Yeni Albümlerden Kısa Kısa Haberler...

Haberi Paylaş:
27 Mart 2013 Çarşamba
Kısa kısa...
Kubat bu kez pop şarkılar seslendirdi! Önümüzdeki hafta yeni albümü “İyi Olacaksın”ı GNL Entertainment etiketiyle yayımlayacak olan Kubat, sözü Aysel Gürel`e, müziği ve düzenlemesi Febyo Taşel`e ait çıkış şarkısı “Ödendi Günahın”ı dijital müzik platformları ve radyolar aracılığıyla müzikseverlerin beğenisine sundu.

Göksel`e ödül yağıyor! Geçtiğimiz hafta aldığı Yeditepe Üniversitesi “Yılın En İyi Albümü” ve Galatasaray Üniversitesi “Yılın En İyi Kadın Şarkıcı” ödülleriyle, 2012 yılının en başarılı albümlerinden birine imza attığını bir kez daha tescilleyen Göksel; son albümü ‘Bende Bi’ Aşk Var’ ile Türkiye Müzik Ödüllerinde de ”En İyi Albüm”, “En İyi Kadın Sanatçı”, “En İyi Şarkı” ve “En İyi Klip” olmak üzere 4 dalda aday. Konserlerine de tüm hızıyla devam eden sanatçı , 27 Mart`ta Jolly Joker Ankara`da, 12 Nisan`da Bursa Hayal Kahvesi`nde, 20 Nisan`da da Bostancı Gösteri Merkezi`nde sahne alacak.

Kutsi üç yıl aradan sonra Poll Production etiketi ile yayımladığı albümü, “Bilmem Anlatabildim mi?”yi müzikseverlerin beğenisine sundu. Albümle aynı adı taşıyan şarkıyla beraber beş şarkıya imzasını atan Kutsi, Özdemir Erdoğan, Soner Sarıkabadayı , Sinan Akçıl, Ersay Üner imzalı şarkılar seslendirdi, aranjör olarak da Selim Çaldıran, Mert Ali İçelli, Çağrı Telkıvıran ve Serkan Ölçer ile çalıştı.Emrehan Halıcı ve müzisyen arkadaşları, 8. kez “50 yılın Rock Müziği” temasıyla ODTÜ Sanat Festivali`nde bir araya geliyor. Konser, 4 Nisan 2013 Perşembe günü, saat 20:00`da, Ankara ODTÜ Kültür ve Kongre Merkezi`nde…

Kürşat Başar & İlhan Şeşen & Metin Uca`dan müzikli bir şov: “Kadınlar Matinesi”… Bugüne kadar kitaplarıyla, şarkılarıyla, konuşmalarıyla hayatı değerlendiren üç erkeğin; aşkı, kadınları, erkekleri konuştuğu bol sohbetli ve müzikli gösteri, 21 Mart Perşembe akşamı Profilo Kültür Merkezi `nde gerçekleştirilecek.

Efe Cansoy`un merhabası… Albüm öncesi tek şarkılık bir single hazırlayan Cansoy sözü müziği kendisine ait “İstanbul’un Elleri” şarkısını Elenor Müzik etiketiyle dijital platformda müzikseverlerin beğenisine sundu.

İstanbul Arabesque Project 23 Mart’ta KadıköySahne`de dinleyicileriyle buluşuyor.
Bu haber 1493 kez okundu.
Haber Arşivi
Mabel Matiz - Öyle Kolaysa Mabel Matiz - Öyle Kolaysa
17 Şubat 2018 Cumartesi
Mabel Matiz `Maya` adını verdiği ve yeni bir dönemin başlangıcı olarak nitelediği 4. stüdyo albümünün `Öyle Kolaysa` isimli ikinci teklisini yayınladı.
Sadık Karan - Vazgeçtim Bizden Sadık Karan - Vazgeçtim Bizden
17 Şubat 2018 Cumartesi
Sadık Karan geride bıraktığı 4 albüm ve 5 tekliden sonra, 2018 yılının ilk aylarında yepyeni şarkısı `VAZGEÇTİM BİZDEN` ile dinleyicileriyle buluştu.
Orhan Ölmez & Derya Derin - Doya Doya Orhan Ölmez & Derya Derin - Doya Doya
17 Şubat 2018 Cumartesi
Orhan Ölmez söz ve müziği Derya Derin`e ait olan `Doya Doya` isimli romantik şarkıyı yine Derya Derin`le birlikte yorumlayarak 14 Şubat Sevgililer Günü`nde müzikseverlerle buluşturdu.
Gülşah Gemiz - Susturamazsın Gülşah Gemiz - Susturamazsın
17 Şubat 2018 Cumartesi
Gülşah Gemiz, bitmiş bir aşkın ardından Susturamazsın diyor.
Yalın - Hele Bi Başla Yalın - Hele Bi Başla
17 Şubat 2018 Cumartesi
Yalın bu yılda Sevgililer Günü`ne özel şarkısı `Hele Bi Başla` ile hayranlarının karşısına çıktı.
Tüm haberler için tıklayın..

Facebook

Twitter

Toolbar

Mobil