41 YIL, 41 ŞARKI, 41 HİKAYE

Haberi Paylaş:
13 Haziran 2012 Çarşamba
İlhan Şeşen bu yıl müzikle iç içe geçen 41. yılını Harbiye Cemil Topuzlu Açıkhava Sahnesi`nde vereceği bir konserle kutluyor.
İlhan Şeşen bu yıl müzikle iç içe geçen 41. yılını Harbiye Cemil Topuzlu Açıkhava Sahnesi`nde vereceği bir konserle kutluyor.

Bugüne kadar yazdığı sayısız şarkı ile Türk Müzik tarihine adını yazdıran, söz yazarı, besteci ve yorumcu İlhan Şeşen, müzik serüveninin 41. yılını dostları ile birlikte sahnede kutlayacak.
Hem kendi yorumladığı hem birçok arkadaşına verdiği şarkılardan 41`ini seçen Şeşen, 18 Haziran 2012 pazartesi akşamı sahnede olacak. O tarihin aynı zamanda İlhan Şeşen`in doğum günü olması da geceye ayrı bir anlam yüklüyor.
Ayşegül Aldinç, Birsen Tezer, Burçin Büke, Endi&Paul, Erdal Çelik, Feridun Düzağaç, Gündoğarken, Hülya Avşar, İzel&Ercan Saatçi, Kenan Doğulu, Kürşat Başar, Levent Kırca, Neco, Nükhet Duru, Sami, Sarper Semiz, Vasiliki Papageorgiou ve Yonca Lodi `nin İlhan Şeşen ile şarkılar söyleyeceği gecenin yönetmenliğini ise İzzet Öz yapacak.

Bu haber 2427 kez okundu.
Haber Arşivi
Mabel Matiz - Öyle Kolaysa Mabel Matiz - Öyle Kolaysa
17 Şubat 2018 Cumartesi
Mabel Matiz `Maya` adını verdiği ve yeni bir dönemin başlangıcı olarak nitelediği 4. stüdyo albümünün `Öyle Kolaysa` isimli ikinci teklisini yayınladı.
Sadık Karan - Vazgeçtim Bizden Sadık Karan - Vazgeçtim Bizden
17 Şubat 2018 Cumartesi
Sadık Karan geride bıraktığı 4 albüm ve 5 tekliden sonra, 2018 yılının ilk aylarında yepyeni şarkısı `VAZGEÇTİM BİZDEN` ile dinleyicileriyle buluştu.
Orhan Ölmez & Derya Derin - Doya Doya Orhan Ölmez & Derya Derin - Doya Doya
17 Şubat 2018 Cumartesi
Orhan Ölmez söz ve müziği Derya Derin`e ait olan `Doya Doya` isimli romantik şarkıyı yine Derya Derin`le birlikte yorumlayarak 14 Şubat Sevgililer Günü`nde müzikseverlerle buluşturdu.
Gülşah Gemiz - Susturamazsın Gülşah Gemiz - Susturamazsın
17 Şubat 2018 Cumartesi
Gülşah Gemiz, bitmiş bir aşkın ardından Susturamazsın diyor.
Yalın - Hele Bi Başla Yalın - Hele Bi Başla
17 Şubat 2018 Cumartesi
Yalın bu yılda Sevgililer Günü`ne özel şarkısı `Hele Bi Başla` ile hayranlarının karşısına çıktı.
Tüm haberler için tıklayın..

Facebook

Twitter

Toolbar

Mobil