Yeni Maxi Single : Aylardan Yıllardan

Haberi Paylaş:
11 Şubat 2014 Salı
AYLARDAN YILLARDAN Single Albüm tüm dijital Platformlarda..
Müzik sektöründe sesi,yorumu ve müzisyen kimliğiyle kendini hissettiren Özkan Yavaş 1983 yılında Manisa`da doğdu.İlkokul yıllarında babasının ona armağan ettiği darbuka ve dijital piyano sayesinde müzikle tanıştı.İlköğretim ve lise yıllarını Manisa`da tamamlayan Özkan Yavaş,erken yaşta babasının vefatıyla hayata ve müziğe daha çok sarıldı.Lise yıllarında arkadaşlarıyla kurmuş olduğu amatör müzik gruplarıyla birçok konser ve etkinliklere katıldı.2000 yılında İzmir Ege Üniversitesi Devlet Türk Müziği Konservatuvarı`nı kazanarak üniversite eğitimine İzmir`de devam etti.Profesyonelliğe doğru adım adım ilerleyen sanatçı 2000-2005 yılları arasında konservatuvar eğitimine devam ederken biryandan da sahne çalışmalarıyla çeşitli klüb ve gece hayatının nabzını tutan mekanlarda solistlik ve müzisyenlik yaptı.Konservatuvardan başarıyla mezun olan Özkan Yavaş Ege Bölgesi ve çevresinde sahne çalışmalarıyla tanınmaya başladı ve Türkiye`nin birçok bölgesinde çeşitli sanatçıların orkestralarında keyboard çalarak ve vokal yaparak  konserlerine ve programlarına eşlik etti.
Profesyonel müzik yaşantısını İstanbul`a taşımaya karar veren sanatçı İstanbul`a yerleştiği ilk zamanlarda Kenter Tiyatrosu Ailesi`ne katılıp uzun bir süre usta tiyatrocu Müşfik Kenter`in sahneye koyduğu “Müşfik Kenter`i Dinliyorum” adlı tiyatro oyununda usta tiyatrocuyla aynı sahneyi paylaştı.Eğitim hayatına Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi’nde pedagojik formasyon eğitiminide katan Özkan Yavaş son yıllarda müzisyenliğin yanısıra müzik öğretmeni olan Özkan Yavaş eğitimci kimliğiylede birçok öğrenciyi yetiştirmeye devam etmektedir.İstanbul`da profesyonel müzik hayatını sürdüren Özkan Yavaş sözü ve müziği kendisine ait olan birçok eser üretmiştir.
 Murat Engin prodüktörlüğünde ve MEYA Müzik etiketiyle çıkan `Aylardan Yıllardan`  isimli albümü kendi adını taşıdığı ilk projesidir. Proje iki şarkıdan oluşmakta ve maxi single olarak sunulmaktadır . Albüme adını veren ve çıkış şarkısı olan `AYLARDAN YILLARDAN` isimli şarkının söz ve müziği Özkan Yavaş`a, `AL BENİ DE` isimli slow şarkının söz ve müziği ise Güven Kütük`e aittir.Şarkıların aranjeleri ve mixleri aranjör Murat Engin tarafından,masteringleri ise Londra`da yapılmıştır.`AYLARDAN YILLARDAN`adlı çıkış şarkısına ilk video klibide çeken Özkan Yavaş`ın klip yönetmenliğini prodüktör ve aranjör Murat Engin,görüntü yönetmenliğini ise Mücahit Diniz yapmıştır.Klip iç ve dış mekanlar kullanılarak yaklaşık iki günde çekilmiştir.
Bu haber 1531 kez okundu.
Haber Arşivi
GENÇLER LİGİNİN ŞAMPİYONLUĞUNA KOŞUYOR GENÇLER LİGİNİN ŞAMPİYONLUĞUNA KOŞUYOR
06 Kasım 2017 Pazartesi
Arka arkaya çıkardığı şarkılarla milyonların kalbinde taht kuran İrem Derici; yeni single`ı `Bazı Aşklar Yarım Kalmalı`yı 3 Kasım`da çıkardı.
KENAN DOĞULU - İLK ADIMI SEN AT KENAN DOĞULU - İLK ADIMI SEN AT
06 Kasım 2017 Pazartesi
Kenan Doğulu, yayınlandığı günden itibaren müzik listelerinde üst sıralardaki yerini koruyan `İlk Adımı Sen At` şarkısının yeni düzenlemesi ile müzikseverlerle buluşuyor.
Orhan Ölmez&Canan Çal - Yar Ağladı Ben Ağladım Orhan Ölmez&Canan Çal - Yar Ağladı Ben Ağladım
06 Kasım 2017 Pazartesi
Orhan Ölmez ve Canan Çal, `Yar Ağladı Ben Ağladım` isimli duygusal çalışma ile sizlerle.
FERHAT GÖÇER VE VOLGA TAMÖZ `GÜNAH`A GİRDİLER FERHAT GÖÇER VE VOLGA TAMÖZ `GÜNAH`A GİRDİLER
28 Ekim 2017 Cumartesi
Ferhat Göçer ve Volga Tamöz`ün yeni çalışması `Günah` bugün çıktı.
SILA - MUHBİR SILA - MUHBİR
24 Ekim 2017 Salı
Türk Pop Müziği`nin başarılı şarkı yazarı ve yorumcusu Sıla, müzik kariyerinde 10 yılı geride bırakırken yepyeni şarkısı `Muhbir`i de 10. yıl hediyesi olarak dinleyicilerle buluşturdu.
Tüm haberler için tıklayın..

Facebook

Twitter

Toolbar

Mobil