Sadık Karan`dan ``Yeni`` Albüm

Haberi Paylaş:
18 Mart 2013 Pazartesi
Sadık Karan dördüncü albümü ``Yeni`` ile iddialı geliyor.

Ahmet Çelenk’in yapımcılığında, Dokuzsekiz Müzik etiketiyle yayınlanan ve hazırlıkları iki yıla yayılan bir sürede tamamlanan, 5 şarkıdan oluşan albümün söz ve müziklerinin tamamı sanatçının kendi imzasını taşıyor.

Çıkış şarkısı ‘’KALK GİDELİM’’ olarak belirlenen ‘’YENİ’’ albümünün ilk klibi, Evren Arasıl tarafından çekildi. Önümüzdeki günlerde müzik kanallarında ve internet ortamında gösterime girecek olan ve büyük şehirde kalmakla gitmek arasında gelgit yaşayan bir çiftin hikayesinin anlatıldığı klip, tabloyu andıran görselleriyle dikkat çekiyor. Albümde yer alan şarkıların düzenlemeleri Emirhan Cengiz ve Mert Ali İçelli tarafından yapıldı. Süpervizörlüğünü yazar Çisel Onat’ın üstlendiği albümün fotoğrafları, Evren Arasıl ve Ural Karabıyık tarafından çekildi. Albümün grafik tasarımlarını genç yetenek Hakin Des yaptı. ‘’YENİ’’ albümü diğer albümlerinden farklı olarak daha akustik şarkılardan oluşmasıyla, Sadık Karan’ın yenilendiğine dair işaretler veriyor. Ege Üniversitesi Edebiyat Fakültesi Coğrafya Bölümü’nden mezun olan ve geçmişte kısa bir dönem öğretmenlik ve radyo programcılığı da yapan sanatçı, ilk olarak 2005 yılında ‘Bak Gidersem Dönmem’, daha sonra 2008 yılında ‘Aman’ ve son olarak da 2010 yılında çıkardığı ‘Dost Kazığı’ isimli şarkılarıyla geniş kitlelerle tanışmıştı.


 SADIK KARAN - KALK GİDELİM:




KALK GİDELİM
Söz – Müzik: Sadık Karan
Düzenleme: Emirhan Cengiz

KÂĞIT KESİĞİ

Söz – Müzik: Sadık Karan
Düzenleme: Emirhan Cengiz

SEN UNUT
Söz – Müzik: Sadık Karan
Düzenleme: Emirhan Cengiz

SALDIM YAKASINI
Söz – Müzik: Sadık Karan
Düzenleme: Mert Ali İçelli

TOZ DUMAN
Söz – Müzik: Sadık Karan
Düzenleme: Mert Ali İçelli

Bu haber 1561 kez okundu.
Haber Arşivi
Mabel Matiz - Öyle Kolaysa Mabel Matiz - Öyle Kolaysa
17 Şubat 2018 Cumartesi
Mabel Matiz `Maya` adını verdiği ve yeni bir dönemin başlangıcı olarak nitelediği 4. stüdyo albümünün `Öyle Kolaysa` isimli ikinci teklisini yayınladı.
Sadık Karan - Vazgeçtim Bizden Sadık Karan - Vazgeçtim Bizden
17 Şubat 2018 Cumartesi
Sadık Karan geride bıraktığı 4 albüm ve 5 tekliden sonra, 2018 yılının ilk aylarında yepyeni şarkısı `VAZGEÇTİM BİZDEN` ile dinleyicileriyle buluştu.
Orhan Ölmez & Derya Derin - Doya Doya Orhan Ölmez & Derya Derin - Doya Doya
17 Şubat 2018 Cumartesi
Orhan Ölmez söz ve müziği Derya Derin`e ait olan `Doya Doya` isimli romantik şarkıyı yine Derya Derin`le birlikte yorumlayarak 14 Şubat Sevgililer Günü`nde müzikseverlerle buluşturdu.
Gülşah Gemiz - Susturamazsın Gülşah Gemiz - Susturamazsın
17 Şubat 2018 Cumartesi
Gülşah Gemiz, bitmiş bir aşkın ardından Susturamazsın diyor.
Yalın - Hele Bi Başla Yalın - Hele Bi Başla
17 Şubat 2018 Cumartesi
Yalın bu yılda Sevgililer Günü`ne özel şarkısı `Hele Bi Başla` ile hayranlarının karşısına çıktı.
Tüm haberler için tıklayın..

Facebook

Twitter

Toolbar

Mobil