Genç ve yakışıklı popçu GÖKHANAY `Promil` adını verdiği maxi single ile ilgiyi üzerine çekti !!!

Haberi Paylaş:
11 Şubat 2014 Salı
3 yıllık bir aradan sonra "Promil" adını verdiği yepyeni çalışmasında farklı bir sound yakaladığını ifade eden Gökhan Ay dinleyicisinden tam not alacağını belirtiyor..
5 Ekim 1988 Ankara doğumlu olan Gökhanay`ın küçük yaşlarda müziğe olan yeteneği keşfedilir ve Yozgat `da okuduğu ilkokul yıllarında kendisine hediye edilen bir enstruman sayesinde bu güzel yolculuğa başlar.Lise eğitimine Ankara`da devam eden genç sanatçı birçok eğlence mekanında şarkı söyleyerek sahne hayatına atılır.Bunun yanı sıra nota ve şan eğitimini usta isimlerden almakla beraber,belediye konservatuarı ve Trt Ankara Radyosu Gençlik Korosunda hem eğitimine devam edip hem de çeşitli korolarda yer alır.Bir çok özel ses yarışmalarında başarılar elde eden genç popcu bu çalışmaları devam ederken bir yandan da kendi bestelerini üretmeye başlar.Festivallerde ve halk konserlerinde ünlü isimlerden önce sahne alıp harika performansıyla izleyenleri kendine hayran bırakrken konserlerde ve canı sahne performaslarında insanlardan gelen pozitif tepki sayesinde ilk albümünü yapmaya karar verir ve 2010 yılında "Hayal Yarim" isminde ilk Maksi Single Albümünü dinleyicisiyle bulusturur.Klip ise sözü müziği kendisine ait olan ve çok değerli Şair Murat İnce`nin eşlik ettiği "Hayal Yarim" isimli esere çekilir.Kısa sürede birçok hayran kazanan yakışıklı şarkıcı bu albüm sayesinde Türiye’nin Bir çok şehrinde konserler verirken,birçok ulusal ve yerel Tv Radyo kanalında konuk olarak yer alır.Ayrıca 2011 Yılında 5 Ay Rumeli Tv`de "Hayalimizdeki Düşler" adında kendi Yapımı Olan programı sunar.
Üniversite eğitimine de devam eden genç şarkıcının tüm hızıyla sahne çalışmaları devam etmekdedir.Stüdyo aşamasında Ayhan Günyıl,Özgür Abbak,Barış Engürlü,Gökhan Suer,Mustafa Sarıkaya,Emre Kral,Özgür Yurtoğlu,Muammer Tokmak,İstanbul Strings,Onur Murat Gibi birbirinden değerli birçok müzik adamlarıyla çalışmıştır.
Bu haber 2195 kez okundu.
Haber Arşivi
Mabel Matiz - Öyle Kolaysa Mabel Matiz - Öyle Kolaysa
17 Şubat 2018 Cumartesi
Mabel Matiz `Maya` adını verdiği ve yeni bir dönemin başlangıcı olarak nitelediği 4. stüdyo albümünün `Öyle Kolaysa` isimli ikinci teklisini yayınladı.
Sadık Karan - Vazgeçtim Bizden Sadık Karan - Vazgeçtim Bizden
17 Şubat 2018 Cumartesi
Sadık Karan geride bıraktığı 4 albüm ve 5 tekliden sonra, 2018 yılının ilk aylarında yepyeni şarkısı `VAZGEÇTİM BİZDEN` ile dinleyicileriyle buluştu.
Orhan Ölmez & Derya Derin - Doya Doya Orhan Ölmez & Derya Derin - Doya Doya
17 Şubat 2018 Cumartesi
Orhan Ölmez söz ve müziği Derya Derin`e ait olan `Doya Doya` isimli romantik şarkıyı yine Derya Derin`le birlikte yorumlayarak 14 Şubat Sevgililer Günü`nde müzikseverlerle buluşturdu.
Gülşah Gemiz - Susturamazsın Gülşah Gemiz - Susturamazsın
17 Şubat 2018 Cumartesi
Gülşah Gemiz, bitmiş bir aşkın ardından Susturamazsın diyor.
Yalın - Hele Bi Başla Yalın - Hele Bi Başla
17 Şubat 2018 Cumartesi
Yalın bu yılda Sevgililer Günü`ne özel şarkısı `Hele Bi Başla` ile hayranlarının karşısına çıktı.
Tüm haberler için tıklayın..

Facebook

Twitter

Toolbar

Mobil