Kalbimin Hava Durumu...

Haberi Paylaş:
02 Mayıs 2013 Perşembe
Söz ve müziği Barış Türkeri ve Engin Yalçın`a ait olan “Kalbimin Hava Durumu” albümü Nisan ayının son haftalarında tüm müzik marketlerde yer alacak.

1981 yılında İzmir Karşıyaka`da doğdu Barış Türkeri. İlk, orta ve lise öğretimini İzmir`de tamamlandıktan sonra İzmir başta olmak üzere Türkiye genelindeki eğlence mekânlarında ve konserlerde yer aldı.

TSM eğitimi aldıktan sonra 2011 yılında İstanbul`a yerleşti. O dönemlerde en büyük desteği ailesinden aldığını söyleyen Barış Türkeri, müziği, spor yapmayı, araba kullanmayı, yüzmeyi, yeni yerler keşfetmeyi, kitap okumayı, ata binmeyi ve en önemlisi de hayvanları çok seviyor.
İstanbul`a gider gitmez başladığı albüm çalışmalarının aranjörlüğünü Fırat Özbaylar üstlendi. Müzik direktörlüğünü de kendisinin ve Kadir Okyay`ın yönettiği albümde, popüler sanatçı “Nalan” ile birlikte yaptığı “Sensiz Bir Gecedeyim” düeti de albüme yeni bir can verdi.

Söz ve müziği Barış Türkeri ve Engin Yalçın`a ait olan “Kalbimin Hava Durumu” albümü de Nisan ayının son haftalarında tüm müzik marketlerde yer alacak. Tamer Aydoğdu yönetmenliğinde çekilen ilk klibi “Sensiz Bir Gecedeyim” ile müzik camiasına hızlı bir adım atan Barış Türkeri’nin klibini izleyebilirsiniz...

 

Bu haber 2048 kez okundu.
Haber Arşivi
GENÇLER LİGİNİN ŞAMPİYONLUĞUNA KOŞUYOR GENÇLER LİGİNİN ŞAMPİYONLUĞUNA KOŞUYOR
06 Kasım 2017 Pazartesi
Arka arkaya çıkardığı şarkılarla milyonların kalbinde taht kuran İrem Derici; yeni single`ı `Bazı Aşklar Yarım Kalmalı`yı 3 Kasım`da çıkardı.
KENAN DOĞULU - İLK ADIMI SEN AT KENAN DOĞULU - İLK ADIMI SEN AT
06 Kasım 2017 Pazartesi
Kenan Doğulu, yayınlandığı günden itibaren müzik listelerinde üst sıralardaki yerini koruyan `İlk Adımı Sen At` şarkısının yeni düzenlemesi ile müzikseverlerle buluşuyor.
Orhan Ölmez&Canan Çal - Yar Ağladı Ben Ağladım Orhan Ölmez&Canan Çal - Yar Ağladı Ben Ağladım
06 Kasım 2017 Pazartesi
Orhan Ölmez ve Canan Çal, `Yar Ağladı Ben Ağladım` isimli duygusal çalışma ile sizlerle.
FERHAT GÖÇER VE VOLGA TAMÖZ `GÜNAH`A GİRDİLER FERHAT GÖÇER VE VOLGA TAMÖZ `GÜNAH`A GİRDİLER
28 Ekim 2017 Cumartesi
Ferhat Göçer ve Volga Tamöz`ün yeni çalışması `Günah` bugün çıktı.
SILA - MUHBİR SILA - MUHBİR
24 Ekim 2017 Salı
Türk Pop Müziği`nin başarılı şarkı yazarı ve yorumcusu Sıla, müzik kariyerinde 10 yılı geride bırakırken yepyeni şarkısı `Muhbir`i de 10. yıl hediyesi olarak dinleyicilerle buluşturdu.
Tüm haberler için tıklayın..

Facebook

Twitter

Toolbar

Mobil