Sevmek En Büyük Devlet - Reyhan Karaca (2012)

Haberi Paylaş:
05 Haziran 2012 Salı
Reyhan Karaca "Yaz"ı Getiriyor!
En son 2010 yılında "Yeniden" isimli mini albümüyle dinleyicilerin karşısına çıkan Reyhan Karaca 2012 yazına "Yaz" adını verdiği yeni çalışmasıyla giriyor. İki şarkıdan oluşan maksi single`ın çıkış parçası, 90`lı yıllarda Emel Müftüoğlu'dan dinlediğimiz, sözü ve müziği Şehrazat`a ait Sevmek En Büyük Devlet.

Albümde yer alan ikinci parça Yüz Yıldır Yalnızım`ın sözü ve bestesi, son yıllarda çok sayıda hit şarkı çıkaran Zeki Güner`e ait. Şarkıların düzenlemeleri  Alper Atakan, mix-mastering işlemleri ise Barış Büyük tarafından yapıldı.  Okumalar DB ve Sarıev Stüdyolarında gerçekleştirilirken albüm fotoğrafları Cengiz Dikbaş tarafından çekildi.Bu haber 2093 kez okundu.
Haber Arşivi
Mabel Matiz - Öyle Kolaysa Mabel Matiz - Öyle Kolaysa
17 Şubat 2018 Cumartesi
Mabel Matiz `Maya` adını verdiği ve yeni bir dönemin başlangıcı olarak nitelediği 4. stüdyo albümünün `Öyle Kolaysa` isimli ikinci teklisini yayınladı.
Sadık Karan - Vazgeçtim Bizden Sadık Karan - Vazgeçtim Bizden
17 Şubat 2018 Cumartesi
Sadık Karan geride bıraktığı 4 albüm ve 5 tekliden sonra, 2018 yılının ilk aylarında yepyeni şarkısı `VAZGEÇTİM BİZDEN` ile dinleyicileriyle buluştu.
Orhan Ölmez & Derya Derin - Doya Doya Orhan Ölmez & Derya Derin - Doya Doya
17 Şubat 2018 Cumartesi
Orhan Ölmez söz ve müziği Derya Derin`e ait olan `Doya Doya` isimli romantik şarkıyı yine Derya Derin`le birlikte yorumlayarak 14 Şubat Sevgililer Günü`nde müzikseverlerle buluşturdu.
Gülşah Gemiz - Susturamazsın Gülşah Gemiz - Susturamazsın
17 Şubat 2018 Cumartesi
Gülşah Gemiz, bitmiş bir aşkın ardından Susturamazsın diyor.
Yalın - Hele Bi Başla Yalın - Hele Bi Başla
17 Şubat 2018 Cumartesi
Yalın bu yılda Sevgililer Günü`ne özel şarkısı `Hele Bi Başla` ile hayranlarının karşısına çıktı.
Tüm haberler için tıklayın..

Facebook

Twitter

Toolbar

Mobil