Yeni Albüm : Kurtalan Ekspres `Göğe Selam II`

Haberi Paylaş:
01 Şubat 2014 Cumartesi
Büyük bir titizlik ile hazırlanan "GÖĞE SELAM II" albümünün çıkış şarkısı ise Hayko Cepkin`in seslendirdiği, albümün açılışını da yapan "MADEN OCAĞI" şarkısı oldu.
KURTALAN EKSPRES, iki yıl önce Bahadır Akkuzu, Barış Manço ve Cem Karaca anısına "GÖĞE SELAM" albümünü hazırlamış ve Türkiye`nin önemli müzisyenleri de bu saygı albümünde bir araya gelmişti.Şimdi ise "GÖĞE SELAM II" albümü yolda!

Aşık Mahsuni,Aşık Veysel,Bahadır Akkuzu,Barış Manço,Cem Karaca, Kazım Koyuncu,Nazım Hikmet,Neşet Ertaş,Pir Sultan Abdal ve Yavuz Çetin`in anısına hazırlanan "GÖĞE SELAM II" albümünde yine Türkiye`nin önemli müzisyenleri ve oyuncuları yer alıyor.

Bülent Ortaçgil,Duman,Emrah Karaca,Fatma Turgut,Hayko Cepkin, Haluk Bilginer,Murat İlkan,Nejat Yavaşoğulları,Niyazi Koyuncu, Şevval Sam,Umut Kuzey ve Yavuz Bingöl,kendi yorumlarıyla yeniden seslendirdikleri şarkıları ile "GÖĞE SELAM II" albümü yine çok konuşulacak!


Bu haber 1774 kez okundu.
Haber Arşivi
GENÇLER LİGİNİN ŞAMPİYONLUĞUNA KOŞUYOR GENÇLER LİGİNİN ŞAMPİYONLUĞUNA KOŞUYOR
06 Kasım 2017 Pazartesi
Arka arkaya çıkardığı şarkılarla milyonların kalbinde taht kuran İrem Derici; yeni single`ı `Bazı Aşklar Yarım Kalmalı`yı 3 Kasım`da çıkardı.
KENAN DOĞULU - İLK ADIMI SEN AT KENAN DOĞULU - İLK ADIMI SEN AT
06 Kasım 2017 Pazartesi
Kenan Doğulu, yayınlandığı günden itibaren müzik listelerinde üst sıralardaki yerini koruyan `İlk Adımı Sen At` şarkısının yeni düzenlemesi ile müzikseverlerle buluşuyor.
Orhan Ölmez&Canan Çal - Yar Ağladı Ben Ağladım Orhan Ölmez&Canan Çal - Yar Ağladı Ben Ağladım
06 Kasım 2017 Pazartesi
Orhan Ölmez ve Canan Çal, `Yar Ağladı Ben Ağladım` isimli duygusal çalışma ile sizlerle.
FERHAT GÖÇER VE VOLGA TAMÖZ `GÜNAH`A GİRDİLER FERHAT GÖÇER VE VOLGA TAMÖZ `GÜNAH`A GİRDİLER
28 Ekim 2017 Cumartesi
Ferhat Göçer ve Volga Tamöz`ün yeni çalışması `Günah` bugün çıktı.
SILA - MUHBİR SILA - MUHBİR
24 Ekim 2017 Salı
Türk Pop Müziği`nin başarılı şarkı yazarı ve yorumcusu Sıla, müzik kariyerinde 10 yılı geride bırakırken yepyeni şarkısı `Muhbir`i de 10. yıl hediyesi olarak dinleyicilerle buluşturdu.
Tüm haberler için tıklayın..

Facebook

Twitter

Toolbar

Mobil