Deniz Çevik

Haberi Paylaş:
03 Mayıs 2013 Cuma
Albüme adını veren “Sayın Hayat” isimli parçanın sözü ise Sıla`ya ait.
  Güçlü yorumuyla sahnelerde adından sıkça söz ettiren Deniz Çevik, uzun bir süredir üzerinde çalıştığı albümü “Sayın Hayat” ile bu yaza damgasını vurmaya hazırlanıyor. Türkçe dışında İngilizce, Fransızca, İtalyanca, İspanyolca, Portekizce, Yunanca, Makedonca, İbranice, Arapça, Ermenice ve Rusça şarkılarıyla dikkat çekti.

         Müzik çalışmalarına Timur Selçuk Müzik Okulu’ nda şan ve solfej dersleri alarak başlayan Deniz Çevik, daha sonra Melih Kibar ile çalıştı. Bu dönemde Ali Kocatepe, Aysun Kocatepe ve Ajda Pekkan gibi pek çok ismin albümünde vokal yapan Deniz Çevik, uzun bir süre de Ferhat Göçer’ in vokalistliğini yaptı. Müzik çalışmalarını Enbe Orkestrası’ nın solisti olarak sürdüren Deniz Çevik, Grupla birlikte bir çok konsere çıktı ve  “Enbe Orkestrası” isimli albümde Fransızca “La Vie En Rose” şarkısıyla yer aldı. Yine Cihan Okan ve Fuat Güner ile sahne çalışmaları yaptı.

         Albümün çıkış parçası olan, sözü Deniz Çevik`e ait “Mevsimlerden Bahardı” da genç şarkıcıya klarnetiyle Hüsnü Şenlendirici eşlik etti. Albüme adını veren “Sayın Hayat” isimli parçanın sözü ise Sıla`ya ait. Vokal koçluğunu Cihan Okan`ın yaptığı albümün çıkış parçası olan “Mevsimlerden Bahardı” şarkısının klip yönetmeni ise Emir Khalilzade.
Bu haber 1815 kez okundu.
Haber Arşivi
GENÇLER LİGİNİN ŞAMPİYONLUĞUNA KOŞUYOR GENÇLER LİGİNİN ŞAMPİYONLUĞUNA KOŞUYOR
06 Kasım 2017 Pazartesi
Arka arkaya çıkardığı şarkılarla milyonların kalbinde taht kuran İrem Derici; yeni single`ı `Bazı Aşklar Yarım Kalmalı`yı 3 Kasım`da çıkardı.
KENAN DOĞULU - İLK ADIMI SEN AT KENAN DOĞULU - İLK ADIMI SEN AT
06 Kasım 2017 Pazartesi
Kenan Doğulu, yayınlandığı günden itibaren müzik listelerinde üst sıralardaki yerini koruyan `İlk Adımı Sen At` şarkısının yeni düzenlemesi ile müzikseverlerle buluşuyor.
Orhan Ölmez&Canan Çal - Yar Ağladı Ben Ağladım Orhan Ölmez&Canan Çal - Yar Ağladı Ben Ağladım
06 Kasım 2017 Pazartesi
Orhan Ölmez ve Canan Çal, `Yar Ağladı Ben Ağladım` isimli duygusal çalışma ile sizlerle.
FERHAT GÖÇER VE VOLGA TAMÖZ `GÜNAH`A GİRDİLER FERHAT GÖÇER VE VOLGA TAMÖZ `GÜNAH`A GİRDİLER
28 Ekim 2017 Cumartesi
Ferhat Göçer ve Volga Tamöz`ün yeni çalışması `Günah` bugün çıktı.
SILA - MUHBİR SILA - MUHBİR
24 Ekim 2017 Salı
Türk Pop Müziği`nin başarılı şarkı yazarı ve yorumcusu Sıla, müzik kariyerinde 10 yılı geride bırakırken yepyeni şarkısı `Muhbir`i de 10. yıl hediyesi olarak dinleyicilerle buluşturdu.
Tüm haberler için tıklayın..

Facebook

Twitter

Toolbar

Mobil