Deniz Çevik

Haberi Paylaş:
03 Mayıs 2013 Cuma
Albüme adını veren “Sayın Hayat” isimli parçanın sözü ise Sıla`ya ait.
  Güçlü yorumuyla sahnelerde adından sıkça söz ettiren Deniz Çevik, uzun bir süredir üzerinde çalıştığı albümü “Sayın Hayat” ile bu yaza damgasını vurmaya hazırlanıyor. Türkçe dışında İngilizce, Fransızca, İtalyanca, İspanyolca, Portekizce, Yunanca, Makedonca, İbranice, Arapça, Ermenice ve Rusça şarkılarıyla dikkat çekti.

         Müzik çalışmalarına Timur Selçuk Müzik Okulu’ nda şan ve solfej dersleri alarak başlayan Deniz Çevik, daha sonra Melih Kibar ile çalıştı. Bu dönemde Ali Kocatepe, Aysun Kocatepe ve Ajda Pekkan gibi pek çok ismin albümünde vokal yapan Deniz Çevik, uzun bir süre de Ferhat Göçer’ in vokalistliğini yaptı. Müzik çalışmalarını Enbe Orkestrası’ nın solisti olarak sürdüren Deniz Çevik, Grupla birlikte bir çok konsere çıktı ve  “Enbe Orkestrası” isimli albümde Fransızca “La Vie En Rose” şarkısıyla yer aldı. Yine Cihan Okan ve Fuat Güner ile sahne çalışmaları yaptı.

         Albümün çıkış parçası olan, sözü Deniz Çevik`e ait “Mevsimlerden Bahardı” da genç şarkıcıya klarnetiyle Hüsnü Şenlendirici eşlik etti. Albüme adını veren “Sayın Hayat” isimli parçanın sözü ise Sıla`ya ait. Vokal koçluğunu Cihan Okan`ın yaptığı albümün çıkış parçası olan “Mevsimlerden Bahardı” şarkısının klip yönetmeni ise Emir Khalilzade.
Bu haber 2036 kez okundu.
Haber Arşivi
Mabel Matiz - Öyle Kolaysa Mabel Matiz - Öyle Kolaysa
17 Şubat 2018 Cumartesi
Mabel Matiz `Maya` adını verdiği ve yeni bir dönemin başlangıcı olarak nitelediği 4. stüdyo albümünün `Öyle Kolaysa` isimli ikinci teklisini yayınladı.
Sadık Karan - Vazgeçtim Bizden Sadık Karan - Vazgeçtim Bizden
17 Şubat 2018 Cumartesi
Sadık Karan geride bıraktığı 4 albüm ve 5 tekliden sonra, 2018 yılının ilk aylarında yepyeni şarkısı `VAZGEÇTİM BİZDEN` ile dinleyicileriyle buluştu.
Orhan Ölmez & Derya Derin - Doya Doya Orhan Ölmez & Derya Derin - Doya Doya
17 Şubat 2018 Cumartesi
Orhan Ölmez söz ve müziği Derya Derin`e ait olan `Doya Doya` isimli romantik şarkıyı yine Derya Derin`le birlikte yorumlayarak 14 Şubat Sevgililer Günü`nde müzikseverlerle buluşturdu.
Gülşah Gemiz - Susturamazsın Gülşah Gemiz - Susturamazsın
17 Şubat 2018 Cumartesi
Gülşah Gemiz, bitmiş bir aşkın ardından Susturamazsın diyor.
Yalın - Hele Bi Başla Yalın - Hele Bi Başla
17 Şubat 2018 Cumartesi
Yalın bu yılda Sevgililer Günü`ne özel şarkısı `Hele Bi Başla` ile hayranlarının karşısına çıktı.
Tüm haberler için tıklayın..

Facebook

Twitter

Toolbar

Mobil