Müziğe tekrar dönme kararı alan Teoman,`YAVAŞ YAVAŞ`adlı albümüyle dinleyicilerinin karşısına çıkmaya hazırlanıyor !

Haberi Paylaş:
20 Şubat 2014 Perşembe
17 şarkıdan oluşan albümün yapımcılığını Cengiz Erdem ve Deniz Erdem, prodüktörlüğünü Teoman üstlendi.
Teoman`ın "Aşk&Gurur","Renkli Rüyalar Oteli","İnsanlık Halleri","En Güzel Hikayem","Teoman 2003","Teoman 1996"albümlerinden özenle seçilerek hazırlanan "YAVAŞ YAVAŞ" albümü AVRUPA MÜZİK markasıyla yayınlıyor.
Teoman`ın en yeni şarkısı "Haziran"ın açılışını yaptığı albüm,"Bana Öyle Bakma","Kim","Senden Önce Senden Sonra","Martılar","Çoban Yıldızı","Gündüz Düşleri","Mektup","Renkli Rüyalar Oteli","Sessiz Eller","Kupa Kızı Ve Sinek Valesi","Aşk Kırıntıları","Mavi Kuş İle Küçük Kız","Ayna","Yollar","Rapsodi İstanbul","En Güzel Hikayem" şarkılarından oluşuyor.
Barlas Erinç`e ait "Martılar",müziği Calogero/Zazie`ye ait "Çoban Yıldızı",Teoman&Deniz Özbey ortak çalışması "Kupa Kızı ve Sinek Valesi" ile müziği Teoman ve Volkan Başaran`a ait "Rapsodi İstanbul" dışında tüm söz ve müziklerde Teoman`ın imzası yer alıyor..

Ozan Çolakoğlu, Alper Erinç, Volkan Başaran, Safa Hendem, Mehmet Cem Ünal, Serdar Öztop ve Sunay Özgür gibi önemli aranjörlerin düzenlemelerinin yer aldığı albüm tüm dijital müzik platformları ve müzik marketlerde yerini alıyor.
Bu haber 1629 kez okundu.
Haber Arşivi
GENÇLER LİGİNİN ŞAMPİYONLUĞUNA KOŞUYOR GENÇLER LİGİNİN ŞAMPİYONLUĞUNA KOŞUYOR
06 Kasım 2017 Pazartesi
Arka arkaya çıkardığı şarkılarla milyonların kalbinde taht kuran İrem Derici; yeni single`ı `Bazı Aşklar Yarım Kalmalı`yı 3 Kasım`da çıkardı.
KENAN DOĞULU - İLK ADIMI SEN AT KENAN DOĞULU - İLK ADIMI SEN AT
06 Kasım 2017 Pazartesi
Kenan Doğulu, yayınlandığı günden itibaren müzik listelerinde üst sıralardaki yerini koruyan `İlk Adımı Sen At` şarkısının yeni düzenlemesi ile müzikseverlerle buluşuyor.
Orhan Ölmez&Canan Çal - Yar Ağladı Ben Ağladım Orhan Ölmez&Canan Çal - Yar Ağladı Ben Ağladım
06 Kasım 2017 Pazartesi
Orhan Ölmez ve Canan Çal, `Yar Ağladı Ben Ağladım` isimli duygusal çalışma ile sizlerle.
FERHAT GÖÇER VE VOLGA TAMÖZ `GÜNAH`A GİRDİLER FERHAT GÖÇER VE VOLGA TAMÖZ `GÜNAH`A GİRDİLER
28 Ekim 2017 Cumartesi
Ferhat Göçer ve Volga Tamöz`ün yeni çalışması `Günah` bugün çıktı.
SILA - MUHBİR SILA - MUHBİR
24 Ekim 2017 Salı
Türk Pop Müziği`nin başarılı şarkı yazarı ve yorumcusu Sıla, müzik kariyerinde 10 yılı geride bırakırken yepyeni şarkısı `Muhbir`i de 10. yıl hediyesi olarak dinleyicilerle buluşturdu.
Tüm haberler için tıklayın..

Facebook

Twitter

Toolbar

Mobil