KARNAVAL

Haberi Paylaş:
16 Mayıs 2012 Çarşamba
Sinan Akçıl`ın yeni solo albümü KARNAVAL
Sinan Akçıl`ın yeni solo albümü KARNAVAL Poll Production, Polat Yağcı prodüktörlüğünde  müzik marketlerde yerini aldı. Türkiye ve Balkan ülkelerinde piyasaya çıkacak albüm, 8 şarkı ve 6 remix`ten oluşuyor. Albümdeki tüm şarkıların sözleri Sinan Akçıl`a ait olup 6 şarkının müziği kendi imzasını taşıyor. Terk Ediyorum (Küfür) isimli şarkının müziği Sinan Akçıl - Volga Tamöz'e, Fark Atıyor adlı parçanın müziği ise Sinan Akçıl - Tamım Gallal`a ait.

Dinamik şarkıları ve çıkış parçası Fark Atıyor`la yaza damgasını vurmaya hazırlanan Akçıl, Karnaval albümü için Türkiye'nin en iyi 6 dj`ini bir araya getirdi. Albümdeki 6 remix, Suat Ateşdağlı, Kaan Gökman, Burak Yeter, Cihat Uğurel, Yalçın Aşan ve Mustafa Yıldırım imzasını taşıyor. Albümün aranjörlüğünü Volga Tamöz yaptı.

Karnaval albümünün fotoğrafları için çok konuşulacak Lord İmajı ile Selim Akar'ın marka ve fikir danışmanlığında ünlü fotoğrafçı Deniz Özgün`ün objektifine poz verdi.
Bu haber 1999 kez okundu.
Haber Arşivi
Soner Sarıkabadayı - Gel de Uyu Soner Sarıkabadayı - Gel de Uyu
23 Aralık 2017 Cumartesi
Soner Sarıkabadayı `Gel de Uyu` isimli yeni teklisini ve video klibini sevenleriyle buluşturdu.
Gülben Ergen - Yansın Bakalım Gülben Ergen - Yansın Bakalım
23 Aralık 2017 Cumartesi
Gülben Ergen, söz ve müziği Sezen Aksu`ya ait tek şarkılık single projesi `Yansın Bakalım` ile müzik marketlerde ve dijital platformlarda yerini aldı!
GENÇLER LİGİNİN ŞAMPİYONLUĞUNA KOŞUYOR GENÇLER LİGİNİN ŞAMPİYONLUĞUNA KOŞUYOR
06 Kasım 2017 Pazartesi
Arka arkaya çıkardığı şarkılarla milyonların kalbinde taht kuran İrem Derici; yeni single`ı `Bazı Aşklar Yarım Kalmalı`yı 3 Kasım`da çıkardı.
KENAN DOĞULU - İLK ADIMI SEN AT KENAN DOĞULU - İLK ADIMI SEN AT
06 Kasım 2017 Pazartesi
Kenan Doğulu, yayınlandığı günden itibaren müzik listelerinde üst sıralardaki yerini koruyan `İlk Adımı Sen At` şarkısının yeni düzenlemesi ile müzikseverlerle buluşuyor.
Orhan Ölmez&Canan Çal - Yar Ağladı Ben Ağladım Orhan Ölmez&Canan Çal - Yar Ağladı Ben Ağladım
06 Kasım 2017 Pazartesi
Orhan Ölmez ve Canan Çal, `Yar Ağladı Ben Ağladım` isimli duygusal çalışma ile sizlerle.
Tüm haberler için tıklayın..

Facebook

Twitter

Toolbar

Mobil