EMİR`den yeni maxi single: Ateşten Bi Rüzgar

Haberi Paylaş:
15 Mayıs 2012 Salı
"Ateşten Bi Rüzgar"
EMİR, yaklaşık 3 yıllık bir aranın ardından iddialı bir maxi single ile geri dönüyor. Ateşten Bi Rüzgar adını verdiği 3 şarkılık maxi single çalışmasında Emir; Yıldız Tilbe, Gülşen, Alper Narman, Onur Özdemir gibi isimlerle çalıştı. Müzik direktörlüğünü Ozan Çolakoğlu`nun üstlendiği albümün çıkış şarkısı Sudan Sebep, sözlerini Yıldız Tilbe`nin yazdığı bestesini ise Gülşen`in yaptığı sıcak, romantik ve umut dolu bir dans şarkısı.

Emir`in  `Herkes kendi hitini seçecek` dediği albümün en eğlenceli parçası Makine`nin sözleri Alper Narman ve Onur Özdemir`e, müziği ise Gavrilidis Vasilise ait. Harry K`nın bestesi üzerine Yıldız Tilbe'nin şairlik yeteneğini konuşturduğu Veda Gecesi ile duygusal bir veda şarkısını seslendiren Emir, bu yazın en çok dinlenecek albümlerinden birine imza attığını belirtiyor.

Kaya Müzik etiketiyle çıkan Ateşten Bi Rüzgar`ın düzenlemelerini Ozan Çolakoğlu ve Atınç Tombak yaptı. Albüm fotoğrafları için Ergün Turunç`un objektifine poz veren Emir, bugünlerde sevenleriyle yeniden buluşmanın heyecanını yaşıyor.
Bu haber 1815 kez okundu.
Haber Arşivi
Mabel Matiz - Öyle Kolaysa Mabel Matiz - Öyle Kolaysa
17 Şubat 2018 Cumartesi
Mabel Matiz `Maya` adını verdiği ve yeni bir dönemin başlangıcı olarak nitelediği 4. stüdyo albümünün `Öyle Kolaysa` isimli ikinci teklisini yayınladı.
Sadık Karan - Vazgeçtim Bizden Sadık Karan - Vazgeçtim Bizden
17 Şubat 2018 Cumartesi
Sadık Karan geride bıraktığı 4 albüm ve 5 tekliden sonra, 2018 yılının ilk aylarında yepyeni şarkısı `VAZGEÇTİM BİZDEN` ile dinleyicileriyle buluştu.
Orhan Ölmez & Derya Derin - Doya Doya Orhan Ölmez & Derya Derin - Doya Doya
17 Şubat 2018 Cumartesi
Orhan Ölmez söz ve müziği Derya Derin`e ait olan `Doya Doya` isimli romantik şarkıyı yine Derya Derin`le birlikte yorumlayarak 14 Şubat Sevgililer Günü`nde müzikseverlerle buluşturdu.
Gülşah Gemiz - Susturamazsın Gülşah Gemiz - Susturamazsın
17 Şubat 2018 Cumartesi
Gülşah Gemiz, bitmiş bir aşkın ardından Susturamazsın diyor.
Yalın - Hele Bi Başla Yalın - Hele Bi Başla
17 Şubat 2018 Cumartesi
Yalın bu yılda Sevgililer Günü`ne özel şarkısı `Hele Bi Başla` ile hayranlarının karşısına çıktı.
Tüm haberler için tıklayın..

Facebook

Twitter

Toolbar

Mobil