Müzikseverlerin sabırsızlıkla beklediği ve Sıla`nın beşinci stüdyo albümü olan YENİ AY müzik marketlerdeki yerini aldı.

Haberi Paylaş:
20 Şubat 2014 Perşembe
Bugün Sony Music etiketiyle dinleyicilerle buluşan, produktörlüğünü Sıla ve Efe Bahadır`ın birlikte üstlendiği “Yeni Ay” albümünde birbirinden güzel 10 şarkı ve bir versiyon yer alıyor.


Kayıtları Babajim ve Sierra Stüdyoları`nda yapılan albümün mastering`ini ise daha önce Adele,Marc Anthony,Maroon 5,Pink ve One Direction gibi dünyaca ünlü isimlerin yanı sıra Grammy ödüllü albümlerde de çalışan Tom Coyne üstlendi.

Sıla,müzikal kariyerinde kendisini yalnız bırakmayan ve hep yanında olan dinleyicilerine bir sürpriz yapıyor. “Yeni Ay” albümünde yer alan şarkıların demolarını da ikinci bir cd`de biraraya getiren Sıla, bu albümde dinleyicileri şarkıların tüm hazırlık sürecine dahil ediyor.

Geçtiğimiz hafta dinleyicilerle buluşan,albümün çıkış şarkısı “Vaziyetler”, dijital platformlarda açılmasından yalnızca birkaç saat sonra dünyanın en büyük dijital platformlarından biri olan iTunes`da en çok indirilen single olurken,18 Şubat’ta müzik marketlerdeki yerini almadan önce ön siparişe açılan “Yeni Ay” albümü de en çok satan albüm olarak zirvedeki yerini aldı. “Vaziyetler” klibininin ekranlarda yayınlanmaya başlamasıyla birlikte “Sıla – Vaziyetler” en çok konuşulan konu olarak Twitter`da dünya gündemine girdi. “Vaziyetler” şarkısının video klibi bir hafta içerisinde 1.500.000’den fazla izlendi.
Bu haber 1813 kez okundu.
Haber Arşivi
Mabel Matiz - Öyle Kolaysa Mabel Matiz - Öyle Kolaysa
17 Şubat 2018 Cumartesi
Mabel Matiz `Maya` adını verdiği ve yeni bir dönemin başlangıcı olarak nitelediği 4. stüdyo albümünün `Öyle Kolaysa` isimli ikinci teklisini yayınladı.
Sadık Karan - Vazgeçtim Bizden Sadık Karan - Vazgeçtim Bizden
17 Şubat 2018 Cumartesi
Sadık Karan geride bıraktığı 4 albüm ve 5 tekliden sonra, 2018 yılının ilk aylarında yepyeni şarkısı `VAZGEÇTİM BİZDEN` ile dinleyicileriyle buluştu.
Orhan Ölmez & Derya Derin - Doya Doya Orhan Ölmez & Derya Derin - Doya Doya
17 Şubat 2018 Cumartesi
Orhan Ölmez söz ve müziği Derya Derin`e ait olan `Doya Doya` isimli romantik şarkıyı yine Derya Derin`le birlikte yorumlayarak 14 Şubat Sevgililer Günü`nde müzikseverlerle buluşturdu.
Gülşah Gemiz - Susturamazsın Gülşah Gemiz - Susturamazsın
17 Şubat 2018 Cumartesi
Gülşah Gemiz, bitmiş bir aşkın ardından Susturamazsın diyor.
Yalın - Hele Bi Başla Yalın - Hele Bi Başla
17 Şubat 2018 Cumartesi
Yalın bu yılda Sevgililer Günü`ne özel şarkısı `Hele Bi Başla` ile hayranlarının karşısına çıktı.
Tüm haberler için tıklayın..

Facebook

Twitter

Toolbar

Mobil