Müziğe tekrar dönme kararı alan Teoman,`YAVAŞ YAVAŞ`adlı albümüyle dinleyicilerinin karşısına çıkmaya hazırlanıyor !

Haberi Paylaş:
20 Şubat 2014 Perşembe
17 şarkıdan oluşan albümün yapımcılığını Cengiz Erdem ve Deniz Erdem, prodüktörlüğünü Teoman üstlendi.
Teoman`ın "Aşk&Gurur","Renkli Rüyalar Oteli","İnsanlık Halleri","En Güzel Hikayem","Teoman 2003","Teoman 1996"albümlerinden özenle seçilerek hazırlanan "YAVAŞ YAVAŞ" albümü AVRUPA MÜZİK markasıyla yayınlıyor.
Teoman`ın en yeni şarkısı "Haziran"ın açılışını yaptığı albüm,"Bana Öyle Bakma","Kim","Senden Önce Senden Sonra","Martılar","Çoban Yıldızı","Gündüz Düşleri","Mektup","Renkli Rüyalar Oteli","Sessiz Eller","Kupa Kızı Ve Sinek Valesi","Aşk Kırıntıları","Mavi Kuş İle Küçük Kız","Ayna","Yollar","Rapsodi İstanbul","En Güzel Hikayem" şarkılarından oluşuyor.
Barlas Erinç`e ait "Martılar",müziği Calogero/Zazie`ye ait "Çoban Yıldızı",Teoman&Deniz Özbey ortak çalışması "Kupa Kızı ve Sinek Valesi" ile müziği Teoman ve Volkan Başaran`a ait "Rapsodi İstanbul" dışında tüm söz ve müziklerde Teoman`ın imzası yer alıyor..

Ozan Çolakoğlu, Alper Erinç, Volkan Başaran, Safa Hendem, Mehmet Cem Ünal, Serdar Öztop ve Sunay Özgür gibi önemli aranjörlerin düzenlemelerinin yer aldığı albüm tüm dijital müzik platformları ve müzik marketlerde yerini alıyor.
Bu haber 1744 kez okundu.
Haber Arşivi
Mabel Matiz - Öyle Kolaysa Mabel Matiz - Öyle Kolaysa
17 Şubat 2018 Cumartesi
Mabel Matiz `Maya` adını verdiği ve yeni bir dönemin başlangıcı olarak nitelediği 4. stüdyo albümünün `Öyle Kolaysa` isimli ikinci teklisini yayınladı.
Sadık Karan - Vazgeçtim Bizden Sadık Karan - Vazgeçtim Bizden
17 Şubat 2018 Cumartesi
Sadık Karan geride bıraktığı 4 albüm ve 5 tekliden sonra, 2018 yılının ilk aylarında yepyeni şarkısı `VAZGEÇTİM BİZDEN` ile dinleyicileriyle buluştu.
Orhan Ölmez & Derya Derin - Doya Doya Orhan Ölmez & Derya Derin - Doya Doya
17 Şubat 2018 Cumartesi
Orhan Ölmez söz ve müziği Derya Derin`e ait olan `Doya Doya` isimli romantik şarkıyı yine Derya Derin`le birlikte yorumlayarak 14 Şubat Sevgililer Günü`nde müzikseverlerle buluşturdu.
Gülşah Gemiz - Susturamazsın Gülşah Gemiz - Susturamazsın
17 Şubat 2018 Cumartesi
Gülşah Gemiz, bitmiş bir aşkın ardından Susturamazsın diyor.
Yalın - Hele Bi Başla Yalın - Hele Bi Başla
17 Şubat 2018 Cumartesi
Yalın bu yılda Sevgililer Günü`ne özel şarkısı `Hele Bi Başla` ile hayranlarının karşısına çıktı.
Tüm haberler için tıklayın..

Facebook

Twitter

Toolbar

Mobil