Onur Mete`nin, yeni albümü Ve Şarkılar Poll Production etiketiyle müzik marketlerde!

Haberi Paylaş:
11 Mayıs 2012 Cuma
Ve Şarkılar...
Türkiye`nin en önemli söz yazarı ve bestecilerinden Onur Mete, üçüncü stüdyo albümü Ve Şarkılar`ı Poll Production etiketiyle müzikseverlere sunuyor. 1995 yılında profesyonel müzik kariyerine vokalist ve gitarist olarak adım atan Onur Mete, 1997 ve 2002 yıllarında yayınladığı iki albüm ve farklı şarkıcıların yorumladığı birçok şarkısıyla Türk Pop Müziği'ne imzasını atmış bir müzik adamı.

Albüm yapmadığı 10 yıl boyunca sahneye çıkmaya ve şarkılar yazmaya devam eden Onur Mete, sözü ve müziği kendisine ait 10 yepyeni şarkı ile 2 versiyondan oluşan, toplam 12 şarkının yer aldığı, adı Ve Şarkılar olarak belirlenen üçüncü albümü ile kaldığı yerden devam ediyor.

Onur Mete, Polat Yağcı yapımcılığında Poll Production etiketiyle raflarda yerini alacak Ve Şarkılar isimli yeni albümünden, özellikle dijital platformlarda yoğun ilgi gören söz ve bestesi kendisine, düzenlemesi Erhan Bayrak`a ait Bu Aşktan Gidiyorum ile yeni bir sayfa açıyor.

Radyolarda da sıkça duyduğumuz Bu Aşktan Gidiyorum ,un video klibi Onur Ercoşkun yönetmenliğinde Riva`da çekildi. Albüm fotoğraflarında da Onur Ercoşkun imzası yer alırken Onur Mete`nin yeni albümü oldukça renkli görsellerden oluşuyor.

Ve Şarkılar isimli Onur Mete`nin üçüncü albümünde düzenlemelerde Erhan Bayrak, Barış Özesener, Taner Çalık, Mert Ali İçelli, Alpay Göltekin ve Ercüment Vural`ın imzaları yer alırken albüm By-Rak Studios, Stüdyo Babajım, Kaya Müzik, Rec Müzik ve Marşandiz stüdyolarında kaydedildi.
Bu haber 2154 kez okundu.
Haber Arşivi
Mabel Matiz - Öyle Kolaysa Mabel Matiz - Öyle Kolaysa
17 Şubat 2018 Cumartesi
Mabel Matiz `Maya` adını verdiği ve yeni bir dönemin başlangıcı olarak nitelediği 4. stüdyo albümünün `Öyle Kolaysa` isimli ikinci teklisini yayınladı.
Sadık Karan - Vazgeçtim Bizden Sadık Karan - Vazgeçtim Bizden
17 Şubat 2018 Cumartesi
Sadık Karan geride bıraktığı 4 albüm ve 5 tekliden sonra, 2018 yılının ilk aylarında yepyeni şarkısı `VAZGEÇTİM BİZDEN` ile dinleyicileriyle buluştu.
Orhan Ölmez & Derya Derin - Doya Doya Orhan Ölmez & Derya Derin - Doya Doya
17 Şubat 2018 Cumartesi
Orhan Ölmez söz ve müziği Derya Derin`e ait olan `Doya Doya` isimli romantik şarkıyı yine Derya Derin`le birlikte yorumlayarak 14 Şubat Sevgililer Günü`nde müzikseverlerle buluşturdu.
Gülşah Gemiz - Susturamazsın Gülşah Gemiz - Susturamazsın
17 Şubat 2018 Cumartesi
Gülşah Gemiz, bitmiş bir aşkın ardından Susturamazsın diyor.
Yalın - Hele Bi Başla Yalın - Hele Bi Başla
17 Şubat 2018 Cumartesi
Yalın bu yılda Sevgililer Günü`ne özel şarkısı `Hele Bi Başla` ile hayranlarının karşısına çıktı.
Tüm haberler için tıklayın..

Facebook

Twitter

Toolbar

Mobil