41 YIL, 41 ŞARKI, 41 HİKAYE

Haberi Paylaş:
13 Haziran 2012 Çarşamba
İlhan Şeşen bu yıl müzikle iç içe geçen 41. yılını Harbiye Cemil Topuzlu Açıkhava Sahnesi`nde vereceği bir konserle kutluyor.
İlhan Şeşen bu yıl müzikle iç içe geçen 41. yılını Harbiye Cemil Topuzlu Açıkhava Sahnesi`nde vereceği bir konserle kutluyor.

Bugüne kadar yazdığı sayısız şarkı ile Türk Müzik tarihine adını yazdıran, söz yazarı, besteci ve yorumcu İlhan Şeşen, müzik serüveninin 41. yılını dostları ile birlikte sahnede kutlayacak.
Hem kendi yorumladığı hem birçok arkadaşına verdiği şarkılardan 41`ini seçen Şeşen, 18 Haziran 2012 pazartesi akşamı sahnede olacak. O tarihin aynı zamanda İlhan Şeşen`in doğum günü olması da geceye ayrı bir anlam yüklüyor.
Ayşegül Aldinç, Birsen Tezer, Burçin Büke, Endi&Paul, Erdal Çelik, Feridun Düzağaç, Gündoğarken, Hülya Avşar, İzel&Ercan Saatçi, Kenan Doğulu, Kürşat Başar, Levent Kırca, Neco, Nükhet Duru, Sami, Sarper Semiz, Vasiliki Papageorgiou ve Yonca Lodi `nin İlhan Şeşen ile şarkılar söyleyeceği gecenin yönetmenliğini ise İzzet Öz yapacak.

Bu haber 2245 kez okundu.
Haber Arşivi
GENÇLER LİGİNİN ŞAMPİYONLUĞUNA KOŞUYOR GENÇLER LİGİNİN ŞAMPİYONLUĞUNA KOŞUYOR
06 Kasım 2017 Pazartesi
Arka arkaya çıkardığı şarkılarla milyonların kalbinde taht kuran İrem Derici; yeni single`ı `Bazı Aşklar Yarım Kalmalı`yı 3 Kasım`da çıkardı.
KENAN DOĞULU - İLK ADIMI SEN AT KENAN DOĞULU - İLK ADIMI SEN AT
06 Kasım 2017 Pazartesi
Kenan Doğulu, yayınlandığı günden itibaren müzik listelerinde üst sıralardaki yerini koruyan `İlk Adımı Sen At` şarkısının yeni düzenlemesi ile müzikseverlerle buluşuyor.
Orhan Ölmez&Canan Çal - Yar Ağladı Ben Ağladım Orhan Ölmez&Canan Çal - Yar Ağladı Ben Ağladım
06 Kasım 2017 Pazartesi
Orhan Ölmez ve Canan Çal, `Yar Ağladı Ben Ağladım` isimli duygusal çalışma ile sizlerle.
FERHAT GÖÇER VE VOLGA TAMÖZ `GÜNAH`A GİRDİLER FERHAT GÖÇER VE VOLGA TAMÖZ `GÜNAH`A GİRDİLER
28 Ekim 2017 Cumartesi
Ferhat Göçer ve Volga Tamöz`ün yeni çalışması `Günah` bugün çıktı.
SILA - MUHBİR SILA - MUHBİR
24 Ekim 2017 Salı
Türk Pop Müziği`nin başarılı şarkı yazarı ve yorumcusu Sıla, müzik kariyerinde 10 yılı geride bırakırken yepyeni şarkısı `Muhbir`i de 10. yıl hediyesi olarak dinleyicilerle buluşturdu.
Tüm haberler için tıklayın..

Facebook

Twitter

Toolbar

Mobil