İrfan Özata `Hayat Okulu` ile Karşınızda!

Haberi Paylaş:
09 Aralık 2013 Pazartesi
Farklı müzik tarzlarını birbiriyle bütünleştiren yeni bir albüm ...
`Yanlış Fotoğraf` adlı single çalışması ile 2013 yazında iyi bir çıkış yakalayan İrfan Özata beklenen ilk albümü `Hayat Okulu`nu Funorg etiketiyle müzikseverlerle buluşturdu. Etkileyici sesi ve kendine özgü yorumu ile her çalışmasında farklı müzik tarzlarını birbiriyle bütünleştiren müzisyen, bu ilk albüm çalışmasında İsmail Tunçbilek, Fettah Can, Hüsnü Şenlendirici, İsmail Soyberk, Volkan Öktem, Cengiz Ercümer gibi birçok önemli isimle çalıştı. Toplam on bir parçadan oluşan albümde İrfan Özata`nın aranjör kimliğini de `Zalim Kader` adlı parçasında görebiliyoruz.Çıkış parçası olan `Tuhaf Geliyor`un bestesi İrfan Özata`ya sözleri ise Gökhan Şahin`e ait. Fotoğraflarını Oktay Bingöl`ün çektiği albümde,`Tuhaf Geliyor`un video klip çekimleri ise ünlü yönetmen Kemal Başbuğ tarafından gerçekleştirildi.Detaylar ve ilk klip `Tuhaf Geliyor` şarkı sözleriyle birlikte burada…
Bu haber 1840 kez okundu.
Haber Arşivi
GENÇLER LİGİNİN ŞAMPİYONLUĞUNA KOŞUYOR GENÇLER LİGİNİN ŞAMPİYONLUĞUNA KOŞUYOR
06 Kasım 2017 Pazartesi
Arka arkaya çıkardığı şarkılarla milyonların kalbinde taht kuran İrem Derici; yeni single`ı `Bazı Aşklar Yarım Kalmalı`yı 3 Kasım`da çıkardı.
KENAN DOĞULU - İLK ADIMI SEN AT KENAN DOĞULU - İLK ADIMI SEN AT
06 Kasım 2017 Pazartesi
Kenan Doğulu, yayınlandığı günden itibaren müzik listelerinde üst sıralardaki yerini koruyan `İlk Adımı Sen At` şarkısının yeni düzenlemesi ile müzikseverlerle buluşuyor.
Orhan Ölmez&Canan Çal - Yar Ağladı Ben Ağladım Orhan Ölmez&Canan Çal - Yar Ağladı Ben Ağladım
06 Kasım 2017 Pazartesi
Orhan Ölmez ve Canan Çal, `Yar Ağladı Ben Ağladım` isimli duygusal çalışma ile sizlerle.
FERHAT GÖÇER VE VOLGA TAMÖZ `GÜNAH`A GİRDİLER FERHAT GÖÇER VE VOLGA TAMÖZ `GÜNAH`A GİRDİLER
28 Ekim 2017 Cumartesi
Ferhat Göçer ve Volga Tamöz`ün yeni çalışması `Günah` bugün çıktı.
SILA - MUHBİR SILA - MUHBİR
24 Ekim 2017 Salı
Türk Pop Müziği`nin başarılı şarkı yazarı ve yorumcusu Sıla, müzik kariyerinde 10 yılı geride bırakırken yepyeni şarkısı `Muhbir`i de 10. yıl hediyesi olarak dinleyicilerle buluşturdu.
Tüm haberler için tıklayın..

Facebook

Twitter

Toolbar

Mobil