Gece Grubunun `Yanımda Kal`,video klibi ekranlardaki yerini aldı.

Haberi Paylaş:
22 Ocak 2014 Çarşamba
İyi Niyetli Bir Gün...

Sözü ve müziği GECE`nin solisti Can Baydar imzası taşıyan,akustik gitarlarını ise aynı zamanda GECE`nin önümüzdeki günlerde yayımlanacak olan yeni albümü
`İyi Niyetli Bir Gün`ün prodüktörlüğünü de üstlenen Efe Bahadır`ın çaldığı `Yanımda Kal` klibinin yönetmenliğini Gönenç Uyanık, görüntü yönetmenliğini ise Murat Akay üstlendi.Yaklaşık 40 kişilik bir teknik ekibin görev aldığı klibin çekimleri 17 saatte tamamlandı.Grubun stüdyoda çekilen performans görüntülerinin yanı sıra,oyuncuların Ataköy Sutopu Federasyonu Havuzu`nda kameraya alındığı ve oldukça dikkat çekecek olan su altı sahneleri de klipte yer aldı.Siyah beyaz çekilen klipte;su altında birbirlerine ulaşmaya çalışan bir çiftin rüyası ve hayalleri ekranlara yansıtıldı.Begüm Yılmaz ve Ali Tank`ın rol aldığı klipte,oyuncuların ve GECE grubunun sanat danışmanlığını ise ünlü moda editörü ve stilist Ceylan Atınç üstlendi.
GECE`nin yaklaşık iki yıllık sessizliğini bozarak,tüm radyolar ve yasal dijital müzik platformları aracılığıyla dinleyicilerle buluşturduğu duygusal şarkısı `Yanımda Kal`,video klibiyle ekranlardaki yerini aldı.

Keyifli izlemeler ;)

Bu haber 2000 kez okundu.
Haber Arşivi
GENÇLER LİGİNİN ŞAMPİYONLUĞUNA KOŞUYOR GENÇLER LİGİNİN ŞAMPİYONLUĞUNA KOŞUYOR
06 Kasım 2017 Pazartesi
Arka arkaya çıkardığı şarkılarla milyonların kalbinde taht kuran İrem Derici; yeni single`ı `Bazı Aşklar Yarım Kalmalı`yı 3 Kasım`da çıkardı.
KENAN DOĞULU - İLK ADIMI SEN AT KENAN DOĞULU - İLK ADIMI SEN AT
06 Kasım 2017 Pazartesi
Kenan Doğulu, yayınlandığı günden itibaren müzik listelerinde üst sıralardaki yerini koruyan `İlk Adımı Sen At` şarkısının yeni düzenlemesi ile müzikseverlerle buluşuyor.
Orhan Ölmez&Canan Çal - Yar Ağladı Ben Ağladım Orhan Ölmez&Canan Çal - Yar Ağladı Ben Ağladım
06 Kasım 2017 Pazartesi
Orhan Ölmez ve Canan Çal, `Yar Ağladı Ben Ağladım` isimli duygusal çalışma ile sizlerle.
FERHAT GÖÇER VE VOLGA TAMÖZ `GÜNAH`A GİRDİLER FERHAT GÖÇER VE VOLGA TAMÖZ `GÜNAH`A GİRDİLER
28 Ekim 2017 Cumartesi
Ferhat Göçer ve Volga Tamöz`ün yeni çalışması `Günah` bugün çıktı.
SILA - MUHBİR SILA - MUHBİR
24 Ekim 2017 Salı
Türk Pop Müziği`nin başarılı şarkı yazarı ve yorumcusu Sıla, müzik kariyerinde 10 yılı geride bırakırken yepyeni şarkısı `Muhbir`i de 10. yıl hediyesi olarak dinleyicilerle buluşturdu.
Tüm haberler için tıklayın..

Facebook

Twitter

Toolbar

Mobil