Günseli Deniz'in ikinci klibi Yalnızım...

Haberi Paylaş:
18 Mayıs 2012 Cuma
Kalp Ağrısı albümünden ikinci klip, Yalnızım`a çekildi.
Emel Müftüoğlu`na ait ML Production etiketiyle çıkan Günseli Deniz`in Kalp Ağrısı albümünden ikinci klip, Yalnızım`a çekildi. Yönetmenliğini Deniz Akel`in yaptığı klibin senaryosu da yine Akel`e ait. Klip, gösteri dünyasındakilerin sahneden indikten sonra kendi dünyalarıyla baş başa kalmalarını ve yalnızlıklarını konu alıyor.

Günseli Deniz Kalp Ağrısı adını taşıyan ilk albümden şarkılarını kliplendirmeye devam ediyor. İlk klibini söz ve müziği Sezen Aksu`ya ait olan ve albümle aynı adı taşıyan şarkıya çeken Günseli Deniz`in ikinci klibi, kendi yazdığı ve bestelediği şarkısı Yalnızım`a çekildi.

Yönetmenliğini Deniz Akel`in yaptığı klibin senaryosu da yine Akel`e ait. Senaryoda, şarkıdaki Ben bu şehre geldim geleli yalnızım... sözünden yola çıkılarak, sahnede olan birinin sahneden indikten sonra içinde yaşadığı yalnızlık duygusu çarpıcı bir dille anlatılıyor. Günseli Deni`in sahne öncesi, sahnesi ve sonrasından kesitler sunan klipte Deniz`e, farklı koreografi, kostüm ve makyajlarıyla kukla dansı yapan kalabalık bir dansçı kadrosu eşlik etti. Dans koreografisi Esra Dokuzoğlu tarafından hazırlanan klipteki kostümler ise Dilek Göktaş ve Deniz Akel tarafından tasarlandı.
ML Production etiketiyle çıkan Kalp Ağrısı albümünden Yalnızım`a çekecekleri klip için Emel Müftüoğlu Albümün üretim ve çıkış aşamasında gösterdiğimiz özeni kliplerde de korumaya gayret ediyoruz. Deniz Akel sayesinde Yalnızım göz dolduran bir klip oldu dedi.
Bu haber 2089 kez okundu.
Haber Arşivi
Mabel Matiz - Öyle Kolaysa Mabel Matiz - Öyle Kolaysa
17 Şubat 2018 Cumartesi
Mabel Matiz `Maya` adını verdiği ve yeni bir dönemin başlangıcı olarak nitelediği 4. stüdyo albümünün `Öyle Kolaysa` isimli ikinci teklisini yayınladı.
Sadık Karan - Vazgeçtim Bizden Sadık Karan - Vazgeçtim Bizden
17 Şubat 2018 Cumartesi
Sadık Karan geride bıraktığı 4 albüm ve 5 tekliden sonra, 2018 yılının ilk aylarında yepyeni şarkısı `VAZGEÇTİM BİZDEN` ile dinleyicileriyle buluştu.
Orhan Ölmez & Derya Derin - Doya Doya Orhan Ölmez & Derya Derin - Doya Doya
17 Şubat 2018 Cumartesi
Orhan Ölmez söz ve müziği Derya Derin`e ait olan `Doya Doya` isimli romantik şarkıyı yine Derya Derin`le birlikte yorumlayarak 14 Şubat Sevgililer Günü`nde müzikseverlerle buluşturdu.
Gülşah Gemiz - Susturamazsın Gülşah Gemiz - Susturamazsın
17 Şubat 2018 Cumartesi
Gülşah Gemiz, bitmiş bir aşkın ardından Susturamazsın diyor.
Yalın - Hele Bi Başla Yalın - Hele Bi Başla
17 Şubat 2018 Cumartesi
Yalın bu yılda Sevgililer Günü`ne özel şarkısı `Hele Bi Başla` ile hayranlarının karşısına çıktı.
Tüm haberler için tıklayın..

Facebook

Twitter

Toolbar

Mobil