Yeni Klip : İrem Derici: Zorun Ne Sevgilim

Haberi Paylaş:
17 Ocak 2014 Cuma
İrem Derici, art arda çıkardığı hitlerine Zorun Ne Sevgilim ile devam ediyor...
Daha önce kendi kurduğu gruplarla,İstanbul`da pek çok mekanda sahne alan ve birçok reklam jingle`ına sesiyle hayat veren son yılların en farklı ve güçlü seslerinden İrem Derici,ardı arda çıkardığı hitlerine devam ediyor. Geçtiğimiz yılın sonunda çıkardığı ve müzik listelerinde hızla yükselen single çalışması `İki`nin yeni klibi `Zorun Ne Sevgilim` için geçtiğimiz hafta Hakan Yonat`ın kamerasının karşısına geçen İrem Derici 16 saat süren çekimler boyunca şizofren bir kızı canlandırdı.Klip çekimleri için bir hafta özel dans dersleri alan İrem Derici dans yeteneği ile de kulaklara olduğu kadar göze de hitap ediyor...

Yapımcılığını GNL'nin üstlendiği, İrem Derici şarkıları `Düşler Ülkesinin Gelgit Akıllısı` klibi 22 milyon, `Sevgi Olsun Taştan Olsun` klibi 17 Milyon tıklanarak Müyap listesinde en üst sıralarda yer alıyor.


Bu haber 1779 kez okundu.
Haber Arşivi
Mabel Matiz - Öyle Kolaysa Mabel Matiz - Öyle Kolaysa
17 Şubat 2018 Cumartesi
Mabel Matiz `Maya` adını verdiği ve yeni bir dönemin başlangıcı olarak nitelediği 4. stüdyo albümünün `Öyle Kolaysa` isimli ikinci teklisini yayınladı.
Sadık Karan - Vazgeçtim Bizden Sadık Karan - Vazgeçtim Bizden
17 Şubat 2018 Cumartesi
Sadık Karan geride bıraktığı 4 albüm ve 5 tekliden sonra, 2018 yılının ilk aylarında yepyeni şarkısı `VAZGEÇTİM BİZDEN` ile dinleyicileriyle buluştu.
Orhan Ölmez & Derya Derin - Doya Doya Orhan Ölmez & Derya Derin - Doya Doya
17 Şubat 2018 Cumartesi
Orhan Ölmez söz ve müziği Derya Derin`e ait olan `Doya Doya` isimli romantik şarkıyı yine Derya Derin`le birlikte yorumlayarak 14 Şubat Sevgililer Günü`nde müzikseverlerle buluşturdu.
Gülşah Gemiz - Susturamazsın Gülşah Gemiz - Susturamazsın
17 Şubat 2018 Cumartesi
Gülşah Gemiz, bitmiş bir aşkın ardından Susturamazsın diyor.
Yalın - Hele Bi Başla Yalın - Hele Bi Başla
17 Şubat 2018 Cumartesi
Yalın bu yılda Sevgililer Günü`ne özel şarkısı `Hele Bi Başla` ile hayranlarının karşısına çıktı.
Tüm haberler için tıklayın..

Facebook

Twitter

Toolbar

Mobil