KARNAVAL

Haberi Paylaş:
16 Mayıs 2012 Çarşamba
Sinan Akçıl`ın yeni solo albümü KARNAVAL
Sinan Akçıl`ın yeni solo albümü KARNAVAL Poll Production, Polat Yağcı prodüktörlüğünde  müzik marketlerde yerini aldı. Türkiye ve Balkan ülkelerinde piyasaya çıkacak albüm, 8 şarkı ve 6 remix`ten oluşuyor. Albümdeki tüm şarkıların sözleri Sinan Akçıl`a ait olup 6 şarkının müziği kendi imzasını taşıyor. Terk Ediyorum (Küfür) isimli şarkının müziği Sinan Akçıl - Volga Tamöz'e, Fark Atıyor adlı parçanın müziği ise Sinan Akçıl - Tamım Gallal`a ait.

Dinamik şarkıları ve çıkış parçası Fark Atıyor`la yaza damgasını vurmaya hazırlanan Akçıl, Karnaval albümü için Türkiye'nin en iyi 6 dj`ini bir araya getirdi. Albümdeki 6 remix, Suat Ateşdağlı, Kaan Gökman, Burak Yeter, Cihat Uğurel, Yalçın Aşan ve Mustafa Yıldırım imzasını taşıyor. Albümün aranjörlüğünü Volga Tamöz yaptı.

Karnaval albümünün fotoğrafları için çok konuşulacak Lord İmajı ile Selim Akar'ın marka ve fikir danışmanlığında ünlü fotoğrafçı Deniz Özgün`ün objektifine poz verdi.
Bu haber 2117 kez okundu.
Haber Arşivi
Mabel Matiz - Öyle Kolaysa Mabel Matiz - Öyle Kolaysa
17 Şubat 2018 Cumartesi
Mabel Matiz `Maya` adını verdiği ve yeni bir dönemin başlangıcı olarak nitelediği 4. stüdyo albümünün `Öyle Kolaysa` isimli ikinci teklisini yayınladı.
Sadık Karan - Vazgeçtim Bizden Sadık Karan - Vazgeçtim Bizden
17 Şubat 2018 Cumartesi
Sadık Karan geride bıraktığı 4 albüm ve 5 tekliden sonra, 2018 yılının ilk aylarında yepyeni şarkısı `VAZGEÇTİM BİZDEN` ile dinleyicileriyle buluştu.
Orhan Ölmez & Derya Derin - Doya Doya Orhan Ölmez & Derya Derin - Doya Doya
17 Şubat 2018 Cumartesi
Orhan Ölmez söz ve müziği Derya Derin`e ait olan `Doya Doya` isimli romantik şarkıyı yine Derya Derin`le birlikte yorumlayarak 14 Şubat Sevgililer Günü`nde müzikseverlerle buluşturdu.
Gülşah Gemiz - Susturamazsın Gülşah Gemiz - Susturamazsın
17 Şubat 2018 Cumartesi
Gülşah Gemiz, bitmiş bir aşkın ardından Susturamazsın diyor.
Yalın - Hele Bi Başla Yalın - Hele Bi Başla
17 Şubat 2018 Cumartesi
Yalın bu yılda Sevgililer Günü`ne özel şarkısı `Hele Bi Başla` ile hayranlarının karşısına çıktı.
Tüm haberler için tıklayın..

Facebook

Twitter

Toolbar

Mobil