Yeni Klip :Patron Mutlu Son İstiyor`un ilk video klibi: Sen...

Haberi Paylaş:
28 Ocak 2014 Salı
Fenomen olacağını kısa sürede kanıtlayan bu özel şarkının söz, müzik ve düzenlemesi Burak Ekinil`e ait.

Patron Mutlu Son İstiyor, filminin kendisi kadar büyük ses getiren aynı adlı soundtrack albümünün ilk video klibi yayında!30 eserden oluşan ve BKM & AVRUPA MÜZİK işbirliği ile yayımlanan albümde, filmin diğer başrolü olarak karşımıza çıkan "Sen" şarkısı; başta TTNET Müzik,iTunes,Turkcell Müzik olmak üzere tüm dijital müzik platformlarında da oyuncu Billur Güventürk`ün sıcak ve içten yorumuyla ön plana çıkarak hızla yükselişe geçti.Fenomen olacağını kısa sürede kanıtlayan bu özel şarkının söz, müzik ve düzenlemesi Burak Ekinil`e ait. Yönetmenliğini Kıvanç Baruönü`nün üstlendiği, çekimleri Kapadokya`da gerçekleşen filmden en özel karelerin yer aldığı video klip tüm müzik kanallarında yayınlanmaya başladı.Tolga Çevik`in yorumladığı,Sezen Aksu ile özdeşleşen ve Şanar Yurdatapan`a ait olan "Olmaz Olsun" şarkısı da TTNET Müzik`te ilk haftasında 85.890 kez dinlenerek 4 numaraya yükseldi.iTunes ve Turkcell Müzik`te de kısa sürede gördüğü büyük ilgiyle en öne çıkan şarkıda Çevik`e; Ezgi Mola, Billur Güventürk, Burak Ekinil, Berna Keser, Okan Kaya,Ulaş Bayram ve Belgin Divanoğlu da vokalleriyle eşlik ediyor.
Bu haber 1641 kez okundu.
Haber Arşivi
Mabel Matiz - Öyle Kolaysa Mabel Matiz - Öyle Kolaysa
17 Şubat 2018 Cumartesi
Mabel Matiz `Maya` adını verdiği ve yeni bir dönemin başlangıcı olarak nitelediği 4. stüdyo albümünün `Öyle Kolaysa` isimli ikinci teklisini yayınladı.
Sadık Karan - Vazgeçtim Bizden Sadık Karan - Vazgeçtim Bizden
17 Şubat 2018 Cumartesi
Sadık Karan geride bıraktığı 4 albüm ve 5 tekliden sonra, 2018 yılının ilk aylarında yepyeni şarkısı `VAZGEÇTİM BİZDEN` ile dinleyicileriyle buluştu.
Orhan Ölmez & Derya Derin - Doya Doya Orhan Ölmez & Derya Derin - Doya Doya
17 Şubat 2018 Cumartesi
Orhan Ölmez söz ve müziği Derya Derin`e ait olan `Doya Doya` isimli romantik şarkıyı yine Derya Derin`le birlikte yorumlayarak 14 Şubat Sevgililer Günü`nde müzikseverlerle buluşturdu.
Gülşah Gemiz - Susturamazsın Gülşah Gemiz - Susturamazsın
17 Şubat 2018 Cumartesi
Gülşah Gemiz, bitmiş bir aşkın ardından Susturamazsın diyor.
Yalın - Hele Bi Başla Yalın - Hele Bi Başla
17 Şubat 2018 Cumartesi
Yalın bu yılda Sevgililer Günü`ne özel şarkısı `Hele Bi Başla` ile hayranlarının karşısına çıktı.
Tüm haberler için tıklayın..

Facebook

Twitter

Toolbar

Mobil