maNga`dan Yeni Klip: Hani Biz

Haberi Paylaş:
30 Mart 2012 Cuma
maNga: Hani Biz (konuk: Yıldız Tilbe)
maNga: Hani Biz (konuk: Yıldız Tilbe)

Türkiye’nin en popüler müzik gruplarından maNga’nın yeni albüm projesi “e- akustik” in ilk video klibi “Hani Biz” şarkısına çekildi. Yıldız Tilbe’nin konuk olduğu; sözleri Ferman Akgül’e, bestesi Ferman Akgül ve Yağmur Sarıgül’e ait olan “HANİ BİZ”in video klibi, Murat Onbul yönetmenliğinde çekildi.

Elektrikli akustik olarak tanımladıkları ve tüm enstrümanların canlı kaydedildiği, ancak elektronik sesler de barındıran yeni maNga albümü, üçü yepyeni toplam on iki şarkıdan oluşuyor.

“Hani Biz”, “Rezalet Çıkarasım Var” ve “Ben Bir Palyaçoyum” adlı üç yepyeni şarkının yanı sıra, grubun en sevilen şarkılarından bu projeye özel bir seçki oluşturularak hazırlanan çalışmanın prodüktörlüğünü grup üyelerinden Yağmur Sarıgül yaptı.
Albümün açılışını maNga’nın bir diğer değerli konuğu, dünyaca ünlü müzisyen Arto Tunçboyacıyan yapıyor.

İçindeki müziğe yakışır şekilde çok şık bir tasarımla ve maNga hayranlarını sevindirecek poster hediyesiyle piyasaya çıkan CD’de yer alan fotoğrafları ünlü fotoğrafçı Charles Richards çekti.Bu haber 2938 kez okundu.
Haber Arşivi
Mabel Matiz - Öyle Kolaysa Mabel Matiz - Öyle Kolaysa
17 Şubat 2018 Cumartesi
Mabel Matiz `Maya` adını verdiği ve yeni bir dönemin başlangıcı olarak nitelediği 4. stüdyo albümünün `Öyle Kolaysa` isimli ikinci teklisini yayınladı.
Sadık Karan - Vazgeçtim Bizden Sadık Karan - Vazgeçtim Bizden
17 Şubat 2018 Cumartesi
Sadık Karan geride bıraktığı 4 albüm ve 5 tekliden sonra, 2018 yılının ilk aylarında yepyeni şarkısı `VAZGEÇTİM BİZDEN` ile dinleyicileriyle buluştu.
Orhan Ölmez & Derya Derin - Doya Doya Orhan Ölmez & Derya Derin - Doya Doya
17 Şubat 2018 Cumartesi
Orhan Ölmez söz ve müziği Derya Derin`e ait olan `Doya Doya` isimli romantik şarkıyı yine Derya Derin`le birlikte yorumlayarak 14 Şubat Sevgililer Günü`nde müzikseverlerle buluşturdu.
Gülşah Gemiz - Susturamazsın Gülşah Gemiz - Susturamazsın
17 Şubat 2018 Cumartesi
Gülşah Gemiz, bitmiş bir aşkın ardından Susturamazsın diyor.
Yalın - Hele Bi Başla Yalın - Hele Bi Başla
17 Şubat 2018 Cumartesi
Yalın bu yılda Sevgililer Günü`ne özel şarkısı `Hele Bi Başla` ile hayranlarının karşısına çıktı.
Tüm haberler için tıklayın..

Facebook

Twitter

Toolbar

Mobil