Petek Dinçöz, yaza özel hazırlanan single çalışmasıyla müzikseverlerin karşısına çıkıyor: Çekil

Haberi Paylaş:
14 Haziran 2012 Perşembe
Yeni Single : Petek Dinçöz`den `Çekil`
Petek Dinçöz, yaza özel hazırlanan single çalışmasıyla müzikseverlerin karşısına çıkıyor. Petek Dinçöz, yaz aylarının enerjisine uygun single çalışmasıyla dinleyicileriyle yeniden buluşuyor. Yaz ayları boyunca dillerden düşmeyecek olan Çekil adlı şarkının söz ve müziğinde müzik dünyasının başarılı ismi Tan`ın imzası var, şarkının aranjesini ise Erhan Bayrak yaptı.

DJ Ufuk Akyıldız tarafından yapılan Çekil`in remix versiyonu da bu yaz kulüplerin vazgeçemeyeceği şarkılardan olacak. Eylül ayı itibariyle, hazırlıkları son hızla devam eden albümünü piyasaya çıkaracak olan Petek Dinçöz, şu günlerde albümünün müjdecisi olan yeni şarkısını dinleyicileriyle buluşturmanın heyecanını yaşıyor.

Radyo ve televizyon kanalları aracılığıyla müzikseverlerin beğenisine sunulan "Çekil" adlı şarkının satışı sadece dijital ortamda yapılacak. Petek Dinçöz, şarkısının klibi için Murat Onbul`un yönetmenliğinde kamera karşısına geçti. Türkiye`nin en iyi görüntü yönetmenlerinden Veli Kuzlu`nun gerçekleştirdiği çekimler, toplam 30 saat sürdü. Petek Dinçöz, dinleyicilerinin karşısına genç, dinamik ve yepyeni haliyle çıkacak!
Bu haber 2450 kez okundu.
Haber Arşivi
Mabel Matiz - Öyle Kolaysa Mabel Matiz - Öyle Kolaysa
17 Şubat 2018 Cumartesi
Mabel Matiz `Maya` adını verdiği ve yeni bir dönemin başlangıcı olarak nitelediği 4. stüdyo albümünün `Öyle Kolaysa` isimli ikinci teklisini yayınladı.
Sadık Karan - Vazgeçtim Bizden Sadık Karan - Vazgeçtim Bizden
17 Şubat 2018 Cumartesi
Sadık Karan geride bıraktığı 4 albüm ve 5 tekliden sonra, 2018 yılının ilk aylarında yepyeni şarkısı `VAZGEÇTİM BİZDEN` ile dinleyicileriyle buluştu.
Orhan Ölmez & Derya Derin - Doya Doya Orhan Ölmez & Derya Derin - Doya Doya
17 Şubat 2018 Cumartesi
Orhan Ölmez söz ve müziği Derya Derin`e ait olan `Doya Doya` isimli romantik şarkıyı yine Derya Derin`le birlikte yorumlayarak 14 Şubat Sevgililer Günü`nde müzikseverlerle buluşturdu.
Gülşah Gemiz - Susturamazsın Gülşah Gemiz - Susturamazsın
17 Şubat 2018 Cumartesi
Gülşah Gemiz, bitmiş bir aşkın ardından Susturamazsın diyor.
Yalın - Hele Bi Başla Yalın - Hele Bi Başla
17 Şubat 2018 Cumartesi
Yalın bu yılda Sevgililer Günü`ne özel şarkısı `Hele Bi Başla` ile hayranlarının karşısına çıktı.
Tüm haberler için tıklayın..

Facebook

Twitter

Toolbar

Mobil