Pit10 İlklere İmza Atıyor!

Haberi Paylaş:
27 Ocak 2014 Pazartesi
Pit10, Cartel`den sonra ilk defa 'Beni Bilmiyorsun' albümü 'En Çok Satanlar' listesine girdi.
Cartel`den sonra ilk defa "Pit10 - Beni Bilmiyorsun" albümü "En Çok Satanlar" listesine girdi.Pit10'nun Zey ile beraber seslendirdiği "En Derin Acılar" isimli çıkış şarkısının video klibi Kubilay Kasap yönetmenliğinde çekildi.Klipte Survivor ve Behzat Ç`den tanıdığımız sunucu Hakan Hatipoğlu ve Gizem Hatipoğlu rol aldı.

"Pit10 – Beni Bilmiyorsun" albümü ile Mustafa Ceceli, Emre Altuğ, Özgün gibi pop sanatçıları ile ilk kez bir RAP albümünde buluştu. Müzik piyasasına;Es,Hangimiz Tertemiz,İstiklal,Şeytan,Dönmem gibi hit`leri kazandıran ünlü besteci/aranjör Ender Çabuker,hit şarkıların formülünü RAP müzikte uygulamak hedefiyle ilk kez bir "RAP" albümün Prodüktörlüğünü yaptı.

"En İyi Şarkı" seçilen Mustafa Ceceli –Es`in RAP düeti ve Emre Altuğ-Hangimiz Tertemiz RAP versiyonu ile ulusal radyolarda Hip Hop furyasını başlatmasından sonra dikkatleri üzerine çeken Rap`çi Pit10,"Beni Bilmiyorsun"albümü ile ilk`lere imza atıyor.


Bu haber 2381 kez okundu.
Haber Arşivi
Mabel Matiz - Öyle Kolaysa Mabel Matiz - Öyle Kolaysa
17 Şubat 2018 Cumartesi
Mabel Matiz `Maya` adını verdiği ve yeni bir dönemin başlangıcı olarak nitelediği 4. stüdyo albümünün `Öyle Kolaysa` isimli ikinci teklisini yayınladı.
Sadık Karan - Vazgeçtim Bizden Sadık Karan - Vazgeçtim Bizden
17 Şubat 2018 Cumartesi
Sadık Karan geride bıraktığı 4 albüm ve 5 tekliden sonra, 2018 yılının ilk aylarında yepyeni şarkısı `VAZGEÇTİM BİZDEN` ile dinleyicileriyle buluştu.
Orhan Ölmez & Derya Derin - Doya Doya Orhan Ölmez & Derya Derin - Doya Doya
17 Şubat 2018 Cumartesi
Orhan Ölmez söz ve müziği Derya Derin`e ait olan `Doya Doya` isimli romantik şarkıyı yine Derya Derin`le birlikte yorumlayarak 14 Şubat Sevgililer Günü`nde müzikseverlerle buluşturdu.
Gülşah Gemiz - Susturamazsın Gülşah Gemiz - Susturamazsın
17 Şubat 2018 Cumartesi
Gülşah Gemiz, bitmiş bir aşkın ardından Susturamazsın diyor.
Yalın - Hele Bi Başla Yalın - Hele Bi Başla
17 Şubat 2018 Cumartesi
Yalın bu yılda Sevgililer Günü`ne özel şarkısı `Hele Bi Başla` ile hayranlarının karşısına çıktı.
Tüm haberler için tıklayın..

Facebook

Twitter

Toolbar

Mobil