Burcu Furtun - Çekemem

Haberi Paylaş:
23 Ocak 2018 Salı
Bir Ankara sanatçısı olan Burcu Furtun albümlerinde ve teklilerinde şimdiye kadar sadece sözü müziği kendisine ait olan şarkılar seslendirdi.
Sanatçı, bestelerini genel olarak yaşanmış olaylar üzerine kurguluyor ve hikâyenin ruhsal durumuna göre oluşturuyor. Burcu Furtun’un yeni teklisi “Çekemem” Arpej Yapım etiketiyle 19 Ocak Cuma tüm dijital platformlarda yerini alırken klip de aynı gün Youtube Netd üzerinde yayınlandı. Sözü ve müziği Burcu Furtun’a ait olan şarkının aranjesi de kendisi gibi müzisyen olan eşi Onur Ensert’e ait. Burcu Furtun klip sahnelerindeki enerjik halleri ile izleyicilere keyifli bir görsellik sunuyor. Renkli kişiliğinin yanında aynı zamanda başarılı bir hukukçu da olan Burcu Furtun’un “Çekemem” şarkısının klip yönetmenliğini de Onur Ensert ve Bora Yoltay üstlendi.

Bu haber 58 kez okundu.
Haber Arşivi
Mabel Matiz - Öyle Kolaysa Mabel Matiz - Öyle Kolaysa
17 Şubat 2018 Cumartesi
Mabel Matiz `Maya` adını verdiği ve yeni bir dönemin başlangıcı olarak nitelediği 4. stüdyo albümünün `Öyle Kolaysa` isimli ikinci teklisini yayınladı.
Sadık Karan - Vazgeçtim Bizden Sadık Karan - Vazgeçtim Bizden
17 Şubat 2018 Cumartesi
Sadık Karan geride bıraktığı 4 albüm ve 5 tekliden sonra, 2018 yılının ilk aylarında yepyeni şarkısı `VAZGEÇTİM BİZDEN` ile dinleyicileriyle buluştu.
Orhan Ölmez & Derya Derin - Doya Doya Orhan Ölmez & Derya Derin - Doya Doya
17 Şubat 2018 Cumartesi
Orhan Ölmez söz ve müziği Derya Derin`e ait olan `Doya Doya` isimli romantik şarkıyı yine Derya Derin`le birlikte yorumlayarak 14 Şubat Sevgililer Günü`nde müzikseverlerle buluşturdu.
Gülşah Gemiz - Susturamazsın Gülşah Gemiz - Susturamazsın
17 Şubat 2018 Cumartesi
Gülşah Gemiz, bitmiş bir aşkın ardından Susturamazsın diyor.
Yalın - Hele Bi Başla Yalın - Hele Bi Başla
17 Şubat 2018 Cumartesi
Yalın bu yılda Sevgililer Günü`ne özel şarkısı `Hele Bi Başla` ile hayranlarının karşısına çıktı.
Tüm haberler için tıklayın..

Facebook

Twitter

Toolbar

Mobil