Bengü, Saygısından...

Haberi Paylaş:
25 Kasım 2013 Pazartesi
`Bu şarkı delikanlı kalplerin şarkısı olacak, seven ve saygı duyan her kalp delikanlıdır`

Türk Pop Müziği`nin sevilen kadın seslerinden Bengü, `Bu şarkıyla sonbaharı ve delikanlıca seven tüm kalpleri selamlıyorum` dediği `Saygımdan` şarkısını bugün sevenleriyle buluşturuyor. Bengü`nün yeni single`ında yer alan `Saygımdan` şarkısının söz ve müziği Zeki Güner`e, düzenlemesi ise Mustafa Ceceli`ye ait.

Ardarda gerçekleştirdiği single projeleriyle müzikseverlerin kalbini kazanan Bengü`nün beklenen yeni şarkısı `Saygımdan`, bugün tüm radyo ve televizyon müzik kanallarında yayınlanmaya başladı. `Bu şarkı delikanlı kalplerin şarkısı olacak, seven ve saygı duyan her kalp delikanlıdır` diyen Bengü, şarkısında çok seven bir kadının hislerine tercüman oluyor.

Bengü`nün sahibi olduğu BNG Müzik ve DMC işbirliğiyle müzikseverlerle buluşan `Saygımdan`ın video klibi için Burak Ertaş`ın yönetmenliğinde çekilen klipte Bengü yalnız ve güçlü bir kadını canlandırıyor. Klipte giydiği kıyafetler ve tarzıyla da dikkat çekecek Bengü, `klibin stylingi bana ait. Kendime yakışan neyse onu giydim. Sade ve dolu dolu bir klip oldu` diyor.

Bu haber 1856 kez okundu.
Haber Arşivi
Mabel Matiz - Öyle Kolaysa Mabel Matiz - Öyle Kolaysa
17 Şubat 2018 Cumartesi
Mabel Matiz `Maya` adını verdiği ve yeni bir dönemin başlangıcı olarak nitelediği 4. stüdyo albümünün `Öyle Kolaysa` isimli ikinci teklisini yayınladı.
Sadık Karan - Vazgeçtim Bizden Sadık Karan - Vazgeçtim Bizden
17 Şubat 2018 Cumartesi
Sadık Karan geride bıraktığı 4 albüm ve 5 tekliden sonra, 2018 yılının ilk aylarında yepyeni şarkısı `VAZGEÇTİM BİZDEN` ile dinleyicileriyle buluştu.
Orhan Ölmez & Derya Derin - Doya Doya Orhan Ölmez & Derya Derin - Doya Doya
17 Şubat 2018 Cumartesi
Orhan Ölmez söz ve müziği Derya Derin`e ait olan `Doya Doya` isimli romantik şarkıyı yine Derya Derin`le birlikte yorumlayarak 14 Şubat Sevgililer Günü`nde müzikseverlerle buluşturdu.
Gülşah Gemiz - Susturamazsın Gülşah Gemiz - Susturamazsın
17 Şubat 2018 Cumartesi
Gülşah Gemiz, bitmiş bir aşkın ardından Susturamazsın diyor.
Yalın - Hele Bi Başla Yalın - Hele Bi Başla
17 Şubat 2018 Cumartesi
Yalın bu yılda Sevgililer Günü`ne özel şarkısı `Hele Bi Başla` ile hayranlarının karşısına çıktı.
Tüm haberler için tıklayın..

Facebook

Twitter

Toolbar

Mobil