Günseli Deniz'in ikinci klibi Yalnızım...

Haberi Paylaş:
18 Mayıs 2012 Cuma
Kalp Ağrısı albümünden ikinci klip, Yalnızım`a çekildi.
Emel Müftüoğlu`na ait ML Production etiketiyle çıkan Günseli Deniz`in Kalp Ağrısı albümünden ikinci klip, Yalnızım`a çekildi. Yönetmenliğini Deniz Akel`in yaptığı klibin senaryosu da yine Akel`e ait. Klip, gösteri dünyasındakilerin sahneden indikten sonra kendi dünyalarıyla baş başa kalmalarını ve yalnızlıklarını konu alıyor.

Günseli Deniz Kalp Ağrısı adını taşıyan ilk albümden şarkılarını kliplendirmeye devam ediyor. İlk klibini söz ve müziği Sezen Aksu`ya ait olan ve albümle aynı adı taşıyan şarkıya çeken Günseli Deniz`in ikinci klibi, kendi yazdığı ve bestelediği şarkısı Yalnızım`a çekildi.

Yönetmenliğini Deniz Akel`in yaptığı klibin senaryosu da yine Akel`e ait. Senaryoda, şarkıdaki Ben bu şehre geldim geleli yalnızım... sözünden yola çıkılarak, sahnede olan birinin sahneden indikten sonra içinde yaşadığı yalnızlık duygusu çarpıcı bir dille anlatılıyor. Günseli Deni`in sahne öncesi, sahnesi ve sonrasından kesitler sunan klipte Deniz`e, farklı koreografi, kostüm ve makyajlarıyla kukla dansı yapan kalabalık bir dansçı kadrosu eşlik etti. Dans koreografisi Esra Dokuzoğlu tarafından hazırlanan klipteki kostümler ise Dilek Göktaş ve Deniz Akel tarafından tasarlandı.
ML Production etiketiyle çıkan Kalp Ağrısı albümünden Yalnızım`a çekecekleri klip için Emel Müftüoğlu Albümün üretim ve çıkış aşamasında gösterdiğimiz özeni kliplerde de korumaya gayret ediyoruz. Deniz Akel sayesinde Yalnızım göz dolduran bir klip oldu dedi.
Bu haber 1922 kez okundu.
Haber Arşivi
GENÇLER LİGİNİN ŞAMPİYONLUĞUNA KOŞUYOR GENÇLER LİGİNİN ŞAMPİYONLUĞUNA KOŞUYOR
06 Kasım 2017 Pazartesi
Arka arkaya çıkardığı şarkılarla milyonların kalbinde taht kuran İrem Derici; yeni single`ı `Bazı Aşklar Yarım Kalmalı`yı 3 Kasım`da çıkardı.
KENAN DOĞULU - İLK ADIMI SEN AT KENAN DOĞULU - İLK ADIMI SEN AT
06 Kasım 2017 Pazartesi
Kenan Doğulu, yayınlandığı günden itibaren müzik listelerinde üst sıralardaki yerini koruyan `İlk Adımı Sen At` şarkısının yeni düzenlemesi ile müzikseverlerle buluşuyor.
Orhan Ölmez&Canan Çal - Yar Ağladı Ben Ağladım Orhan Ölmez&Canan Çal - Yar Ağladı Ben Ağladım
06 Kasım 2017 Pazartesi
Orhan Ölmez ve Canan Çal, `Yar Ağladı Ben Ağladım` isimli duygusal çalışma ile sizlerle.
FERHAT GÖÇER VE VOLGA TAMÖZ `GÜNAH`A GİRDİLER FERHAT GÖÇER VE VOLGA TAMÖZ `GÜNAH`A GİRDİLER
28 Ekim 2017 Cumartesi
Ferhat Göçer ve Volga Tamöz`ün yeni çalışması `Günah` bugün çıktı.
SILA - MUHBİR SILA - MUHBİR
24 Ekim 2017 Salı
Türk Pop Müziği`nin başarılı şarkı yazarı ve yorumcusu Sıla, müzik kariyerinde 10 yılı geride bırakırken yepyeni şarkısı `Muhbir`i de 10. yıl hediyesi olarak dinleyicilerle buluşturdu.
Tüm haberler için tıklayın..

Facebook

Twitter

Toolbar

Mobil