Miniklerin radyo heyecanı!..

Haberi Paylaş:
24 Aralık 2013 Salı
Küçük Şeyler Anaokulu'nun minik öğrencileri Radyo Hiraş'ı ziyaret ederek Hale Devri'nin konuğu oldular.
Küçük Şeyler Anaokulu minikleri unutulmaz bir gün yaşadı. Radyo Hiraş'ı ziyaret eden minik öğrenciler hep merak ettikleri radyoculuk hakkında bilgiler edindi.  Radyo Hiraş Genel Yayın Yönetmeni Hale Taştekin'in ağırladığı Küçük Şeyler Anaokulu öğretmen ve öğrencileri, renkli bir gün geçirdi. 
 Radyo Hiraş'ı gezen miniklere, Küçük Şeyler Anaokulu Kurum Müdürü Özge Uçku ve öğretmenleri Sibel Özkan ile Melike Baru  eşlik etti.  Radyo Hiraş Genel Yayın Yönetmeni Hale Taştekin ile hatıra fotoğrafı çektirmek için sıraya geçen geleceğin radyocuları oldukça eğlenceli saatler yaşadı. 
 Hale Devri programına katılarak yayında kendilerini anlatan minik öğrenciler, gelecek hedeflerinden bahsetti. Program sonrası yayın odasına girerek hareketli şarkılar eşliğinde dans eden minikler, tatlı bir yorgunluk ile gezilerini tamamladı.
Bu haber 1532 kez okundu.
Haber Arşivi
Mabel Matiz - Öyle Kolaysa Mabel Matiz - Öyle Kolaysa
17 Şubat 2018 Cumartesi
Mabel Matiz `Maya` adını verdiği ve yeni bir dönemin başlangıcı olarak nitelediği 4. stüdyo albümünün `Öyle Kolaysa` isimli ikinci teklisini yayınladı.
Sadık Karan - Vazgeçtim Bizden Sadık Karan - Vazgeçtim Bizden
17 Şubat 2018 Cumartesi
Sadık Karan geride bıraktığı 4 albüm ve 5 tekliden sonra, 2018 yılının ilk aylarında yepyeni şarkısı `VAZGEÇTİM BİZDEN` ile dinleyicileriyle buluştu.
Orhan Ölmez & Derya Derin - Doya Doya Orhan Ölmez & Derya Derin - Doya Doya
17 Şubat 2018 Cumartesi
Orhan Ölmez söz ve müziği Derya Derin`e ait olan `Doya Doya` isimli romantik şarkıyı yine Derya Derin`le birlikte yorumlayarak 14 Şubat Sevgililer Günü`nde müzikseverlerle buluşturdu.
Gülşah Gemiz - Susturamazsın Gülşah Gemiz - Susturamazsın
17 Şubat 2018 Cumartesi
Gülşah Gemiz, bitmiş bir aşkın ardından Susturamazsın diyor.
Yalın - Hele Bi Başla Yalın - Hele Bi Başla
17 Şubat 2018 Cumartesi
Yalın bu yılda Sevgililer Günü`ne özel şarkısı `Hele Bi Başla` ile hayranlarının karşısına çıktı.
Tüm haberler için tıklayın..

Facebook

Twitter

Toolbar

Mobil