KONU SENDEN AÇILINCA

Haberi Paylaş:
18 Haziran 2012 Pazartesi
Türk Pop Müziği`nin başarılı ismi Özgün, 3 yıl aradan sonra 4. stüdyo albümü "Konu Senden Açılınca" ile 2012 yazını selamlıyor.
Türk Pop Müziği`nin başarılı ismi Özgün, 3 yıl aradan sonra 4. stüdyo albümü "Konu Senden Açılınca" ile 2012 yazını selamlıyor.

Bugüne kadar çıkardığı hitlerle adından söz ettiren, Türk Pop Müziği`nin başarılı ismi Özgün, 3 yıl aradan sonra 4. stüdyo albümü "Konu Senden Açılınca" ile 2012 yazını selamlıyor.

Yaklaşık 2 yıllık bir çalışmanın ürünü olan "Konu Senden Açılınca", 11 yeni şarkı ve Özgün`ün öncesinde yayınladığı "Sadece Arkadaşız" ve "Sen ve Ben" singellarının da yer aldığı 13 şarkıdan oluşuyor.

Uzun bir çalışma sonrası hazırlanan Özgün`ün yepyeni albümü "Konu Senden Açılınca", Haziran 2012`nin ilk haftası Avrupa Müzik etiketiyle müzik marketlerde yerini alacak. Albümden radyolar aracılığıyla müzik severlerle paylaşılan ilk şarkı söz ve bestesi Özgün`e ait "Şike" oldu. Listelerde hızla yükselen "Şike", albümün ilk video klip şarkısı olacak.

"Konu Senden Açılınca" da ağırlıkla Özgün`ün söz ve besteleri yer alırken Nezih Üçler, Onur Koç, Volkan Asyalı ve Nedim Caner gibi söz yazarı ve bestecilerinin de şarkıları yer almakta. Müzik direktörlüğünü Tolga Kılıç`ın yaptığı albümde düzenlemelerde ise yine Tolga Kılıç ve Alper Kömürcü`nün imzaları var.
Bu haber 1598 kez okundu.
Haber Arşivi
Soner Sarıkabadayı - Gel de Uyu Soner Sarıkabadayı - Gel de Uyu
23 Aralık 2017 Cumartesi
Soner Sarıkabadayı `Gel de Uyu` isimli yeni teklisini ve video klibini sevenleriyle buluşturdu.
Gülben Ergen - Yansın Bakalım Gülben Ergen - Yansın Bakalım
23 Aralık 2017 Cumartesi
Gülben Ergen, söz ve müziği Sezen Aksu`ya ait tek şarkılık single projesi `Yansın Bakalım` ile müzik marketlerde ve dijital platformlarda yerini aldı!
GENÇLER LİGİNİN ŞAMPİYONLUĞUNA KOŞUYOR GENÇLER LİGİNİN ŞAMPİYONLUĞUNA KOŞUYOR
06 Kasım 2017 Pazartesi
Arka arkaya çıkardığı şarkılarla milyonların kalbinde taht kuran İrem Derici; yeni single`ı `Bazı Aşklar Yarım Kalmalı`yı 3 Kasım`da çıkardı.
KENAN DOĞULU - İLK ADIMI SEN AT KENAN DOĞULU - İLK ADIMI SEN AT
06 Kasım 2017 Pazartesi
Kenan Doğulu, yayınlandığı günden itibaren müzik listelerinde üst sıralardaki yerini koruyan `İlk Adımı Sen At` şarkısının yeni düzenlemesi ile müzikseverlerle buluşuyor.
Orhan Ölmez&Canan Çal - Yar Ağladı Ben Ağladım Orhan Ölmez&Canan Çal - Yar Ağladı Ben Ağladım
06 Kasım 2017 Pazartesi
Orhan Ölmez ve Canan Çal, `Yar Ağladı Ben Ağladım` isimli duygusal çalışma ile sizlerle.
Tüm haberler için tıklayın..

Facebook

Twitter

Toolbar

Mobil