Yeni Albüm : Tan`ın İLK albümü çıktı!

Haberi Paylaş:
14 Haziran 2012 Perşembe
Müzik kariyerinde birçok başarılı şarkıya imza atan Tan Taşçı`dan,5. albüm: İLK

Müzik kariyerinde birçok başarılı şarkıya imza atan Tan Taşçı, Kaya Müzik etiketiyle sunulan yeni albümü İLK`le sevenleriyle buluşmaya hazırlanıyor.    Birçok ünlü sanatçıya verdiği başarılı şarkılara ve yaptığı düetlere imza atan Tan Taşçı müzik kariyerinin 5. albümünü bir yılda tamamladı.

9 şarkı ve 1 versiyondan oluşan albümde söz ve bestesi Tan Taşçı`ya ait 7 şarkı bulunuyor. Sanatçı ayrıca sözleri Cemal Safi, güftesi Zekai Tunca`ya ait Türk sanat müziğinin unutulmaz şarkılarından "İMKANSIZ`ı yepyeni bir soundla yeniden yorumladı.

Okan Akı, Erhan Bayrak, Kıvanç Ka`nın aranjörlüğünü yaptığı albümde Tan Taşçı, 2010 yazının hitlerinden Demet Akalın`ın seslendirdiği Çanta şarkısını kendi yorumuyla sevenlerine sunuyor.

BU İLK ALBÜMÜM...

Müzik kariyerinin en olgun albümü oldugunu ve bu yüzden İLK adını verdiğini belirten sanatçı, yoğun ve titiz bir çalışmanın ardından hazırlanan albümde yepyeni müzik soundlarıyla karşınıza çıkıyor...

İLK FOTOROMAN KARTONET İLK`TE!

80`li yılların fenomenlerinden fotoromanı tekrar gündeme getiren Tan Taşçı, albüm kartonetini Mehmet Turgut`un objektifinden fotoroman olarak hazırladı.

Albümün ilk klibi Türkcell Müzik sponsorluğunda Fotoğraf sanatçısı Mehmet Turgut tarafından çekildi. Klipte hem fotoğraf hem de 16mm film çekimleri bir arada kullandı. Klip, albüm kartonetinde yer alan fotoromanın devamı niteliğini taşıyor.

Bu haber 1996 kez okundu.
Haber Arşivi
Mabel Matiz - Öyle Kolaysa Mabel Matiz - Öyle Kolaysa
17 Şubat 2018 Cumartesi
Mabel Matiz `Maya` adını verdiği ve yeni bir dönemin başlangıcı olarak nitelediği 4. stüdyo albümünün `Öyle Kolaysa` isimli ikinci teklisini yayınladı.
Sadık Karan - Vazgeçtim Bizden Sadık Karan - Vazgeçtim Bizden
17 Şubat 2018 Cumartesi
Sadık Karan geride bıraktığı 4 albüm ve 5 tekliden sonra, 2018 yılının ilk aylarında yepyeni şarkısı `VAZGEÇTİM BİZDEN` ile dinleyicileriyle buluştu.
Orhan Ölmez & Derya Derin - Doya Doya Orhan Ölmez & Derya Derin - Doya Doya
17 Şubat 2018 Cumartesi
Orhan Ölmez söz ve müziği Derya Derin`e ait olan `Doya Doya` isimli romantik şarkıyı yine Derya Derin`le birlikte yorumlayarak 14 Şubat Sevgililer Günü`nde müzikseverlerle buluşturdu.
Gülşah Gemiz - Susturamazsın Gülşah Gemiz - Susturamazsın
17 Şubat 2018 Cumartesi
Gülşah Gemiz, bitmiş bir aşkın ardından Susturamazsın diyor.
Yalın - Hele Bi Başla Yalın - Hele Bi Başla
17 Şubat 2018 Cumartesi
Yalın bu yılda Sevgililer Günü`ne özel şarkısı `Hele Bi Başla` ile hayranlarının karşısına çıktı.
Tüm haberler için tıklayın..

Facebook

Twitter

Toolbar

Mobil