Uzaktan ...

Haberi Paylaş:
28 Mayıs 2012 Pazartesi
Göksel; Bende Bi Aşk Var albümün ikinci video klibini, Uzaktan isimli şarkısına çekti.
Yeni albümü Bende Bi Aşk Var`ın ilk video klip şarkısı Acıyor ile büyük beğeni toplayan ve geçtiğimiz günlerde Boğaziçi Üniversitesi'nden Yılın şarkısı ödülünü alan Göksel; albümün ikinci video klibini, söz ve müziği kendisine ait olan Uzaktan isimli şarkısına çekti.

Bahçeköy ormanında çekimleri gerçekleşen klip; günümüzde yaşanan aşkları, ilkbaharın canlı renkleri ve Göksel`in enerjisi ile masalsı bir dil yaratarak kameralara yansıtıyor.

Radyocuların kısa sürede dikkatini çeken şarkıya klip çekilmesi için Göksel dinleyicilerinden yoğun istek alan şarkı; ilgiyle izlenen fenomen dizi Yalan Dünya`da da iki hafta üst üste yayınlandı.

KLİPTE KENDİ ORKESTRASI EŞLİK ETTİ...

Klipte Göksel'in çok beğenilen yeni imajının da altı çizilirken, performans sahnesinde sanatçıya kendi orkestrası eşlik etti. Uzun süre unutulmayacak görüntülerin yer aldığı klip, Murat Onbul'un yönetmenliğinde yaklaşık 15 saatte tamamlandı.

UZAKTAN`A SÜRPRİZ FİNAL

Albümün ilk video klibi Acıyor`a göndermeler yapan görüntülerle başlayan Uzaktan, 3. klibin hangi şarkıya çekileceğine dair Göksel hayranlarına ipuçları veren sürpriz bir final ile son buluyor.


İşte Uzaktan `ın klip çalışması;
Bu haber 1729 kez okundu.
Haber Arşivi
Mabel Matiz - Öyle Kolaysa Mabel Matiz - Öyle Kolaysa
17 Şubat 2018 Cumartesi
Mabel Matiz `Maya` adını verdiği ve yeni bir dönemin başlangıcı olarak nitelediği 4. stüdyo albümünün `Öyle Kolaysa` isimli ikinci teklisini yayınladı.
Sadık Karan - Vazgeçtim Bizden Sadık Karan - Vazgeçtim Bizden
17 Şubat 2018 Cumartesi
Sadık Karan geride bıraktığı 4 albüm ve 5 tekliden sonra, 2018 yılının ilk aylarında yepyeni şarkısı `VAZGEÇTİM BİZDEN` ile dinleyicileriyle buluştu.
Orhan Ölmez & Derya Derin - Doya Doya Orhan Ölmez & Derya Derin - Doya Doya
17 Şubat 2018 Cumartesi
Orhan Ölmez söz ve müziği Derya Derin`e ait olan `Doya Doya` isimli romantik şarkıyı yine Derya Derin`le birlikte yorumlayarak 14 Şubat Sevgililer Günü`nde müzikseverlerle buluşturdu.
Gülşah Gemiz - Susturamazsın Gülşah Gemiz - Susturamazsın
17 Şubat 2018 Cumartesi
Gülşah Gemiz, bitmiş bir aşkın ardından Susturamazsın diyor.
Yalın - Hele Bi Başla Yalın - Hele Bi Başla
17 Şubat 2018 Cumartesi
Yalın bu yılda Sevgililer Günü`ne özel şarkısı `Hele Bi Başla` ile hayranlarının karşısına çıktı.
Tüm haberler için tıklayın..

Facebook

Twitter

Toolbar

Mobil