İki sanatçı, düet yaptıkları şarkıya çekilen ve birbirinden seksi sahnelerin olduğu klipleriyle olay yaratacak.

Haberi Paylaş:
17 Nisan 2014 Perşembe
Gülşen Klibi ilk kez bugün yayınlanan İltimas yaz boyunca dillerden düşmeyecek gibi.
Genç kızların rüyalarını süsleyen Murat Boz ile seksi şarkıcı Gülşen, ‘İltimas’ adlı single projelerinin klibinde beğeni topladılar.Gülşen  Klibi ilk kez bugün yayınlanan İltimas yaz boyunca dillerden düşmeyecek gibi.Gülşen Murat Boz düeti “Iltimas” müzikseverlerle buluşur buluşmaz çok beğenildi.

Gülşen ve Murat Boz`un düeti “İltimas”ın sözleri ve müziği Gülşen`e,düzenlemesi ise son zamanlarda düzenlediği şarkılarla adından sıkça söz ettiren başarılı müzik adamı Ozan Çolakoğlu`na ait.
Gülşen ve Murat Boz`un düet yaptığı “İltimas” şarkısının video klibi Emre Ünal ve Ali Ata Akel imzasını taşıyor.Tüm zamanların en iyi düeti olarak işaret edilen İltimas projesinin fotoğraflarında Gülşen ve Murat Boz ilk defa bu kadar cesur ve ihtiraslı olarak sevenlerinin karşısına çıktılar.
Gülşen ve Murat Boz İltimas şarkısı ve İltimas klibiyle önümüzdeki günlerde de çok konuşulacaklar.Bugün Ozan Çolakoğlu Prodüksiyon etiketiyle piyasaya çıkacak single`ın kartonet fotoğrafları da geçtiğimiz günlerde çekilmişti.Moda fotoğrafçısı Emre Ünal`ın objektifinin karşısına geçen Gülşen ve Murat Boz,birbirinden iddialı pozlar vermişti.Bu haber 2078 kez okundu.
Haber Arşivi
Mabel Matiz - Öyle Kolaysa Mabel Matiz - Öyle Kolaysa
17 Şubat 2018 Cumartesi
Mabel Matiz `Maya` adını verdiği ve yeni bir dönemin başlangıcı olarak nitelediği 4. stüdyo albümünün `Öyle Kolaysa` isimli ikinci teklisini yayınladı.
Sadık Karan - Vazgeçtim Bizden Sadık Karan - Vazgeçtim Bizden
17 Şubat 2018 Cumartesi
Sadık Karan geride bıraktığı 4 albüm ve 5 tekliden sonra, 2018 yılının ilk aylarında yepyeni şarkısı `VAZGEÇTİM BİZDEN` ile dinleyicileriyle buluştu.
Orhan Ölmez & Derya Derin - Doya Doya Orhan Ölmez & Derya Derin - Doya Doya
17 Şubat 2018 Cumartesi
Orhan Ölmez söz ve müziği Derya Derin`e ait olan `Doya Doya` isimli romantik şarkıyı yine Derya Derin`le birlikte yorumlayarak 14 Şubat Sevgililer Günü`nde müzikseverlerle buluşturdu.
Gülşah Gemiz - Susturamazsın Gülşah Gemiz - Susturamazsın
17 Şubat 2018 Cumartesi
Gülşah Gemiz, bitmiş bir aşkın ardından Susturamazsın diyor.
Yalın - Hele Bi Başla Yalın - Hele Bi Başla
17 Şubat 2018 Cumartesi
Yalın bu yılda Sevgililer Günü`ne özel şarkısı `Hele Bi Başla` ile hayranlarının karşısına çıktı.
Tüm haberler için tıklayın..

Facebook

Twitter

Toolbar

Mobil