Geveze`nin Hayali Gerçek Oldu

Haberi Paylaş:
31 Mayıs 2012 Perşembe
Ünlü raydo programcısı Geveze, Kuma ile ilk albümünü yayınlıyor.
2011 yılında Rol grubuna başarılı radyo, televizyon sunucusu Geveze`nin katılması ile son halini alan Kuma`nın, 8 şarkıdan oluşan ve kendi adını taşıyan ilk stüdyo albümü Pasaj Müzik etiketiyle 6 Haziran`da dinleyicinin beğenisine sunulacak.

Geveze`nin solisti olduğu Kuma, Hakan Hepcan, Sertan Coşkun ve Deniz Kayramaz`dan oluşuyor. 2007 yılında Eski Foça`da tanışıp hayranı olduğu Rol grubuna beraber bir proje grubu kurup albüm yapmayı teklif eden Geveze,  5 yıl sonra hayalini kurduğu albümü yayınlamanın mutluluğunu yaşıyor.

Enerji dozu yüksek, pop rock sound`lu albümde Kuma, kendilerine has müzik tarzı ve melodi anlayışı ile şarkılarını dinleyicisine sunuyor. Prova ve kayıt aşaması dört ay gibi bir sürede hazırlanan enerjisi yüksek albümün prodüktörlüğünü Alp Ersönmez üstlendi. Kayıtları Babajım Stüdyolarında Alp Çoksoyluer ile yapılan albümün mixleri Alp Turaç, masteringi ise Pieter Snapper`a ait.

"Bahane", "Anladım", "Bırak Beni", "Demedim mi Sana", "Kalbim","Yalnızım Yine" şarkılarının söz ve müzikleri Hakan Hepcan`a, "Hüzün" şarkısının müziği Hakan Hepcan`a sözleri ise Hakan Hepcan ve Alp Ersönmez ait. Albümde yer alan "İstanbul`un Halleri`nin söz ve müziğinde Onur Çağrı Tufan ve Barış Satış imzası yer alıyor.

KUMA bir album hikayesi
Bu haber 2300 kez okundu.
Haber Arşivi
Mabel Matiz - Öyle Kolaysa Mabel Matiz - Öyle Kolaysa
17 Şubat 2018 Cumartesi
Mabel Matiz `Maya` adını verdiği ve yeni bir dönemin başlangıcı olarak nitelediği 4. stüdyo albümünün `Öyle Kolaysa` isimli ikinci teklisini yayınladı.
Sadık Karan - Vazgeçtim Bizden Sadık Karan - Vazgeçtim Bizden
17 Şubat 2018 Cumartesi
Sadık Karan geride bıraktığı 4 albüm ve 5 tekliden sonra, 2018 yılının ilk aylarında yepyeni şarkısı `VAZGEÇTİM BİZDEN` ile dinleyicileriyle buluştu.
Orhan Ölmez & Derya Derin - Doya Doya Orhan Ölmez & Derya Derin - Doya Doya
17 Şubat 2018 Cumartesi
Orhan Ölmez söz ve müziği Derya Derin`e ait olan `Doya Doya` isimli romantik şarkıyı yine Derya Derin`le birlikte yorumlayarak 14 Şubat Sevgililer Günü`nde müzikseverlerle buluşturdu.
Gülşah Gemiz - Susturamazsın Gülşah Gemiz - Susturamazsın
17 Şubat 2018 Cumartesi
Gülşah Gemiz, bitmiş bir aşkın ardından Susturamazsın diyor.
Yalın - Hele Bi Başla Yalın - Hele Bi Başla
17 Şubat 2018 Cumartesi
Yalın bu yılda Sevgililer Günü`ne özel şarkısı `Hele Bi Başla` ile hayranlarının karşısına çıktı.
Tüm haberler için tıklayın..

Facebook

Twitter

Toolbar

Mobil