tamöz`ün yeni çalışması `Günah` bugün çıktı.
SILA - MUHBİR SILA - MUHBİR
24 Ekim 2017 Salı
Türk Pop Müziği`nin başarılı şarkı yazarı ve yorumcusu Sıla, müzik kariyerinde 10 yılı geride bırakırken yepyeni şarkısı `Muhbir`i de 10. yıl hediyesi olarak dinleyicilerle buluşturdu.
Tüm haberler için tıklayın..

Facebook

Twitter

Toolbar

Mobil