KONU SENDEN AÇILINCA

Haberi Paylaş:
18 Haziran 2012 Pazartesi
Türk Pop Müziği`nin başarılı ismi Özgün, 3 yıl aradan sonra 4. stüdyo albümü "Konu Senden Açılınca" ile 2012 yazını selamlıyor.
Türk Pop Müziği`nin başarılı ismi Özgün, 3 yıl aradan sonra 4. stüdyo albümü "Konu Senden Açılınca" ile 2012 yazını selamlıyor.

Bugüne kadar çıkardığı hitlerle adından söz ettiren, Türk Pop Müziği`nin başarılı ismi Özgün, 3 yıl aradan sonra 4. stüdyo albümü "Konu Senden Açılınca" ile 2012 yazını selamlıyor.

Yaklaşık 2 yıllık bir çalışmanın ürünü olan "Konu Senden Açılınca", 11 yeni şarkı ve Özgün`ün öncesinde yayınladığı "Sadece Arkadaşız" ve "Sen ve Ben" singellarının da yer aldığı 13 şarkıdan oluşuyor.

Uzun bir çalışma sonrası hazırlanan Özgün`ün yepyeni albümü "Konu Senden Açılınca", Haziran 2012`nin ilk haftası Avrupa Müzik etiketiyle müzik marketlerde yerini alacak. Albümden radyolar aracılığıyla müzik severlerle paylaşılan ilk şarkı söz ve bestesi Özgün`e ait "Şike" oldu. Listelerde hızla yükselen "Şike", albümün ilk video klip şarkısı olacak.

"Konu Senden Açılınca" da ağırlıkla Özgün`ün söz ve besteleri yer alırken Nezih Üçler, Onur Koç, Volkan Asyalı ve Nedim Caner gibi söz yazarı ve bestecilerinin de şarkıları yer almakta. Müzik direktörlüğünü Tolga Kılıç`ın yaptığı albümde düzenlemelerde ise yine Tolga Kılıç ve Alper Kömürcü`nün imzaları var.
Bu haber 1713 kez okundu.
Haber Arşivi
Mabel Matiz - Öyle Kolaysa Mabel Matiz - Öyle Kolaysa
17 Şubat 2018 Cumartesi
Mabel Matiz `Maya` adını verdiği ve yeni bir dönemin başlangıcı olarak nitelediği 4. stüdyo albümünün `Öyle Kolaysa` isimli ikinci teklisini yayınladı.
Sadık Karan - Vazgeçtim Bizden Sadık Karan - Vazgeçtim Bizden
17 Şubat 2018 Cumartesi
Sadık Karan geride bıraktığı 4 albüm ve 5 tekliden sonra, 2018 yılının ilk aylarında yepyeni şarkısı `VAZGEÇTİM BİZDEN` ile dinleyicileriyle buluştu.
Orhan Ölmez & Derya Derin - Doya Doya Orhan Ölmez & Derya Derin - Doya Doya
17 Şubat 2018 Cumartesi
Orhan Ölmez söz ve müziği Derya Derin`e ait olan `Doya Doya` isimli romantik şarkıyı yine Derya Derin`le birlikte yorumlayarak 14 Şubat Sevgililer Günü`nde müzikseverlerle buluşturdu.
Gülşah Gemiz - Susturamazsın Gülşah Gemiz - Susturamazsın
17 Şubat 2018 Cumartesi
Gülşah Gemiz, bitmiş bir aşkın ardından Susturamazsın diyor.
Yalın - Hele Bi Başla Yalın - Hele Bi Başla
17 Şubat 2018 Cumartesi
Yalın bu yılda Sevgililer Günü`ne özel şarkısı `Hele Bi Başla` ile hayranlarının karşısına çıktı.
Tüm haberler için tıklayın..

Facebook

Twitter

Toolbar

Mobil