Yeni Klip :Patron Mutlu Son İstiyor`un ilk video klibi: Sen...

Haberi Paylaş:
28 Ocak 2014 Salı
Fenomen olacağını kısa sürede kanıtlayan bu özel şarkının söz, müzik ve düzenlemesi Burak Ekinil`e ait.

Patron Mutlu Son İstiyor, filminin kendisi kadar büyük ses getiren aynı adlı soundtrack albümünün ilk video klibi yayında!30 eserden oluşan ve BKM & AVRUPA MÜZİK işbirliği ile yayımlanan albümde, filmin diğer başrolü olarak karşımıza çıkan "Sen" şarkısı; başta TTNET Müzik,iTunes,Turkcell Müzik olmak üzere tüm dijital müzik platformlarında da oyuncu Billur Güventürk`ün sıcak ve içten yorumuyla ön plana çıkarak hızla yükselişe geçti.Fenomen olacağını kısa sürede kanıtlayan bu özel şarkının söz, müzik ve düzenlemesi Burak Ekinil`e ait. Yönetmenliğini Kıvanç Baruönü`nün üstlendiği, çekimleri Kapadokya`da gerçekleşen filmden en özel karelerin yer aldığı video klip tüm müzik kanallarında yayınlanmaya başladı.Tolga Çevik`in yorumladığı,Sezen Aksu ile özdeşleşen ve Şanar Yurdatapan`a ait olan "Olmaz Olsun" şarkısı da TTNET Müzik`te ilk haftasında 85.890 kez dinlenerek 4 numaraya yükseldi.iTunes ve Turkcell Müzik`te de kısa sürede gördüğü büyük ilgiyle en öne çıkan şarkıda Çevik`e; Ezgi Mola, Billur Güventürk, Burak Ekinil, Berna Keser, Okan Kaya,Ulaş Bayram ve Belgin Divanoğlu da vokalleriyle eşlik ediyor.
Bu haber 1456 kez okundu.
Haber Arşivi
GENÇLER LİGİNİN ŞAMPİYONLUĞUNA KOŞUYOR GENÇLER LİGİNİN ŞAMPİYONLUĞUNA KOŞUYOR
06 Kasım 2017 Pazartesi
Arka arkaya çıkardığı şarkılarla milyonların kalbinde taht kuran İrem Derici; yeni single`ı `Bazı Aşklar Yarım Kalmalı`yı 3 Kasım`da çıkardı.
KENAN DOĞULU - İLK ADIMI SEN AT KENAN DOĞULU - İLK ADIMI SEN AT
06 Kasım 2017 Pazartesi
Kenan Doğulu, yayınlandığı günden itibaren müzik listelerinde üst sıralardaki yerini koruyan `İlk Adımı Sen At` şarkısının yeni düzenlemesi ile müzikseverlerle buluşuyor.
Orhan Ölmez&Canan Çal - Yar Ağladı Ben Ağladım Orhan Ölmez&Canan Çal - Yar Ağladı Ben Ağladım
06 Kasım 2017 Pazartesi
Orhan Ölmez ve Canan Çal, `Yar Ağladı Ben Ağladım` isimli duygusal çalışma ile sizlerle.
FERHAT GÖÇER VE VOLGA TAMÖZ `GÜNAH`A GİRDİLER FERHAT GÖÇER VE VOLGA TAMÖZ `GÜNAH`A GİRDİLER
28 Ekim 2017 Cumartesi
Ferhat Göçer ve Volga Tamöz`ün yeni çalışması `Günah` bugün çıktı.
SILA - MUHBİR SILA - MUHBİR
24 Ekim 2017 Salı
Türk Pop Müziği`nin başarılı şarkı yazarı ve yorumcusu Sıla, müzik kariyerinde 10 yılı geride bırakırken yepyeni şarkısı `Muhbir`i de 10. yıl hediyesi olarak dinleyicilerle buluşturdu.
Tüm haberler için tıklayın..

Facebook

Twitter

Toolbar

Mobil