Genç ve yakışıklı popçu GÖKHANAY `Promil` adını verdiği maxi single ile ilgiyi üzerine çekti !!!

Haberi Paylaş:
11 Şubat 2014 Salı
3 yıllık bir aradan sonra "Promil" adını verdiği yepyeni çalışmasında farklı bir sound yakaladığını ifade eden Gökhan Ay dinleyicisinden tam not alacağını belirtiyor..
5 Ekim 1988 Ankara doğumlu olan Gökhanay`ın küçük yaşlarda müziğe olan yeteneği keşfedilir ve Yozgat `da okuduğu ilkokul yıllarında kendisine hediye edilen bir enstruman sayesinde bu güzel yolculuğa başlar.Lise eğitimine Ankara`da devam eden genç sanatçı birçok eğlence mekanında şarkı söyleyerek sahne hayatına atılır.Bunun yanı sıra nota ve şan eğitimini usta isimlerden almakla beraber,belediye konservatuarı ve Trt Ankara Radyosu Gençlik Korosunda hem eğitimine devam edip hem de çeşitli korolarda yer alır.Bir çok özel ses yarışmalarında başarılar elde eden genç popcu bu çalışmaları devam ederken bir yandan da kendi bestelerini üretmeye başlar.Festivallerde ve halk konserlerinde ünlü isimlerden önce sahne alıp harika performansıyla izleyenleri kendine hayran bırakrken konserlerde ve canı sahne performaslarında insanlardan gelen pozitif tepki sayesinde ilk albümünü yapmaya karar verir ve 2010 yılında "Hayal Yarim" isminde ilk Maksi Single Albümünü dinleyicisiyle bulusturur.Klip ise sözü müziği kendisine ait olan ve çok değerli Şair Murat İnce`nin eşlik ettiği "Hayal Yarim" isimli esere çekilir.Kısa sürede birçok hayran kazanan yakışıklı şarkıcı bu albüm sayesinde Türiye’nin Bir çok şehrinde konserler verirken,birçok ulusal ve yerel Tv Radyo kanalında konuk olarak yer alır.Ayrıca 2011 Yılında 5 Ay Rumeli Tv`de "Hayalimizdeki Düşler" adında kendi Yapımı Olan programı sunar.
Üniversite eğitimine de devam eden genç şarkıcının tüm hızıyla sahne çalışmaları devam etmekdedir.Stüdyo aşamasında Ayhan Günyıl,Özgür Abbak,Barış Engürlü,Gökhan Suer,Mustafa Sarıkaya,Emre Kral,Özgür Yurtoğlu,Muammer Tokmak,İstanbul Strings,Onur Murat Gibi birbirinden değerli birçok müzik adamlarıyla çalışmıştır.
Bu haber 1952 kez okundu.
Haber Arşivi
GENÇLER LİGİNİN ŞAMPİYONLUĞUNA KOŞUYOR GENÇLER LİGİNİN ŞAMPİYONLUĞUNA KOŞUYOR
06 Kasım 2017 Pazartesi
Arka arkaya çıkardığı şarkılarla milyonların kalbinde taht kuran İrem Derici; yeni single`ı `Bazı Aşklar Yarım Kalmalı`yı 3 Kasım`da çıkardı.
KENAN DOĞULU - İLK ADIMI SEN AT KENAN DOĞULU - İLK ADIMI SEN AT
06 Kasım 2017 Pazartesi
Kenan Doğulu, yayınlandığı günden itibaren müzik listelerinde üst sıralardaki yerini koruyan `İlk Adımı Sen At` şarkısının yeni düzenlemesi ile müzikseverlerle buluşuyor.
Orhan Ölmez&Canan Çal - Yar Ağladı Ben Ağladım Orhan Ölmez&Canan Çal - Yar Ağladı Ben Ağladım
06 Kasım 2017 Pazartesi
Orhan Ölmez ve Canan Çal, `Yar Ağladı Ben Ağladım` isimli duygusal çalışma ile sizlerle.
FERHAT GÖÇER VE VOLGA TAMÖZ `GÜNAH`A GİRDİLER FERHAT GÖÇER VE VOLGA TAMÖZ `GÜNAH`A GİRDİLER
28 Ekim 2017 Cumartesi
Ferhat Göçer ve Volga Tamöz`ün yeni çalışması `Günah` bugün çıktı.
SILA - MUHBİR SILA - MUHBİR
24 Ekim 2017 Salı
Türk Pop Müziği`nin başarılı şarkı yazarı ve yorumcusu Sıla, müzik kariyerinde 10 yılı geride bırakırken yepyeni şarkısı `Muhbir`i de 10. yıl hediyesi olarak dinleyicilerle buluşturdu.
Tüm haberler için tıklayın..

Facebook

Twitter

Toolbar

Mobil