Gece Grubunun `Yanımda Kal`,video klibi ekranlardaki yerini aldı.

Haberi Paylaş:
22 Ocak 2014 Çarşamba
İyi Niyetli Bir Gün...

Sözü ve müziği GECE`nin solisti Can Baydar imzası taşıyan,akustik gitarlarını ise aynı zamanda GECE`nin önümüzdeki günlerde yayımlanacak olan yeni albümü
`İyi Niyetli Bir Gün`ün prodüktörlüğünü de üstlenen Efe Bahadır`ın çaldığı `Yanımda Kal` klibinin yönetmenliğini Gönenç Uyanık, görüntü yönetmenliğini ise Murat Akay üstlendi.Yaklaşık 40 kişilik bir teknik ekibin görev aldığı klibin çekimleri 17 saatte tamamlandı.Grubun stüdyoda çekilen performans görüntülerinin yanı sıra,oyuncuların Ataköy Sutopu Federasyonu Havuzu`nda kameraya alındığı ve oldukça dikkat çekecek olan su altı sahneleri de klipte yer aldı.Siyah beyaz çekilen klipte;su altında birbirlerine ulaşmaya çalışan bir çiftin rüyası ve hayalleri ekranlara yansıtıldı.Begüm Yılmaz ve Ali Tank`ın rol aldığı klipte,oyuncuların ve GECE grubunun sanat danışmanlığını ise ünlü moda editörü ve stilist Ceylan Atınç üstlendi.
GECE`nin yaklaşık iki yıllık sessizliğini bozarak,tüm radyolar ve yasal dijital müzik platformları aracılığıyla dinleyicilerle buluşturduğu duygusal şarkısı `Yanımda Kal`,video klibiyle ekranlardaki yerini aldı.

Keyifli izlemeler ;)

Bu haber 2243 kez okundu.
Haber Arşivi
Mabel Matiz - Öyle Kolaysa Mabel Matiz - Öyle Kolaysa
17 Şubat 2018 Cumartesi
Mabel Matiz `Maya` adını verdiği ve yeni bir dönemin başlangıcı olarak nitelediği 4. stüdyo albümünün `Öyle Kolaysa` isimli ikinci teklisini yayınladı.
Sadık Karan - Vazgeçtim Bizden Sadık Karan - Vazgeçtim Bizden
17 Şubat 2018 Cumartesi
Sadık Karan geride bıraktığı 4 albüm ve 5 tekliden sonra, 2018 yılının ilk aylarında yepyeni şarkısı `VAZGEÇTİM BİZDEN` ile dinleyicileriyle buluştu.
Orhan Ölmez & Derya Derin - Doya Doya Orhan Ölmez & Derya Derin - Doya Doya
17 Şubat 2018 Cumartesi
Orhan Ölmez söz ve müziği Derya Derin`e ait olan `Doya Doya` isimli romantik şarkıyı yine Derya Derin`le birlikte yorumlayarak 14 Şubat Sevgililer Günü`nde müzikseverlerle buluşturdu.
Gülşah Gemiz - Susturamazsın Gülşah Gemiz - Susturamazsın
17 Şubat 2018 Cumartesi
Gülşah Gemiz, bitmiş bir aşkın ardından Susturamazsın diyor.
Yalın - Hele Bi Başla Yalın - Hele Bi Başla
17 Şubat 2018 Cumartesi
Yalın bu yılda Sevgililer Günü`ne özel şarkısı `Hele Bi Başla` ile hayranlarının karşısına çıktı.
Tüm haberler için tıklayın..

Facebook

Twitter

Toolbar

Mobil