Yeni Albüm : Kurtalan Ekspres `Göğe Selam II`

Haberi Paylaş:
01 Şubat 2014 Cumartesi
Büyük bir titizlik ile hazırlanan "GÖĞE SELAM II" albümünün çıkış şarkısı ise Hayko Cepkin`in seslendirdiği, albümün açılışını da yapan "MADEN OCAĞI" şarkısı oldu.
KURTALAN EKSPRES, iki yıl önce Bahadır Akkuzu, Barış Manço ve Cem Karaca anısına "GÖĞE SELAM" albümünü hazırlamış ve Türkiye`nin önemli müzisyenleri de bu saygı albümünde bir araya gelmişti.Şimdi ise "GÖĞE SELAM II" albümü yolda!

Aşık Mahsuni,Aşık Veysel,Bahadır Akkuzu,Barış Manço,Cem Karaca, Kazım Koyuncu,Nazım Hikmet,Neşet Ertaş,Pir Sultan Abdal ve Yavuz Çetin`in anısına hazırlanan "GÖĞE SELAM II" albümünde yine Türkiye`nin önemli müzisyenleri ve oyuncuları yer alıyor.

Bülent Ortaçgil,Duman,Emrah Karaca,Fatma Turgut,Hayko Cepkin, Haluk Bilginer,Murat İlkan,Nejat Yavaşoğulları,Niyazi Koyuncu, Şevval Sam,Umut Kuzey ve Yavuz Bingöl,kendi yorumlarıyla yeniden seslendirdikleri şarkıları ile "GÖĞE SELAM II" albümü yine çok konuşulacak!


Bu haber 1948 kez okundu.
Haber Arşivi
Mabel Matiz - Öyle Kolaysa Mabel Matiz - Öyle Kolaysa
17 Şubat 2018 Cumartesi
Mabel Matiz `Maya` adını verdiği ve yeni bir dönemin başlangıcı olarak nitelediği 4. stüdyo albümünün `Öyle Kolaysa` isimli ikinci teklisini yayınladı.
Sadık Karan - Vazgeçtim Bizden Sadık Karan - Vazgeçtim Bizden
17 Şubat 2018 Cumartesi
Sadık Karan geride bıraktığı 4 albüm ve 5 tekliden sonra, 2018 yılının ilk aylarında yepyeni şarkısı `VAZGEÇTİM BİZDEN` ile dinleyicileriyle buluştu.
Orhan Ölmez & Derya Derin - Doya Doya Orhan Ölmez & Derya Derin - Doya Doya
17 Şubat 2018 Cumartesi
Orhan Ölmez söz ve müziği Derya Derin`e ait olan `Doya Doya` isimli romantik şarkıyı yine Derya Derin`le birlikte yorumlayarak 14 Şubat Sevgililer Günü`nde müzikseverlerle buluşturdu.
Gülşah Gemiz - Susturamazsın Gülşah Gemiz - Susturamazsın
17 Şubat 2018 Cumartesi
Gülşah Gemiz, bitmiş bir aşkın ardından Susturamazsın diyor.
Yalın - Hele Bi Başla Yalın - Hele Bi Başla
17 Şubat 2018 Cumartesi
Yalın bu yılda Sevgililer Günü`ne özel şarkısı `Hele Bi Başla` ile hayranlarının karşısına çıktı.
Tüm haberler için tıklayın..

Facebook

Twitter

Toolbar

Mobil