Yeni Albüm : Mehmet Erdem: `Hiç Konuşmadan`

Haberi Paylaş:
18 Kasım 2013 Pazartesi
Mehmet Erdem`in yeni albümü `Hiç Konuşmadan` 26 Kasım`da müzik marketlerde!
Geçtiğimiz sene Sony Music etiketiyle `Herkes Aynı Hayatta` isimli ilk albümünü yayımlayan ve milyonların beğenisini kazanarak bir fenomen haline gelen Mehmet Erdem, yeni albümünü tamamladı. `Hiç Konuşmadan` isimli 2. solo albümü ile 26 Kasım`da yine Sony Music etiketiyle müzik marketlerde yerini alacak olan sanatçı yeni albümüyle de oldukça iddialı!

`Olur Ya`, `Hakim Bey`, `Herkes Aynı Hayatta` ve `Haydi Gel Gidelim` şarkılarıyla geçtiğimiz yıldan beri dillerden ve müzik listelerinin zirvesinden düşmeyen Mehmet Erdem, `Hiç Konuşmadan` isimli yeni albümünde 3 tanesi yeni, 7 tanesi de diğer isimlerden dinlediğimiz, Mehmet Erdem`in sahne performanslarında söylemeyi çok sevdiği şarkılardan oluşuyor.

Albümün çıkış şarkısı Cihan Güçlü`ye ait olan `Acıyı Sevmek Olur Mu?`. Ahmet Kaya`nın `Kum Gibi`, Sertab Erener`in `Aldırma Deli Gönlüm`, Barış Manço'nun `Gibi Gibi`, İlhan Şeşen`in `Bir Ucuz Gitar`, Erkin Koray`ın `Aşkımız Bitecek`, Fatih Erdemci`nin `Ben Ölmeden Önce` ve Tanju Okan`ın `Kadınım` şarkıları da Mehmet Erdem yorumuyla dinleyiciye sunuluyor.
Bu haber 1262 kez okundu.
Haber Arşivi
GENÇLER LİGİNİN ŞAMPİYONLUĞUNA KOŞUYOR GENÇLER LİGİNİN ŞAMPİYONLUĞUNA KOŞUYOR
06 Kasım 2017 Pazartesi
Arka arkaya çıkardığı şarkılarla milyonların kalbinde taht kuran İrem Derici; yeni single`ı `Bazı Aşklar Yarım Kalmalı`yı 3 Kasım`da çıkardı.
KENAN DOĞULU - İLK ADIMI SEN AT KENAN DOĞULU - İLK ADIMI SEN AT
06 Kasım 2017 Pazartesi
Kenan Doğulu, yayınlandığı günden itibaren müzik listelerinde üst sıralardaki yerini koruyan `İlk Adımı Sen At` şarkısının yeni düzenlemesi ile müzikseverlerle buluşuyor.
Orhan Ölmez&Canan Çal - Yar Ağladı Ben Ağladım Orhan Ölmez&Canan Çal - Yar Ağladı Ben Ağladım
06 Kasım 2017 Pazartesi
Orhan Ölmez ve Canan Çal, `Yar Ağladı Ben Ağladım` isimli duygusal çalışma ile sizlerle.
FERHAT GÖÇER VE VOLGA TAMÖZ `GÜNAH`A GİRDİLER FERHAT GÖÇER VE VOLGA TAMÖZ `GÜNAH`A GİRDİLER
28 Ekim 2017 Cumartesi
Ferhat Göçer ve Volga Tamöz`ün yeni çalışması `Günah` bugün çıktı.
SILA - MUHBİR SILA - MUHBİR
24 Ekim 2017 Salı
Türk Pop Müziği`nin başarılı şarkı yazarı ve yorumcusu Sıla, müzik kariyerinde 10 yılı geride bırakırken yepyeni şarkısı `Muhbir`i de 10. yıl hediyesi olarak dinleyicilerle buluşturdu.
Tüm haberler için tıklayın..

Facebook

Twitter

Toolbar

Mobil