Yeni Albüm : Mehmet Erdem: `Hiç Konuşmadan`

Haberi Paylaş:
18 Kasım 2013 Pazartesi
Mehmet Erdem`in yeni albümü `Hiç Konuşmadan` 26 Kasım`da müzik marketlerde!
Geçtiğimiz sene Sony Music etiketiyle `Herkes Aynı Hayatta` isimli ilk albümünü yayımlayan ve milyonların beğenisini kazanarak bir fenomen haline gelen Mehmet Erdem, yeni albümünü tamamladı. `Hiç Konuşmadan` isimli 2. solo albümü ile 26 Kasım`da yine Sony Music etiketiyle müzik marketlerde yerini alacak olan sanatçı yeni albümüyle de oldukça iddialı!

`Olur Ya`, `Hakim Bey`, `Herkes Aynı Hayatta` ve `Haydi Gel Gidelim` şarkılarıyla geçtiğimiz yıldan beri dillerden ve müzik listelerinin zirvesinden düşmeyen Mehmet Erdem, `Hiç Konuşmadan` isimli yeni albümünde 3 tanesi yeni, 7 tanesi de diğer isimlerden dinlediğimiz, Mehmet Erdem`in sahne performanslarında söylemeyi çok sevdiği şarkılardan oluşuyor.

Albümün çıkış şarkısı Cihan Güçlü`ye ait olan `Acıyı Sevmek Olur Mu?`. Ahmet Kaya`nın `Kum Gibi`, Sertab Erener`in `Aldırma Deli Gönlüm`, Barış Manço'nun `Gibi Gibi`, İlhan Şeşen`in `Bir Ucuz Gitar`, Erkin Koray`ın `Aşkımız Bitecek`, Fatih Erdemci`nin `Ben Ölmeden Önce` ve Tanju Okan`ın `Kadınım` şarkıları da Mehmet Erdem yorumuyla dinleyiciye sunuluyor.
Bu haber 1310 kez okundu.
Haber Arşivi
Soner Sarıkabadayı - Gel de Uyu Soner Sarıkabadayı - Gel de Uyu
23 Aralık 2017 Cumartesi
Soner Sarıkabadayı `Gel de Uyu` isimli yeni teklisini ve video klibini sevenleriyle buluşturdu.
Gülben Ergen - Yansın Bakalım Gülben Ergen - Yansın Bakalım
23 Aralık 2017 Cumartesi
Gülben Ergen, söz ve müziği Sezen Aksu`ya ait tek şarkılık single projesi `Yansın Bakalım` ile müzik marketlerde ve dijital platformlarda yerini aldı!
GENÇLER LİGİNİN ŞAMPİYONLUĞUNA KOŞUYOR GENÇLER LİGİNİN ŞAMPİYONLUĞUNA KOŞUYOR
06 Kasım 2017 Pazartesi
Arka arkaya çıkardığı şarkılarla milyonların kalbinde taht kuran İrem Derici; yeni single`ı `Bazı Aşklar Yarım Kalmalı`yı 3 Kasım`da çıkardı.
KENAN DOĞULU - İLK ADIMI SEN AT KENAN DOĞULU - İLK ADIMI SEN AT
06 Kasım 2017 Pazartesi
Kenan Doğulu, yayınlandığı günden itibaren müzik listelerinde üst sıralardaki yerini koruyan `İlk Adımı Sen At` şarkısının yeni düzenlemesi ile müzikseverlerle buluşuyor.
Orhan Ölmez&Canan Çal - Yar Ağladı Ben Ağladım Orhan Ölmez&Canan Çal - Yar Ağladı Ben Ağladım
06 Kasım 2017 Pazartesi
Orhan Ölmez ve Canan Çal, `Yar Ağladı Ben Ağladım` isimli duygusal çalışma ile sizlerle.
Tüm haberler için tıklayın..

Facebook

Twitter

Toolbar

Mobil